x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com

Cibuti Vize Başvurusu, Balıkesir

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubemizin sizler için hazırlanan Cibuti Vize İşlemleri sayfasına Hoş Geldiniz.

EAGVS Balıkesir şubesi olarak sizlere Cibuti vize başvurusuna dair tüm süreçleri, güncel evrak listelerini, 2023 vize ücretlerini ve daha pek çok bilgiyi bulabileceğiniz bu sayfayı sunmaktan mutluluk duyarız.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak Altıeylül, Bandırma, Edremit, Gönen, Ayvalık, Karesi, Susurluk, Havran, Bigadiç, Burhaniye gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Çanakkale, Uşak gibi çevre illerden de yapacağınız Cibuti vize başvurularını gerçekleştiriyoruz. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyorsanız ve Cibuti vizesine başvurmak istiyorsanız +90 (850) 460 15 12 numarasından Balıkesir ofisimizi arayabilir, balikesir@eagvs.com mail adresinden sorularınızı yöneltebilir ya da Balıkesir ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Balıkesir 

Hizmet, Hususi veya Diplomatik pasaport sahibi ziyaretçilerimizin Cibuti seyahatleri için herhangi bir vize zorunluluğu yoktur. Ancak Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip ziyaretçilerimizin Cibuti seyahatleri öncesinde kendilerinden istenilen vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Balıkesir şubemiz aracılığıyla Cibuti vizesine başvuran kişiler için bu aşama sadece mail ile dosyaları ofisimize iletmek olacaktır. Geri kalan tüm işlemler uzman ekibimiz tarafından halledilir.

Not: Cibuti, 1.05.2018 itibari ile kapıda vize uygulamasını kaldırmıştır. Seyahat gerçekleştirecek kişilerin bu durumu göz önüne alarak vize işlemlerini ülkeden çıkmadan halletmeleri önemle rica olunur.

 

Cibuti Vize Türleri - Balıkesir

Cibuti Elektronik vizesinin tam olarak 3 türü vardır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023 - Balıkesir

Cibuti vize başvurusunda gerekecek ve tarafımıza göndermeniz gereken iki evrak vardır.  Bu evrakları mail adresimize göndermeniz vizenizi almak için yeterli olacaktır. Bu evraklar;

  • 1 Adet Davetiye, Otel Rezervasyonu vb. gibi destekleyici belge
  • Minimum 6 ay  geçerliliği olacak pasaportun bir fotokopisi

Bu bahsedilen evrakları balikesir@eagvs.com mail adresine göndermeniz halinde vize işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından başlatılacak ve ortalama 72 saatlik bir süre içerisinde Cibuti vizeniz tarafınıza iletilecektir.

NOT: Cibuti vizesi pasaporta doğrudan işlenen bir vize değil, elektronik bir vizedir. Bu yüzden vizenizi ofisimize bizzat gelip teslim etmenize gerek yoktur.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır - Balıkesir

Balıkesir EAGVS şubemizden başvurduğunuz Cibuti vizeleriniz en geç 72 saatlik bir süre içerisinde karara bağlanmaktadır. Bu süreç çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterse de ortalama rakam 1 ila 3 iş günüdür.

NOT: Cibuti vizesi Umuma mahsus pasaport sahiplerine maksimum 90 günlük vize imkanı tanır. Cibuti konsolosluğu yalnızca tek girişli vizelere onay vermektedir. Cibuti vizesine başvuracak ziyaretçilerimizin bu durumu göz önünde bulundurmaları şiddetle tavsiye edilir.

 

Cibuti Vize Ücreti 2023- Balıkesir

Cibuti vizesinin ücreti her sene değişmektedir. Aynı zamanda seyahat amacınıza ve konaklama süresine bağlı olarak değişebilen bu ücret hakkında detaylı bilgi almak için balikesir@eagvs.com mail adresinden uzman ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Balıkesir EAGVS ofisimizden yaptığınız Cibuti başvurularında sizden talep edilen belgeleri mail adresimize gönderdiğiniz süreden itibaren geriye kalan tüm işlemler ofisimiz tarafından yapılmaktadır. Sizin herhangi bir belge doldurmanız için bir sebep yoktur. Sizler için bu sayfada Cibuti vizesine dair tüm soruları cevaplamaya çalıştık. Aklınıza takılan diğer tüm sorular için balikesir@eagvs.com mail adresinden bizlere mail atabilir, +90 (850) 460 15 12  numarasından ofisimiz arayabilir ya da Balıkesir ilinde ikamet ediyorsanız ofisimizi doğrudan ziyaret edebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir Ofisi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES