x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru , Ankara

Euroasia GVS Ankara Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Ankara şubesi olarak, Ankara’dan yapacağınız Cibuti Vize Başvurularına dair süreçleri, 2023 yılı güncel belge listesini ve daha pek çok bilgiyi sizler için hazırlanan Cibuti Vize Başvurusu - Ankara sayfamızda bulabilirsiniz.

Ankara şubesi olarak Haymana, Keçiören, Polatlı, Etimesgut, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Altındağ, Akyurt gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Aksaray, Kırşehir, Bolu, Eskişehir gibi çevre illerimizden de yapacağınız Cibuti Vize başvurularınız için gerekli hizmeti sunmaktayız. Bahsedilen ilçe ya da illerde ikamet ediyorsanız Ankara Şubemize +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından ulaşabilir, ankara@eagvs.com mail adresinden mail atabilir ya da Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara adresinden Ankara Şube ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Ankara

Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaport tiplerine sahip ziyaretçilerinizin 3 Aydan daha kısa süre için yapacakları Cibuti seyahatlerinde herhangi bir vize zorunluluğu yoktur. Ancak Umuma Mahsus pasaport sahibi ziyaretçilerimizin Cibuti seyahatleri öncesinde vize işlemlerini yerine getirmeleri gerekmektedir.

Umuma Mahsus pasaport sahibi ziyaretçilerimiz Ankara EAGVS ofisimizden gerekli vize işlemlerini en hızlı şekilde yerine getirip vizelerini 72 saat içerisinde alabilirler.

 

Cibuti Kapıda Vize Uygulaması Var Mıdır - Ankara

Cibuti vizesi almak isteyenler Cibuti Ankara Büyükelçiliğine başvurmalı, online olarak almalı veya EAGVS Ankara ofisimize başvurarak en hızlı şekilde vizelerini alabilirler. 1 Mayıs 2018 yılından beridir Cibuti ziyaretçilere kapıda vize uygulaması sunmuyor.

 

Cibuti Vize Türleri Nelerdir - Ankara

Cibuti Konsolosluğu ziyaretçilerine üç farklı çeşit elektronik vize türü sunmaktadır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi Almak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir - Ankara

Başvurularını Ankara EAGVS ofisimizden gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin ankara@eagvs.com mail adresimize;

  • 1 adet Destekleyici belge (Uçak bileti, davetiye vb.)
  • En az 6 ay geçerli Pasaport görüntüsü (2. sayfa )

Göndermesi başvurularının gerçekleşmesi için yeterlidir. Belgeleri alan uzman ekibimiz sizin adınıza gerekli işlemleri başlatacak ve en hızlı şekilde başvurunuzu konsolosluğa iletecektir.

  • Cibuti Vizesi bir Elektronik Vize olduğundan herhangi bir şekilde çıktı alarak kullanılabilir.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır - Ankara

Cibuti Vizesi için sizden talep edilen belgeleri Ankara EAGVS şubemize iletmeniz halinde vize süreciniz başlamış olacaktır. Uzman ekibimiz vize aşamalarını sizler adına yerine getirecek ve değerlendirmeye sunacaktır. Bu değerlendirme süreci ise yaklaşık olarak 1 ila 3 gün arasında seyretmektedir.

 

Cibuti Vizesi Ücreti 2023- Ankara

Cibuti vizesi ücreti sizin tercih ettiğiniz vize tipine ve Cibuti’de geçireceğiniz gün sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu konuda en güncel ve kesin bilgiyi almak için ankara@eagvs.com mail adresinden uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Notlar: 

  • Cibuti Vizesi en fazla 90 günlük alınabilmektedir.
  • Cibuti Konsolosluğu yalnızca tek girişli vize çıkarmaktadır. Daha fazla giriş yapmak istiyorsanız tekrar bir vize süreci yaşanacağını bilmelisiniz
  • Cibuti Vizesine Ankara ofisimizden başvuran ziyaretçilerimizin herhangi bir başvuru formu doldurmalarına gerek yoktur. Ofisimiz kendileri adına gerekli tüm işlemleri halletmektedir.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Cibuti Vizesine dair tüm bilgileri sizlere aktarmaya çalıştık. Cibuti vizesine EAGVS Ankara şubesi aracılığı ile başvuran ziyaretçilerimizin yapacakları tek şey istenilen belgeleri mail adresine göndermektir. Eğer kafanızda daha fazla soru işareti kaldıysa ankara@eagvs.com  mail adresinizden sorularınız sorabilir, +90 (850) 460 15 12 telefon numaramızdan bizi arayabilir ya da  Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara adresinden Ankara ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';