x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Konya

Konya EAGVS Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Cibuti vize başvurusuna dair gerekli tüm süreçleri, en güncel evrak listelerini, 2023 vize ücretlerini ve daha bir çok bilgiyi sizler tek bir sayfada topladık.

Euroasia GVS Konya Ofisi olarak Karapınar, Selçuklu, Meram, Çumra, Karatay, Ereğli, Akşehir, Ilgın, Kulu gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Eskişehir, Afyon ve Isparta  gibi çevre illerden de yapacağınız Cibuti vize başvurularını gerçekleştiriyoruz. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyor ve Cibuti vizesi almak istiyorsanız +90 (850) 460 15 12 numarasından ofisimizi arayabilir, konya@eagvs.com mail adresinden sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir  - Konya

Bordo pasaport sahibi yurttaşlarımızın Cibuti vizesi almaları zorunludur . Gri, Yeşil veya Siyah pasaport sahibi bir vatandaş ise 3 aya kadar konaklamalı seyahatlerini vizesiz gerçekleştirebilirler. Başvurularını Konya ofisimiz üzerinden yapan ziyaretçilerimizin belgelerini ofisimize mail yoluyla teslim etmeleri halinde gerekli vize işlemleri uzman ekibimiz tarafından en hızlı şekilde işleme alınacak ve kendilerine 72 saat için Vize ile ilgili geri dönüş yapılacaktır.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır  - Konya

Cibuti vizesi online ortamdan başvurulan ve Elektronik olarak alınan bir vize türüdür. Doğrudan pasaporta uygulanmadığı için başvuru sahiplerinin pasaportlarını doğrudan Konya ofisimize getirmelerine gerek yoktur. Başvuru sahiplerinin istenilen belgeleri ofisimize yollamaları halinde işlemler uzman ekibimiz ile başlatılacak ve Elektronik vize mail olarak geri gönderilecektir.

Cibuti kapıda vize uygulaması Mayıs, 2018 tarihinden itibaren iptal edilmiştir.

 

Cibuti Vize Türleri - Konya

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023 - Konya

Cibuti vizesi için gerekli 2 adet evrak vardır. Bunlar;

  • 1 Tane Destekleyici Belge (Davetiye,  Otel rezervasyonu vb.)
  • En az 6 ay geçerli Pasaport fotokopisidir.

Yukarıda bahsi geçen iki belgenin konya@eagvs.com mail adresine gönderilmesi ile vize işlemleriniz başlamış sayılır. Sizin bu aşamadan sonra beklemekten başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Profesyonel ekibimiz sizin adınıza gerekli tüm aşamaları gerçekleştirecek ve vizeniz değerlendirme sürecinden çıkınca size mail olarak yollayacaktır.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar  - Konya  

Cibuti vizesi doğrudan pasaporta işlenen bir vize türü olmadığından değerlendirme ve işlem süresi de hızlı gerçekleşmektedir. Talep edilen belgeleri mail adresimize gönderdikten sonra 1 ila 3 iş günü içinde vizeniz sonuçlanacak ve mail adresinize gönderilecektir.

 

Cibuti Vizesi Ücreti 2023 - Konya

Cibuti Vize ücreti her sene konsolosluk tarafından güncellenmektedir. Size en uygun vize tipini belirledikten sonra merak ettiğiniz vize ücreti için konya@eagvs.com mail adresinden yardım alabilirsiniz.

Bordo pasaport sahibi kişiler için Cibuti vizesi maksimum 90 günlük verilmektedir ve Cibuti vizesi yalnızca tek girişli vizelere onay verdiğinden eğer birden fazla kez giriş yapmayı düşünen ziyaretçilerimiz varsa konsoloslukla durumu görüşmeleri önemle rica olunur.

Sizlerin aklına takılan tüm soruları cevapladığımız ve Cibuti vize işlemleri hakkında tüm aşamaları teker teker anlattığımız bu sayfanın sonuna geldik. Konya EAGVS Şubesi olarak merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları için +90 (850) 460 15 12 numarasından bizi arayabilir ve  konya@eagvs.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Konya şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';