x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Cibuti Vize Başvurusu, Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Bursa şubesi olarak, Bursa’dan yapılacak Cibuti 2023 yılı güncel evrak listelerini, vize başvurularına dair süreçleri ve daha birçok bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

EAGVS Bursa şubesi olarak Nilüfer, Osmangazi, Büyükorhan, Gemlik, Yıldırım, Gürsu, Harmancık, İnegöl gibi ilçelerimiz öncelikli olmak üzere Kütahya, Bilecik, Sakarya, Yalova, Kocaeli gibi çevre illerden de yapılacak olan Cibuti vize başvurularını yönetmekteyiz. Eğer bu illerde veya ilçelerde yaşıyorsanız +90 (850) 460 15 12 telefon numaramızdan bizi arayabilir, bursa@eagvs.com mail adresinden mail atabilir veya Kükürtlü Mahallesi, Kükürtlü Cd., 16080 Osmangazi/Bursa ikamet adresinden ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır - Bursa

Gerekli belgeleri ve yetkili ekibimizin sizden istediklerini gerçekleştirmeniz halinde Euroasia Global Visa Services Bursa ofisi sizin adınıza Cibuti Vize başvurunuzu online olarak gerçekleştirecektir. Başvuru formunuz için gerekli bilgileri ofisimize eksiksiz iletmeniz çok önemlidir. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra Elektronik Vizeniz mail adresinize mail olarak gönderilecektir.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Bursa 

Eğer Diplomatik, Hususi veya Hizmet tipi pasaporta sahipseniz Cibuti’ye gerçekleştireceğiniz 3 aydan daha az süreli ziyaretleriniz için ekstra bir vize prosedürünü yerine getirmenize gerek yoktur. Umuma husus pasaport sahibi ziyaretçilerimizin ise Cibuti ziyaretlerini gerçekleştirmeden önce kendilerinden istenilen vize işlemlerini eksiksiz yerine getirmek zorundadırlar. Cibuti vize başvurusu için Euroasia Global Visa Services Bursa Ofisimize başvuran ziyaretçilerimiz belgelerini eksiksik şekilde tarafımıza göndermeleri halinde gerekli işlemleri uzman ekibimiz kendileri adına gerçekleştirecektir.

 

Cibuti Vize Türleri - Bursa

Not : Cibuti ziyaretçilerine kapıda vize uygulaması sağlamamaktadır. Cibuti’ye seyahat edecek ziyaretçilerimizin bu durumu göz önünde bulundurarak ülkeden ayrılmadan vize işlemlerini yerine getirmeleri önemle rica olunur.

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler - Bursa

Online olarak vize başvurusunda bulunma imkanı tanıyan Cibuti için başvuru sırasında gerekli belgeler;

  • 1 Adet Destekleyici belge 
  • 6 Ay geçerliliğe Sahip Pasaport fotoğrafıdır.

Bu belgelerin tarafımıza mail olarak gönderilmesi halinde Euroasia Global Visa Services Bursa Ofisimiz vize işlemlerinizi başlatacak ve en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

 

Cibuti Vizesi Pasaporta Basılır Mı - Bursa

Cibuti vizesi online başvurulan bir vizedir. Bu yüzden bir Elektronik Vize olan Cibuti vizesini herhangi bir yerden çıktı alıp kullanabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar - Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa Ofisimizin sizden istediği belgeleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde ofisimize teslim etmeniz halinde gerekli vize işlemleri sizin adınıza başlatılacaktır. Bu aşamaya geçtikten sonra vize değerlendirme sonucunuz yaklaşık olarak 1 ila 3 iş günü kadar sürmektedir.

Not: Cibuti vizesi ne yazık ki çok girişli olarak alınamamaktadır. Eğer Cibuti’ye birden fazla kez seyahat etmeniz gerekiyorsa gerekli vize prosedürlerini tekrardan gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Cibuti Vizesi Ücreti 2023 - Bursa

Çeşitli vize türlerine ve ikamet süresine göre değişebilecek vize ücretleri hakkında en doğru ve detaylı bilgiyi almak için lütfen bizlere bursa@eagvs.com mail adresinden ulaşınız.

Euroasia Global Visa Services olarak sizler için hazırladığımız “ Cibuti Vizesi Nasıl Alınır ? “ sayfamızın sonuna geldik. Sizlere bu sayfamızda Cibuti Vizesine dair tüm detayları elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık. Eğer kafanızda soru işareti kaldıysa bursa@eagvs.com mail adresinizden sorularınız sorabilir, +90 (850) 460 15 12 telefon numaramızdan bizi arayabilir ya da eğer Bursa’da veya çevre illerde ikamet ediyorsanız Kükürtlü Mahallesi, Kükürtlü Cd., 16080 Osmangazi/Bursa adresinden ofisimizi ziyaret edebilirsiniz

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES