x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Cibuti Vize İşlemleri, Edirne

EAGVS Edirne Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Cibuti vize başvurusuna dair tüm süreçleri, güncel evrak listelerini, 2023 vize ücretlerini ve daha pek çok bilgiyi sizler için hazırladığımız bu sayfa altında topladık.

Euroasia GVS Edirne Şubesi olarak Lalapaşa, Keşan, Uzunköprü, İpsala, Havsa, Meriç, Enez, Merkez gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Çanakkale, Kırklareli gibi çevre illerden de yapacağınız Cibuti vize başvurularına imkan sağlamaktayız. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyor ve Cibuti vizesi almak istiyorsanız +90 (850) 460 15 12 numarasından ofisimizi arayabilir, edirne@eagvs.com mail adresinden sorularınızı yöneltebilir ya da Sarıcapaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No:4 Bilgen Pasajı / Ofis No:35 Merkez - Edirne adresinden ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Edirne

Cibuti seyahati gerçekleştirmeyi planlayan Bordo pasaport sahibi ziyaretçilerimizin ülke sınırlarından çıkmadan önce vizelerini almaları gerekmektedir. Siyah, Yeşil ve Gri pasaport sahibi ziyaretçilerimiz ise 3 aydan daha kısa süreli Cibuti seyahatlerinde vizeden muaftır. Cibuti vize başvurularını Edirne ofisimiz aracılığıyla gerçekleştiren ziyaretçilerimizin tüm işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve 72 saatte Cibuti vizeleri teslim edilmektedir.

Önemli : 01.05.2018 tarihinden beridir Cibuti Kapıda vize uygulamasına son vermiştir. Vizenizi ülkeden ayrılmadan önce almanız gerekmektedir.

 

Cibuti Vize Türleri - Edirne

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Edirne

Cibuti vizesi alabilmek için aşağıda bulunan belgeleri mail adresimize iletmeniz gerekmektedir. Bu belgeler ;

  • En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport görüntüsü
  • 1 Adet davetiye, uçak bileti veya otel rezervasyonu

Bahsi geçen bu belgeleri edirne@eagvs.com mail adresimize iletmeniz halinde vize süreciniz uzman ekibimiz tarafından başlatılacak ve 72 saatlik bir süre diliminde sonuca erecektir.

NOT: Cibuti vizesi bir elektronik vize olduğundan pasaporta doğrudan uygulanmamaktadır. Bu yüzden pasaportunuzu doğrudan ofisimize teslim etmenize gerek yoktur. İstenilen sayfanın fotoğrafını veya fotokopisini göndermeniz vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için yeterli olacaktır.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır - Edirne

Cibuti vizesi bir elektronik vize olduğu için başvurusu online olarak yapılmaktadır. Sizden istenilen tüm belgeleri tarafımıza eksiksiz göndermeniz halinde vize işlemlerinizin Edirne ofisimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Değerlendirme sürecine giren Cibuti vizesi ortalama olarak 1 - 3 günlük bir zaman dilimi içerisinde sonuçlanmaktadır.

 

Cibuti Vize Ücreti 2023 - Edirne

Konsolosluk tarafından istenilen vize ücreti seyahat amacınıza, içeriğinize ve konaklama süresine göre farklılık göstermektedir. Bu konuda kesin ve eksiksiz bir bilgi edinmek için edirne@eagvs.com mail adresinden profesyonel ekibimize ulaşabilirsiniz.

Önemli: Umuma Mahsus pasaport sahibi T.C vatandaşlarımız maksimum 90 günlük vize başvurusunda bulunabilirler. Aynı zamanda Cibuti Konsolosluğu yalnızca tek girişli vizeleri onaylamaktadır. Birden fazla kez giriş yapacak ziyaretçilerimizin bu durumu dikkate almaları ve konsolosluk ile detayları konuşmaları önemle rica olunur.

Cibuti vize başvurularını Edirne EAGVS şubemizden yapacak ziyaretçilerimizi fazladan başvuru formu doldurma gibi bir zaruretleri yoktur. Edirne ofisimiz gerekli tüm işlemleri başvuru sahipleri adına gerçekleştirmektedir. Sizleri için bu sayfamızdan Cibuti Vizesine dair tüm bilgileri vermeye çalıştık. Eksik kalan ve aklınıza takılan diğer tüm sorular için  +90 (850) 460 15 12 telefon numarasını arayabilir, edirne@eagvs.com mail adresinden bizlere ulaşabilir veya Edirne’de ikamet ediyorsanız Sarıcapaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No:4 Bilgen Pasajı / Ofis No:35 Merkez - Edirne adresinden ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES