x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Adana

Euroasia Global Visa Services Adana şube sayfamıza Hoş Geldiniz.

EAGVS Adana şubesi olarak sizlere Cibuti vize başvurusuna dair tüm süreçleri, güncel evrak listelerini, 2023 vize ücretlerini ve daha pek çok bilgiyi bulabileceğiniz bu sayfayı hazırladık.

Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi olarak Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Ceyhan, Kozan, İmamoğlu, Pozantı gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Osmaniye, Niğde ve Hatay  gibi çevre illerden de yapacağınız Cibuti vize başvurularını kabul ediyoruz. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyor ve Cibuti vizesine başvurmak istiyorsanız+90 (850) 460 15 12  numarasından Adana ofisimizi arayabilir, adana@eagvs.com  mail adresinden sorularınızı yöneltebilir ya da Adana ofisimizi bizzat  ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Adana

Umuma Mahsus pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın Cibuti yolculuklarından önce kendilerinden istenilen vize prosedürünü yerine getirmeleri gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaporttan birine sahipseniz 3 aydan daha kısa süre için yapacağınız ziyaretlerde vize almanıza gerek olmayacaktır. Vize başvurularını EAGVS Adana ofisimizden gerçekleştiren değerli ziyaretçilerimizden gerekli belgeleri elde ettikten sonra tüm vize aşamalarını uzman ofisimiz yönetiyor.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır - Adana

Cibuti vizesi doğrudan pasaporta uygulanan bir vize değildir. Elektronik olarak verilen Cibuti vizesinin başvurusu da aynı şekilde online şekilde gerçekleşmektedir. Cibuti vizesine Adana ofisimiz aracılığıyla başvuran ziyaretçilerimizin istenilen belgeleri göndermelerinin ardından herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

  • Cibuti Kapıda Vize Uygulamasına 1 Mayıs itibari ile son vermiştir. Bu durumu göz önünde bulundurmalı ve vize işlemlerinizi ülkeden çıkmadan önce tamamlamalısınız.

 

Cibuti Vize Türleri - Adana

Cibuti’ye ziyaret gerçekleştirmek isteyen ziyaretçilerimizin için başvuracakları üç çeşit vize türü vardır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi Güncel Evrak Listesi - Adana

  • En az 6 ay geçerliliği devam edecek pasaportun 2. sayfasının fotokopisi
  • Otel rezervasyonu, Davetiye ya da Uçak Bileti (Destekleyici Belge)

Yukarıda bahsi geçen belgelerin adana@eagvs.com mail adresine gönderilmesi Cibuti vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için yeterlidir. Uzman ekibimiz belgeleri teslim aldığı gibi siz başvuru sahiplerinin adına gerekli tüm vize aşamaları gerçekleştirecek ve vizeniz onay aldıktan sonra Elektronik vizenizi mail olarak bize verdiğiniz mail adresine gönderecektir.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar - Adana

Adana EAGVS Şubemizin sizden istediği belgeleri mail ile yollamanız halinde vize işlemleriniz başlayacaktır. Bu süreçten sonra değerlendirmeye giren vize süreci yaklaşık 1 ila 3 iş günü içerisinde sonlanmaktadır.

 

Cibuti Vize Ücreti 2023 - Adana

Cibuti vize ücreti başvuru sahibi kişinin amacına, vize türüne veya konaklama süresine bağlı olarak değişir. Tam olarak net ve kesin bir bilgi almak için adana@eagvs.com mail adresinden uzmanlarımızla konuşabilirsiniz. Umuma Mahsus pasaport sahiplerinin alabileceği maksimum 90 günlük bir vizedir ve tek girişli olarak sunulmaktadır. Cibuti Konsolosluğu çok girişli vizelere onay vermemektedir.

Cibuti vizesi doğrudan pasaporta işlenen bir vize olmadığından pasaportunuzu ve vizenizi seyahat sırasında birlikte taşımanız gerekmektedir. Elektronik vize olarak verilen Cibuti vizesini yazıcıdan çıkartıp yanına alarak seyahatinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Cibuti vizesi hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını verdiğimiz bu sayfanın sonuna geldik. Cibuti vize süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız adana@eagvs.com mail adresinden veya  +90 (850) 460 15 12 numarasından Adana EAGVS ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Adana şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';