x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Gaziantep

Euroasia GVS Gaziantep Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia GVS Gaziantep şubesi olarak sizler için Cibuti vize aşamalarına dair tüm bilgileri tek bir sayfada toplayıp en çok sorulan soruların cevaplarını verdik.

Gaziantep şubesi olarak Karkamış, Yavuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Adıyaman, Hatay, Kilis gibi çevre illerimizden de yapacağınız Cibuti Vize başvurularınız için sizlere gerekli tüm hizmeti sunmaktayız. Bahsi geçen ilçe ya da illerde ikamet ediyorsanız Gaziantep Şubemizi +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından arayabilir, gaziantep@eagvs.com  mail adresinden sorularınızı iletebilir  ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Gaziantep

Cibuti’ye gitmeyi planlayan Bordo pasaport sahibi ziyaretçilerimizin ülkeden çıkmadan önce vizelerini almaları bir zorunluluktur. Yeşil, Siyah ve Gri pasaport sahibi ziyaretçilerimiz ise 3 aydan daha kısa süreli Cibuti seyahatlerinde vizeden muaftır yani vize almalarına gerek olmadan Cibuti seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Cibuti vize başvurularını Gaziantep ofisimiz aracılığıyla gerçekleştiren ziyaretçilerimizin tüm işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve 72 saatte Elektronik Cibuti vizeleri mail adreslerine teslim edilmektedir.

Önemli : 1.5.2018 tarihinden süregelerek Cibuti Kapıda vize uygulamasını kapatmıştır. Vizenizi ülke sınırları içindeyken almanız gerekmektedir.

 

Cibuti Vize Türleri - Gaziantep

Cibuti, başvuru sahiplerine Elektronik vize imkanı sağlamaktadır. Bu elektronik vizenin tam 3 çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Gaziantep

Cibuti vizenizi almak için gerekli olan 2 evrak vardır. Bu evrakları mail adresimize göndermeniz vizenizi almak için yeterli olacaktır. Bu evraklar;

  • 1 Adet Yardımcı Belge (Davetiye, Otel Rezervasyonu vb.)
  • Minimum 6 ay daha geçerliliği olacak pasaportun bir görüntüsü (2.sayfa)

Bu bahsedilen evrakları gaziantep@eagvs.com mail adresimize iletmeniz halinde vize işlemleriniz derhal başlatılacak ve size 72 saat içinde geri dönüş yapılıp vizeniz mail adresinize iletilecektir.

NOT: Cibuti vizesi pasaport uygulanan bir vize olmadığı için Pasaportunuzu doğrudan ofisimize teslim etmenize gerek yoktur. Pasaportunuzun 2. sayfasının fotoğrafını göndermeniz Elektronik Vizenizi almak için yeterli olacaktır.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır - Gaziantep

Gaziantep şubemizden başvurduğunuz Cibuti vizeleriniz 72 saat içinde sonuca bağlanmaktadır. Bu durumu konsolosluğun yoğunluğuna ve çeşitli etkenlere göre değişebilir. Ancak ortalama olarak 1-3 iş günü sürmektedir.

NOT: Cibuti vizesi Umuma mahsus pasaport sahiplerine maksimum 90 günlük vize imkanı sağlayabilmektedir ve yalnızca tek girişli vizelere onay vermektedir. Cibuti vizesine başvuracak ziyaretçilerimizin bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur.

 

Cibuti Vize Ücreti 2023 - Gaziantep

Cibuti Elektronik Vize ücreti konaklama sürenize ve tercih ettiğiniz vize çeşidine göre çeşitlilik gösterir. Eğer bu konuda kesin bir bilgi almak istiyorsanız gaziantep@eagvs.com mail adresinden uzman ekibimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Önemli : Başvurularını Gaziantep EAGVS ofisimizden gerçekleştiren ziyaretçilerimizin başvuru formu doldurmalarına gerek yoktur. Mail adresimize gerekli belgeleri ilettikten sonraki tüm aşamalar uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Euroasia GVS Gaziantep şubesi olarak hazırladığımız Cibuti Vizesi sayfamızın sonuna geldik. Sizler için Cibuti Vizesine dair tüm soruları ve merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Kafanıza takılan diğer tüm sorular için gaziantep@eagvs.com mail adresinden profesyonel ekibimize ulaşabilir veya şubemizi +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından arayabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';