x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Cibuti E-vize ile zaman kaybetmeden, evrak hazırlamadan 24 Saat içinde vizenizi edinebilirsiniz.

Cibuti Vize İşlemleri | 72 Saatte Cibuti Vizesi

Diplomatik (Siyah) , Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahiplerinin Cibuti’ye yapacakları 3 aydan  kısa süreli seyahatler için vize almaları gerekmezken, Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin yolculuk öncesinde vize almaları gerekir.

Umuma Mahsus pasaport sahipleri Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Cibuti Vizesini hızlı ve sorunsuz bir şekilde alabilirler.


Cibuti Vizesi Nasıl Alınır?

Cibuti Vizesi online olarak alınabilen bir vizedir. Gerekli olan belgelerin tarafımıza mail olarak atılması, vize başvurunuzun yapılması için yeterli olmakta. Başvurunuzun tamamlanmasının ardından sonuçlanan Cibuti Vizesini uzmanlarımız size mail olarak iletirler. Maildeki dokümanın çıktı alınarak yanınızda bulundurulması yeterlidir.

 

Cibuti Kapıda Vize Uygulaması Var mı?

1 Mayıs 2018 tarihi itibariyle Cibuti Kapıda Vize uygulaması sonlandı. Bu tarihten itibaren Cibuti vizeleri Cibuti Ankara Büyükelçilliği'nden ya da online olarak alınmak durumundalar.

 

Cibuti Vize Türleri

Cibuti Elektronik vizesi çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz. Gerekçelerinize uygun başlığın hangi seçeneğe dahil olduğundan emin olamıyorsanız uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler

Vize başvuru aşaması için gerekli olan belgelei aşağıda bulabilirsiniz.

 • En Az 6 Ay Geçerliliğe Sahip Pasaport Görüntüsü (Resimli Olan 2. Sayfa)
 • 1 Adet Destekleyici Belge ( Otel Rezervasyonu veya Uçak Bileti ya da Davetiye)

Yukarıdaki 2 belgenin tarafımıza mail atılması Cibuti Vize Başvurusu için yeterlidir.


Cibuti Vizesi Pasaporta Basılır mı?

Hayır. Cibuti vizesi elektronik olarak alınır ve pasaporta basılmaz. Üzerinde özel bir karekod bulunan Cibuti Elektronik Vizesi, herhangi bir yazıcıdan çıktı alınarak kullanılır.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gerekli olan belgelerin tarafımıza mail atılmasından sonra uzmanlarımız zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirirler. Bu aşamadan sonra 1-3 iş günü içinde Cibuti E-Vize Başvurusu sonuçlanır. 

 

Cibuti Vizesi için Bölge Ayrımı Var mı?

Hayır. Cibuti Vize Başvurusu için herhangi bir bölge ayrımı bulunmaz. Türkiye’nin tüm illerinden, hatta yurtdışındayken bile Cibuti vize başvurunuzu kurumumuz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. 

 

Cibuti Vizesi Çok Girişli Olabilir mi?

Ne yazık ki hayır. Cibuti vizeleri tek girişli olarak onaylanmaktadır.  Tekrarlanan ziyaretlerinizi için yeniden vize başvurusunda bulunmanız gerekir.


Cibuti Vizesi En fazla Kaç Günlük Alınabilir?

Umuma Mahsus pasaport sahipleri 90 güne kadar vize başvurusunda bulunabilirler.

 

Cibuti Vize Ücreti

Cibu E-Vize Ücreti konaklama gün sayınıza göre değişkenlik gösterir. 2023 Yılı güncel Cibuti Vize Ücretleri için uzmanlarımızdan bilgi talep edebilir, size en yakın şubemizle görüşebilir, ask@eagvs.com adresine mail atablirsiniz.

 

Cibuti Vize Başvuru Formu

Cibuti vize başvuru formu online olarak doldurulur. Elektronik ortamda girilen bu bilgilerin uygun formatta ve hatasız girilmesi oldukça önemlidir. Bu aşmada uzmanlarımız, Cibuti Vize başvuru formunu doldururlar. Sizin bu aşamayı düşünmeniz gerekmez.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';