x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Cibuti Vizesi, İzmir

Merhabalar, Euroasia GVS İzmir Şubemize Hoş Geldiniz.

İzmir EAGVS şubesi olarak Buca, Karabağlar, Bornova, Balçova, Tire, Menemen, Torbalı, Çiğli, Ödemiş, Gaziemir gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Aydın, Manisa gibi çevre illerimizden de yapacağınız Cibuti Vize başvurularınız için gerekli hizmeti sunmaktayız. İlgili ilçe ya da illerde oturuyorsanız İzmir Şubemize izmir@eagvs.com mail adresinden mail atabilir,  +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından ulaşabilir, ya da Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bulv. No:109 Kat 3 D: 303 Pasaport, Konak, İzmir adresinden ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - İzmir

Gri, Yeşil, Siyah pasaport sahibi olup  3 aydan daha az bir süre için Cibuti seyahati gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin bir vize zorunluluğu yoktur ama  Bordo pasaporta sahip ziyaretçilerimizin seyahatlerinden önce Cibuti Vizesi almaları zorunludur. Euroasia Global Visa Services İzmir ofisimiz sayesinde bu işlemde artık çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. İzmir ofisimizin sizden talep ettiği belgeleri eksiksiz bir şekilde tarafımıza mail olarak göndermeniz halinde tüm vize işlemleriniz ofisimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır - İzmir

Euroasia GVS İzmir Şubemize sizden talep edilen belgeleri kusursuz ve doğru bir şekilde iletmeniz halinde İzmir ofisimiz vize başvurunuzu sizin adınıza en hızlı şekilde yapacak ve değerlendirme sürecinin ardından Elektronik Vizenizi bizlere verdiğiniz mail adresi aracılığıyla tarafınıza iletir.

Önemli: Cibuti ziyaretçilerine Kapıda vize imkanı sağlamamaktadır. Cibuti seyahati gerçekleştirecek kişilerin bu durumu göz önünde bulundurarak seyahatlerinden önce gerekli vize işlemlerini tamamlamaları önemle rica olunur.

 

Cibuti Vize Türleri - İzmir

Cibuti Elektronik vizesi 3 şekilde bulunmaktadır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023- İzmir

Elektronik Vize imkanı sağlayan Cibuti Konsolosluğunun siz değerli ziyaretçilerimizden talep ettiği belgeler;

  • En az 6 ay geçerli olacak pasaport görüntüsü (sayfa 2)
  • Otel rezervasyonu, uçak bileti ya da Davetiyedir.

Bu belgeleri İzmir ofisimize mail olarak göndermeniz halinde vize işlemleriniz hemen başlatılacaktır.

Önemli: Cibuti vizesi pasaporta basılan bir vize değildir. Elektronik Vize olarak verilen Cibuti vizesinin üzerinde bulunan karekodu çıktı alıp hiçbir sorun çıkmadan kullanabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar - İzmir

Talep edilen belgeleri İzmir ofisimize gönderdiğiniz an profesyonel ekibimiz vize işlemlerinizi başlatacaktır. Bu eylemden sonra yaklaşık 1 ila 3 gün içinde Cibuti Vize Başvurunuz sonuca bağlanacaktır.

Önemli : Cibuti Vizesi Çok Girişli şekilde verilememektedir. Birden fazla Cibuti ziyareti gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin bu durumu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

 

Cibuti Vizesi En Fazla Kaç Gün Alınabilir - İzmir

Cibuti vizesi en çok 90 günlük şeklinde alınmaktadır.

 

Cibuti Vize Ücreti 2023- İzmir

Cibuti Vize ücretleri çeşitli etkenlere göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve güncel ücret bilgisini almak için izmir@eagvs.com mail adresinden İzmir ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Cibuti vizesi hakkında en çok merak edilen konuları bu sayfamızda inceledik ve cevaplarını siz değerli ziyaretçilerimize aktardık. Aklınızdaki tüm sorular için Euroasia GVS İzmir şubemize +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından ulaşabilir ya da Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bulv. No:109 Kat 3 D: 303 Pasaport, Konak, İzmir  adresinden ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES