x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia GVS Bodrum Şubesi olarak Cibuti vize başvuruları için güncel evrak listelerini, yapmanız gerekenleri ve başınıza gelebilecek tüm aşamaları detaylı şekilde inceledik ve kafanızdaki tüm sorulara bu sayfada yanıt vermeye çalıştık.

Turgutreis,Gümbet, Karaincir,Akyarlar,Gümüşlük,Bitez… gibi ilçelerimiz öncelikli olmak üzere Bodrum şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize hızlandırılmış Cibuti vize hizmeti sunmaktayız. Çevre ilçelerde olan ziyaretçilerimiz Bodrum ofisimize +90 (850) 460 15 12 numaralı telefondan ulaşabilir ya da bodrum@eagvs.com  mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Bodrum

Cibuti vizesi T.C vatandaşı olup Bordo renk pasaport kullanan vatandaşlarımız için gerekli bir vizedir. Eğer Hizmet, Diplomatik ya da Hususi pasaporta sahip bir vatandaş iseniz 3 aydan daha az süreli Cibuti Seyahatleriniz için vize almanıza gerek yoktur. Bordo renkli pasaport sahibi vatandaşlarımız başvurularını Euroasia GVS Bodrum şubemiz aracılığı ile en hızlı şekilde gerçekleştirebilirler.

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır - Bodrum

Sizden talep edilen belgeleri bodrum@eagvs.com mail adresimize göndermeniz durumunda vize başvurunuz uzman ekibimiz tarafından online olarak yapılacaktır. Belgeleri göndermenin ardından sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Bodrum ofisimiz sizin bütün işlemlerinizi gerçekleştirir ve 72 saat içerisinde size vizeniz ile birlikte geri dönüş yaparlar.

Cibuti Vize Türleri - Bodrum

Cibuti için söz konusu olan 3 adet vize türü mevcuttur. Bunlar;

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Bodrum

Cibuti vize başvurusunda ihtiyaç duyulacak ve tarafımıza göndermeniz gereken iki çeşit evrak mevcuttur Bu evrakları mail adresimize göndermeniz vizenizi almak için yeterli olacaktır. Bu evraklar;

  • En az 6 ay  geçerliliği olacak pasaportun bir fotokopisi
  • 1 Tane Davetiye, Otel Rezervasyonu vb. gibi destekleyici belge

Yukarıdaki evrakları bodrum@eagvs.com  mail adresine göndermeniz halinde vize işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından başlatılacak ve ortalama 72 saatlik bir süre içerisinde Cibuti vizeniz mail adresinize iletilecektir.

NOT: Cibuti vizesi pasaporta doğrudan işlenen bir vize değil, elektronik bir vizedir. Bu yüzden vizenizi ofisimize bizzat gelip teslim etmenize gerek yoktur.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır - Bodrum

Cibuti vizesi değerlendirme sonucu sizin konaklama sürenize ve diğer birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Ancak yaklaşık olarak 1 ila 3 gün arasında vizeniz konsolosluktan çıkıp tarafınıza teslim edilmektedir.

Cibuti vizesi almak isteyen Bordo pasaport sahibi ziyaretçilerimize alacakları vizenin maksimum 90 günlük olacağını hatırlatmak isteriz. 

Cibuti Konsolosluğu yalnızca tek girişli vizelere onay vermektedir. Birden fazla kez giriş yapmayı düşünen ziyaretçilerimiz konsoloslukla iletişim kurmaları önemle rica olunur.

 

Cibuti Vize Ücreti 2023 - Bodrum

Cibuti vize ücreti her sene konsolosluk tarafından yenilenmektedir. Güncel vize ücretleri hakkında net ve kesin bir bilgi almak için bodrum@eagvs.com mail adresinden yetkili kişilerle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Cibuti vizesine dair tüm soruları detaylı olarak yanıtladığımız bu sayfanın sonuna geldik. Aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz diğer tüm sorular için lütfen bodrum@eagvs.com mail adresinden veya +90 (850) 460 15 12 numaralı telefonumuzdan Bodrum ofisimize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES