x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Kayseri

Euroasia GVS Kayseri Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Cibuti vize başvurusuna ilişkin gereken belgeleri, karşılaşacağınız tüm aşamaları bu sayfada sizlerle paylaştık ve açıklamaya çalıştık.

Euroasia GVS Kayseri Şubesi olarak Yeşilhisar, Hacılar, Sarıoğlan, Tomarza, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı gibi ilçelerimiz başta olacak şekilde Nevşehir, Kahramanmaraş, Yozgat ve Sivas gibi çevre illerden de yapacağınız Cibuti vize başvurularına yanıt vermekteyiz. Bahsi geçen ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyor ve Cibuti vizesi almak istiyorsanız +90 (850) 460 15 12 numarasından ofisimizi arayabilir, kayseri@eagvs.com mail adresinden sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir  - Kayseri

Umuma mahsus pasaport sahibi tüm vatandaşlarımızın Cibuti vizesi almaları gerekmektedir. Yeşil, Gri veya Siyah pasaport sahibi bir kişi iseniz 3 ay kadar kalmalı ziyaretlerinizi vize almadan gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularını Kayseri ofisimiz aracılığı ile yapan ziyaretçilerimizin belgelerini ofisimize mail yoluyla teslim etmeleri halinde gerekli vize işlemleri uzman ekibimiz tarafından en hızlı ve kusursuz şekilde yapılacaktır.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır  - Kayseri

Cibuti vizesi almak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden Kayseri ofisimize ulaşıp gerekli bilgileri almaktır. Sizden talep edilen belgeleri mail adresimize göndermeniz halinde işlemleriniz hızlandırılmış vize sürecine girecek ve 72 saat içinde vizeniz ile ilgili size geri dönüş yapılacaktır.

Cibuti, Mayıs 2018 tarihinden beri Kapıda vize uygulaması imkanı sağlamıyor. Kapıda vizeden faydalanmak isteyen ziyaretçilerimizin bu durumu göz önünde bulundurup ülkeden ayrılmadan gerekli tüm vize işlemlerini yerine getirdiklerinden emin olmalarını tavsiye ediyoruz.

Cibuti Vize Türleri - Kayseri

Cibuti Konsolosluğu 3 tür vize sağlamaktadır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023 - Kayseri

Cibuti vizesi için Kayseri ofisimizin mail adresine göndermeniz gereken evraklar;

  • 1 Tane Yardımcı Belge (Davetiye veya Otel rezervasyonu vb.)
  • En az 6 ay geçerli olacak pasaport görüntüsü

Başvurunuzun tamamlanması için istenilen bu evrakları  kayseri@eagvs.com  mail adresine gönderdiğiniz takdirde vize işlemleriniz başlamış sayılır. Profesyonel ekibimiz sizin adınıza gerekli tüm aşamaları gerçekleştirecek ve vizeniz değerlendirme sürecinden çıkınca sizlere haber verecektir.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar - Kayseri

Cibuti Vizesi için sizden talep edilen belgeleri Kayseri EAGVS şubemize yolladığınız an vize süreciniz başlamış olacaktır. Uzman ekibimiz vize aşamalarını sizler adına yerine getirecek ve değerlendirmeye sunacaktır. Bahsi geçen bu değerlendirme süreci yaklaşık olarak 1 ila 3 gün arasında seyretmektedir.

 

Cibuti Vizesi Çok Girişli Olabilir mi - Kayseri

Cibuti Konsolosluğu çok girişli vize imkanı sunmaz. Onay alan vizelerin hepsi tek girişli vizedir. Birden fazla kez giriş yapacak ziyaretçilerimizin bu durumu dikkate alması önemle rica olunur.

 

Cibuti Vize Ücreti - Kayseri

Cibuti vize ücreti sizin amacınıza, içeriğinize ve konaklama süresine göre değişmektedir. En doğru ve tam ücret bilgisi almak için lütfen kayseri@eagvs.com mail adresi üzerinden ekibimizle iletişime geçiniz.

Bordo pasaport sahibi vatandaşlar Cibuti Vizelerini maksimum 90 günlük almaktadır. 

Cibuti vize başvurularını EAGVS Kayseri şubemiz aracılığı ile gerçekleştiren ziyaretçilerimizin istenilen belgeleri bize göndermeleri dışında bir şey yapmalarına gerek yoktur. Uzman ekibimiz başvuru sahipleri adına tüm gerekli belgeleri, başvuru belgeleri dolduracak ve istenilen her şeyi yerine getirecektir. Sizlere sunduğumuz Cibuti Vize bilgilerinin detaylı bir şekilde incelemesini yapıp yardımcı olmaya çalıştığımız sayfanın sonuna geldik. Bizlerle +90 (850) 460 15 12 numarasından ya da kayseri@eagvs.com mail adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';