x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 28 10

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru , İstanbul

EAGVS İstanbul Şube sayfamızda hoş geldiniz.

İstanbul şubesi olarak görevimiz, sizlerin İstanbul’dan yapacağı Cibuti vize başvurularına gerekli yardımı sağlamak ve en hızlı şekilde vizeyi almanız için elimizden geleni yapmaktır.

İstanbul Euroasia GVS şubesi olarak Ataşehir, Sancaktepe, Eyüpsultan, Başakşehir, Kağıthane, Esenler, Kadıköy, Bebek, Üsküdar, Sultangazi, Kartal  gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Bilecik, Çanakkale, Kocaeli gibi çevre illerden de yapılacak olan Cibuti vize başvurularını gerçekleştiriyoruz. Bahsi geçen il ve ilçelerin birinde yaşıyorsanız, +90 (212) 963 28 10  telefon numaramızdan bizi arayabilir, help@eagvs.com mail adresinden sorularınızı sorabilir veya Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul adresinden ofisimize uğrayabilirsiniz.  

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - İstanbul

Gri, Yeşil, Siyah pasaport sahibi ziyaretçilerimiz 3 aydan daha az Cibuti seyahatleri için vize almak zorunda değildir. Fakat Bordo pasaporta sahip ziyaretçilerimizin seyahatlerinden önce gerekli vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.  Bu ziyaretçilerimiz Euroasia GVS İstanbul ofisimizden gerekli vize prosedürlerini gerçekleştirip 72 saatte Cibuti vizesi alabilirler.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır - İstanbul

Euroasia GVS İstanbul Şubemize mail olarak sizden istenilen belgeleri iletmeniz halinde başvurunuz firmamız tarafından online olarak yapılacak ve Elektronik Vizeniz size mail olarak gönderilecektir. Size gönderilen belgeyi çıktı alarak yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

 

Cibuti Kapıda Vize Uygulaması Var Mı - İstanbul

Cibuti, 1 Mayıs 2018 tarihinden beridir ziyaretçilerine sağladığı kapıda vize uygulamasına son vermiştir.

 

Cibuti Vize Türleri - İstanbul

Cibuti vize türleri sizin seyahat amacınıza, içeriğine göre değişebilmektedir. Sizlere en uygun vize türünü uzman ekibimiz kararlaştıracaktır. Cibuti elektronik vizesi üç farklı şekilde verilmektedir.  Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Evraklar - İstanbul

Cibuti vizesi online olarak alınabilen bir vize olduğundan çok fazla ekstra belge talep edilmemektedir. Euroasia GVS İstanbul şubemize;

  • En az 6 ay daha geçerli olacak Pasaport fotokopisi
  • 1 Adet Davetiye veya Otel Rezervasyonu

göndermeniz sizin adınıza vize başvurusunda bulunacak yetkili ekibimiz için yeterli olacaktır.

 

Cibuti Vizesi Pasaporta Basılır Mı - İstanbul

Cibuti vizesi Elektronik bir vize olduğundan “karekod” sistemini kullanır. Sizlere gönderdiğimiz mailin çıktısını almanız halinde Cibuti Elektronik Vizenizi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır - İstanbul

Sizden istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde Euroasia GVS İstanbul ofisimize iletmeniz halinde konuyla ilgili ekibimiz vize işlemlerinizi en hızlı şekilde başlatacaktır. Vize değerlendirme süreci yaklaşık olarak 1-3 gün civarı sürmektedir.

 

Cibuti Vizesi Çok Girişli Olabilir Mi - İstanbul

Hayır. Cibuti vizeleri yalnızca “tek girişli” seçeneğiyle verilmektedir. Eğer daha sonra tekrar Cibuti ziyareti gerçekleştirmek istiyorsanız vize prosedürlerini tekrardan yerine getirmeniz gerekecektir.

ÖNEMLİ: Cibuti vizesi bir elektronik vize olduğundan doğrudan pasaporta uygulanmaz. Bu yüzden seyahat gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin pasaportlarını ve vizelerini birlikte yanlarında taşımaları gerekmektedir.

 

Cibuti Vize Ücreti 2021 - İstanbul

Başvuracağınız vize tipine ve Cibuti’de geçireceğiniz süreye göre değişiklik gösteren vize ücreti hakkında en doğru ve güncel bilgiyi almak için lütfen help@eagvs.com mail adresinden yetkililerimiz ile iletişime geçiniz.

Cibuti vizesi hakkında en çok merak edilen konuları sizler için bu sayfamızda inceledik ve elimizden geldiğince cevaplamaya çalıştık. Aklınızdaki tüm sorular için Euroasia GVS İstanbul şubemize  +90 (212) 963 28 10  telefon numarasından ulaşabilir veya  Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul adresimizden bizleri ziyaret edebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.