x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Eposta

trabzon@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Sizler için hazırladığımız bu sayfada, Cibuti Başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettik. Cibuti vize aşamalarına dair her şeyi detaylı şekilde bulabileceğiniz bu sayfamızda aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye çalıştık.

EAGVS Trabzon Şubesi olarak Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Çaykara… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere sizlere hızlandırılmış Cibuti vize hizmeti sunuyoruz. Bahsi geçen ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz., Trabzon ofisimize +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından ulaşabilir, trabzon@eagvs.com  mail adresinden aklınıza takılan tüm soruları yetkili ekibimize sorabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir ?  - Trabzon

Bordo pasaport sahibi tüm T.C Vatandaşlarımızın Cibuti seyahatlerinden önce gerekli vize aşamalarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Yeşil, Gri veya Siyah pasaport sahibi vatandaşlarımız ise 3 aydan daha az süre için yapacakları Cibuti vize başvuruları için herhangi bir vize prosedüründen muaftırlar. Başvurularını EAGVS Trabzon ofisimiz aracılığı ile gerçekleştiren ziyaretçilerimizin istenilen belgeleri mail adresimize göndermeleri halinde gerekli tüm işlemler ofisimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Cibuti Vizesi Nasıl Alınır ? - Trabzon

Cibuti vizesi online yolla alınan bir vize türüdür. Trabzon ofisimizin sizden talep ettiği belgeleri mail adresimize göndermeniz halinde gerekli tüm işlemler ofisimiz tarafından yürütülecektir. Sizin sadece belgeleri göndermeniz ve ardından Cibuti vizenizi beklemeniz gerekmektedir.

Dikkat : Cibuti Konsolosluğu 1.5.18 itibariyle ziyaretçilere kapıda vize uygulamasına son vermiştir. Kapıda vize uygulaması olmadığından seyahatten önce gerekli vize aşamalarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Cibuti Vize Türleri - Trabzon

Cibuti Konsolosluğu elektronik ortamda 3 tür vize sağlamaktadır. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler - Trabzon

Cibuti vizesi başvurusu sırasında gerekli belgeler;

  • 6 Ay geçerliliğe Sahip Pasaport görüntüsü (2. sayfa )
  • 1 Adet Destekleyici belge (otel rezervasyon ve davetiye gibi)

Bu belgelerin tarafımıza mail olarak gönderilmesi halinde Euroasia Global Visa Services Trabzon Ofisimiz vize işlemlerinizi başlatacak ve en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

 

Cibuti Vizesi Pasaporta Basılır Mı ? - Trabzon

Cibuti vizesi doğrudan pasaporta uygulanan bir vize değildir. Cibuti vizesi online başvurulan bir vizedir. Bu yüzden bir Elektronik Vize olduğu için herhangi bir yerden çıktı alıp kullanabilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar ? - Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon Ofisimizin talep ettiği belgeleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde ofisimize teslim etmeniz halinde gerekli vize işlemleri sizin adınıza uzman ekibimiz tarafından başlatılacaktır. Bu aşamadan sonra işlemler yaklaşık olarak 1 ila 3 iş günü kadar sürmektedir.

Not: Cibuti konsolosluğu çok girişli vize imkanı sunmaz. Eğer Cibuti’ye birden fazla kez seyahat etmeniz gerekiyorsa gerekli vize prosedürlerini tekrardan gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Cibuti Vizesi Ücreti 2023 - Trabzon

Çeşitli vize türlerine ve ikamet süresine göre değişebilecek vize ücretleri hakkında en doğru ve detaylı bilgiyi almak için lütfen bizlere trabzon@eagvs.com mail adresinden ulaşınız.

Cibuti vizesine Trabzon şubemizden başvurduğunuz takdirde belgelerinizi mail olarak göndermeniz dışında bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Sizler için hazırladığımız Cibuti Vize sayfamızın sonuna geldik. Cibuti vizesi hakkında merak edilen tüm soruları cevaplamaya ve güncel 2023 evrak listesini sunmaya çalıştık. Aklınızdaki Cibuti vizesine dair tüm sorular için trabzon@eagvs.com  adresinden veya +90 (850) 460 15 12 telefon numarasından uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';