x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Cibuti Vize Başvuru, Antalya

Euroasia Global Visa Services Antalya Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Antalya şubesi olarak, Antalya’dan yapacağınız Cibuti Vize Başvurularına dair tüm süreçleri detayları ile, 202 yılı güncel belge listelerini ve daha pek çok bilgiyi sizler için hazırlanan Cibuti Vize Başvurusu sayfamızda bulabilirsiniz.

Antalya şubesi olarak Gazipaşa, Finike, Elmalı, Döşemealtı, Alanya, Demre, Aksu, Akseki gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Burdur, Isparta ve Bodrum gibi çevre illerimizden de yapacağınız Cibuti Vize başvurularınız için sizlere gerekli tüm hizmeti sağlamaktayız. Bahsedilen ilçe ya da illerde ikamet ediyorsanız Antalya Şubemize +90 (242) 255 01 69 telefon numarasından ulaşabilir, antalya@eagvs.com mail adresinden mail atabilir ya da bizzat ofisimiz ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Antalya

Bordo pasaporta sahip tüm T.C vatandaşları Cibuti gezileri için vize almak zorundadırlar. Siyah, Yeşil veya Gri pasaport sahibi vatandaşlarımız ise 3 aydan daha süreli ziyaretleri için vizeden muaf olacaktırlar. Başvurularını EAGVS Antalya Şubemizden gerçekleştiren ziyaretçilerimizin tüm vize işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte ve değerlendirme sonucunda elektronik vizeler mail yoluyla başvuru sahiplerine gönderilmektedir.

Önemli: 1 MAYIS 2018 tarihinden itibaren Cibuti Kapıda vize uygulamasını kapatmıştır. Vizenizi ülke sınırları içindeyken almanız gerekmektedir.

 

Cibuti Vize Türleri - Antalya

Cibuti Vizesi elektronik olarak verilen bir vizedir. Bu elektronik vize tam 3 farklı türde verilebilir. Bu türleri seyahat amacınıza göre seçmeniz oldukça önemlidir. Bunlar;

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Antalya

Cibuti vizesine başvururken Antalya Şubemize göndermeniz gereken belgeler;

  • Minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport fotoğrafı
  • 1 Adet yardımcı belge (davetiye, uçak bileti vb.)

Yukarıdaki belgeleri antalya@eagvs.com mail adresinden tarafımıza iletmeniz halinde işlemlerinize başlanacak ve değerlendirme sürecinin ardından 72 saatlik bir zaman diliminde vizeniz teslim edilecektir. Cibuti vizesi Elektronik bir vize olduğu için pasaporta basılmadığı için pasaportunuzu fiziksel olarak ofisimize teslim etmenize gerek yoktur.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar - Antalya 

Belgelerinizi Antalya şubemize göndermeniz halinde işlemleriniz başlamış olup bu süreçten itibaren 72 saatlik bir süre içerisinde vize işlemlerinizi sonuçlanmaktadır. Yani 1 ila 3 günlük bir süre içerisinde vizeniz sonuca bağlanır ve ofisimiz tarafından mail adresinize gönderilir.

ÖNEMLİ: Cibuti Konsolosluğu ziyaretçilerine çok girişli vize imkanı sağlamamaktadır. Konsolosluğun sadece tek girişli vizeleri onaylamasından dolayı birden fazla kez giriş yapacak ziyaretçilerin bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur.

 

Cibuti Vizesi Ücreti Ne Kadardır 2023- Antalya 

Cibuti vize ücreti sizin ziyaret sebebinize ve Cibuti’de geçireceğiniz süreye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu yüzden vize ücretleri hakkında en doğru bilgiyi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

NOT: Cibuti vize işlemlerinizi Antalya Ofisimizden gerçekleştirmeniz halinde sizin adınıza bütün aşamaları biz tamamlıyoruz. Sizin ekstra bir başvuru belgesine ihtiyacınız olmuyor.

Önemli: Cibuti vizesi pasaporta direkt işlenen bir vize türü değildir. Bu yüzden ziyaretçilerimizin pasaportlarını ve vizelerini birlikte yanlarında taşımaları oldukça önem arz etmektedir.

EAGVS Antalya şubesi olarak sizler için Cibuti Vizesi hakkında derlediğimiz tüm bilgileri bir çatı altında bu sayfamızda topladık ve çok merak edilen soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Aklınıza takılan diğer tüm sorular için Antalya ofisi telefon numaramız olan +90 (242) 255 01 69 numarayı arayabilir ya da antalya@eagvs.com mail adresinden uzman ekibimize sorularınızı sorabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES