x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Burundi Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli ziyaretçilerimiz,

Burundi turistik seyahatleriniz için hazırlamanız gereken evrak listesi sayfamızın devamında listelenmiştir. Başvuru evrakları Burundi Büyükelçiliği referans alınarak hazırlanmıştır ancak yasal geçerlilikleri bulunmamaktadır. Vize evraklarınızı hazırlamadan Burundi Konsolosluğunu arayarak seyahatiniz için bilgi almanızı öneririz.

Burundi vize işlemlerinde şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Burundi turistik vize başvurusu gerekli olan evrakları ofisimize posta ile ulaştırabilirsiniz. Evraklarınızı ulaştırdığınızda başvuru işlemlerinizi başlatmaktayız. Dilerseniz help@eagvs.com adresinden de seyahatinize uygun Burundi turistik vize evrak listesini talep edebilirsiniz. Burundi vizesi hakkında genel bilgi almak için Burundi Vize İşlemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Burundi Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Pasaport: Seyahat dönüşünden itibaren en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaportla başvurunuzu yapmalısınız. Pasaportunuz 10 yıldan eski olmamalı ve en az 2 boş sayfası bulunmalıdır. Pasaportunuzda vize işlenmiş sayfalar varsa fotokopilerini sunabilirsiniz. 

Biometrik Fotoğraf: Burundi vize işlemleriniz için 2 adet yeni çekilmiş biometrik fotoğraf kullanmalısınız.

Burundi Vize Başvuru Formu: Burundi turistik vize başvuruları için 2 adet başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru formuna fotoğraf yapıştırılmalı ve imzalı bir şekilde teslim edilmelidir.

Burundi vize başvuru formunu incelemek için tıklayınız.

Gidiş-Dönüş Ulaşım Rezervasyonları: Burundi turistik vize başvurularınız için gidiş dönüş ulaşım rezervasyonlarınızı Burundi Konsolosluğuna sunmalısınız. Seyahat sonrası ülkenize geri döneceğinizi garanti eden evraklar sunmanız başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına fayda sağlayabilir. 

Otel Rezervasyon Belgeleri: Başvuru sahipleri Burundi turistik seyahatler için otel rezervasyon bilgilerini içeren evrakları diğer başvuru evraklarıyla birlikte sunmalıdır. 

Sarı Humma Aşı Kartı

DİKKAT!

Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Ruanda, Uganda,Tanzanya ve Kenya vatandaşları Burundi vize prosedürlerinden muaftır. Geçerli olan pasaportlarıyla vizeye başvurmadan Burundi’ye seyahat edebilirler.

Burundi Turistik Vizesi Nasıl Alınır?

Burundi vize başvurularında pasaport ayrımı yoktur. Umumu Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil) Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahipleri seyahatleri öncesi Burundi vizesi için başvuruda bulunmalıdır. Burundi vizesine zahmet çekmeden Euroasia Global Visa Services ile başvurabilirsiniz. Başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla şahsen gelmenize gerek kalmadan, randevu işlemleriyle uğraşmadan tamamlayabilirsiniz. 

Sayfamızda yer alan Burundi turistik vize evraklarını okuduktan sonra yetkililerimizle iletişime geçerek seyahat detaylarınızdan bahsedin. Bize ulaştığınızda seyahat amacınıza uygun en güncel evrak listesini sizlerle paylaşmaktayız. Verilen bilgiler doğrultusunda evraklarınızı hazırlayıp ofisimize kargoyla gönderebilirsiniz. Burundi Konsolosluğu gerek görürse başvuru sahiplerinden ek evrak talep edebilir. Vize servisimiz aracılığıyla başvurunuzu yorulmadan tamamlayabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz bittikten sonra başvurunuzun sonucunu takip etmekteyiz. Burundi vize başvurunuz olumlu olursa pasaportunuzu ikamet ettiğiniz adrese kargo ile gönderiyoruz. Sorularınızı bize help@eagvs.com adresinden gönderebilirsiniz.

Burundi Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Burundi turistik vize başvuruları evrakların tam ve doğru bir şekilde hazırlanıp sunulmasından sonra yaklaşık 15 gün içinde sonuçlanmaktadır. Başvurularınızın zamanında sonuçlanmasını istiyorsanız evraklarınızı dikkatli bir şekilde hazırlayıp sunmalısınız. Yabancı pasaportlarla yapılan Burundi vize başvuruları daha uzun sürede sonuçlanabilir. Lütfen seyahatinizi bu bilgiler dahilinde planlayınız. 

Burundi turistik vize başvurularını Burundi Konsolosluğu sonuçlandırmaktadır. Vize servisimizin bu konuda herhangi bir yetkisi yoktur. Bizeler sadece başvurunuzu usulüne uygun şekilde yerine getirmekteyiz. Burundi turistik vize başvurunuzun sonuçlanma aşamasını takip ederek sizlere bilgi vermekteyiz. Vize başvurunuz Burundi Konsolosluğu tarafından ret cevabı alırsa yatırmış olduğunuz vize harcı tarafınıza geri iade edilmez. Burundi Konsolosluğu, Türkiye ve Burundi resmi tatillerinde kapalı olmaktadır.

Burundi Vize İşlemleri İstanbul

Burundi turistik vize başvurularınızı bölge farkı olmadan her şehirden yapabilirsiniz. İstanbul ve çevre illerde ikamet eden başvuru sahipleri Burundi turistik vize başvurularını vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Başvuru için şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Burundi turistik vize evrakları hakkında bilgi alarak hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Burundi vize evraklarınızı ofisimize şahsen ya da kargo ile ulaştırabilirsiniz. Ancak iletişim adreslerimizden bizlere ulaşıp seyahat detaylarınızdan bahsederek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Başvuru için yorulmanıza gerek yoktur. Alanında uzman Burundi vize yetkililerimiz usulüne uygun olarak vize prosedürlerini sizin adınıza yerine getirmektedir. Başvurunuz sonucunda olumlu yanıt geldiğinde Burundi vizesi işlenmiş olan pasaportunuzu ikamet adresinize göndermekteyiz. Sorularınızı bize +90 (212) 963 50 19 numaralı telefondan arayarak sorabilir ya da help@eagvs.com adresinden yazabilirsiniz. 

Burundi Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve çevre ilçelerde ikamet eden kişiler Burundi turistik vize başvurularını vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirler. Burundi turistik vize evrakları hakkında yetkililerimizi arayıp detaylı bilgi almanızı öneririz. Çünkü seyahatinize ve mesleki statünüze göre temin etmeniz gereken evrak listesi farklı olabilmektedir. Yetkililerimizden yeterli bilgi aldıktan sonra evraklarınızı hazırlayarak ofisimize gönderebilirsiniz. Burundi vize başvuruları için şahsen gelmenize gerek yoktur. Vize servisimiz usulüne uygun olarak yerine getirilmesi gereken her prosedürü sizin adınıza tamamlamaktadır. Vize başvurunuz sonucunda çıkan pasaportunuzu bulunduğunuz yere posta ile ulaştırıyoruz. Burundi vize başvurusu hakkında sormak istediklerinizi +90 (312) 963 05 37 telefon numarasını arayarak sorabilirsiniz. help@eagvs.com adresinden de sorularınızı cevaplamaktayız. 


Burundi Vize İşlemleri İzmir

Burundi turistik vize başvurularınızı zahmet çekmeden ve şahsen gelmenize gerek kalmadan vize servisimiz aracılığıyla tamamlayın. Sayfamızda yer alan turistik vize evraklarını Burundi Konsolosluk birimini arayarak teyit ettirebilirsiniz. Alanında vize uzmanlarımız Burundi turistik vize başvurularınızı gerekli prosedürleri yerine getirerek sizin adınıza tamamlamaktadır. İzmir ve çevresinden işlemlerinizi Euroasia Global Visa Services ile tamamlayabilirsiniz. Burundi turistik vize başvurularınız ile ilgili sorularınızı +90 (232) 335 04 28 telefon numarasını arayarak sorabilir help@eagvs.com adresinden yazabilirsiniz. 

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES