x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 26

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru , Kayseri

Sayın ziyaretçilerimiz, Burundi ziyaretiniz için yapmış olacağınız vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgilere güncel ve detaylı olarak ulaşıp göz gezdirebileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz.

İlerleyen bölümde, Burundi vize başvurunuzu yapacağınız başta Kayseri ilimiz olmakla birlikte Kayseri Bünyan, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Sarız, Tomarza, Sarıoğlan, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, Akkışla, Felahiye, Develi,  ilçelerinden ve Yozgat, Sivas, Niğde, Nevşehir, Adana, Kahramanmaraş gibi değerli çevre illerinden başvurunuz için merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilir vize başvuru detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Burundi vize başvurunuz için daha fazla bilgiye güncel ve ayrıntılı sahip olabilmek sıcak, samimi ve başvuru sürecinizde yardımcı olacak bir danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (352) 353 30 26 numaralı telefonumuzdan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresimiz üzerinden Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemize ulaşabilirsiniz.

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Burundi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi olan tüm bireylerden Burundi ziyaretleri için vize almalarını talep eder. Yalnızca Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Uganda, Ruanda, Tanzanya ve Kenya vatandaşları Burundi ziyaretleri için vize almak zorunda değillerdir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Burundi vize başvurunuz için talep edilen, gerekli olan evraklar pasaportunuza ve Burundiye gidiş sebebinize bağlı olarak değişir. Gerekli olan evraklarınızın tamamını aşağıda vize maddeleri içinde güncel ve detaylı olarak bulabilir yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeye özen göstermelisiniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça gerekli bir detaydır. 

Burundi vize başvurunuz için gerekli evraklar içinde belirli durumlar nedeniyle aradığınız bulamamış ve eksiklik görmüşseniz kayseri@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (352) 353 30 26 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services ayrıcalıkları ile kaliteli vize danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Sevgili Euroasia Global Visa Services ziyaretçileri, Burundi ziyaretiniz esnasında ve vize başvuru belgeleriniz içinde ülke sizden aşı kartı talebinde bulunur. Ek olarak Burundi yolculuğunuzdan en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmış olmanız gerekir bunun yanında AIDS, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda aşı yaptırmış olmalısınız ve aşı kartınızıda seyahatiniz boyunca yanınızda bulundurmalısınız. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan tüm prosedürleri karşılaşacağınız tüm vize aşamalarını aşağıda başlıklar altında bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz için gereken evrakların tamamı temelde iki nedene dayalı olarak değişim gösterir. Bu nedenler kişinin Burundiye seyahat nedeni ve pasaportudur. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz, danışman arkadaşlarımız size uygun, gerekli belgeleri güncel ve detaylı bir şekilde sizlere sunacak, anlatacaktır. Vize başvurunuzun belgelerini hazırlamanız esnasında da EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için gerekli olan evraklar hazır olduğu takdirde belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz veyahut da kargo aracılığı ile hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere gönderebilirsiniz. Burundi vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeler, başvurunuzda bir sorun oluşmaması, eksiklik görülmemesi için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Vize başvuru belgeleriniz kontrol edildikten sonra tarafınıza bilgi sunulur. Son kontroller sonrası Burundi vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi vize başvurunuzun ücretini öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre değişim gösterir ek olarak belirli kişisel seyahat nedenleri de başvuru ücretinizi etkileyebilir. Burundi vize başvurunuzun ödemesini dilerseniz size en yakın şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yoluyla başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurunuzda biyometrik veri sunumu zorunlu bir prosedür değildir. Ülke başvuran kişinin herhangi özel bir durumunu görmedikçe veri sunumu istememektedir. Vize başvuru süreciniz bu aşamada akıcı geçecektir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi ziyaretiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzun son aşaması vize başvurunuzun sonuçlanma sürecidir. Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizler için takip edeceklerdir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu teslim almak için isterseniz size en yakın şubemize gelebilir pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz isterseniz de pasaportunuzun kargo aracılığı ile size gönderilmesini talep edebilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise vize başvurunuz için hazırladığınız belgeleri saklamanız bir sonraki başvurunuzda aynı sorunu yaşamamanız için oldukça önemlidir.
  5. Burundi seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuzda biyometrik veri sunumu olmadığından hiçbir aşamada Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanız gerekmez. Burundi vize başvurunuz için hazırladığınız belgeler uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli yerlerde onaylatılacaktır ve vize süreciniz sorunsuz devam edecektir.

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Kayseri

Burundi vizenizin çıkışı başta Ankara Büyükelçiliğinin yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişim gösterebilir daha sonra pasaportunuz ve seyahat nedeniniz vizenizin çıkış süresini etkileyebilir.Vize çıkış süreniz için belirtilen süre bu durumlar dolayısıyla birkaç gün geç ya da erken olarak değişebilir. Burundi vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 15 gün olarak belirtilmiştir. Burundi vize başvuruları hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services sayfamız üzerinden Kayseri ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilere göz atabilirsiniz. Daha fazla bilgi sahibi olmak ve vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak isterseniz kayseri@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabileceğiniz gibi +90 (352) 353 30 26 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES