x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 38

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Burundi Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz doğrultusunda gerekli olan tüm bilgileri güncel ve yol gösterici bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Başta Tekirdağ ilimiz olmakla üzere Hayrabolu, Malkara, Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Kapaklı ilçelerimiz ve Kırklareli, İstanbul, Edirne, Çanakkale gibi komşu illerinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli evrakları, istenen prosedürleri ve daha nice vize bilgisini detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.
 
Tekirdağ ilimiz ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için seyahat durumunuza uygun vizeyi öğrenmek, vize başvuru detaylarınız hakkında bilgi almak ve diğer merak ettiklerinizi sormak için +90 282 255 50 38 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services ayrıcalıkları ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

 
Umuma Mahsus (bordo) Diplomatik (siyah), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Burundi seyahatleri için ülkenin talebi doğrultusunda vize almak zorundadır. Yalnızca Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Uganda, Tanzanya, Kenya ve Ruanda vatandaşları Burundi’ye giriş yapmak için vize almak zorunda değildir.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2022

 
Burundi’ye seyahat etmek amacıyla vize başvurusunda bulunan tüm bireylerin başvuruları için gereken evraklar farklılık gösterir. Kişilerin pasaportları ve Burundi’ye seyahat nedenleri gerekli olan evraklarda değişime sebep olmaktadır. Burundi vizesi için gerekli olan evrakları aşağıda vize maddeleri içinde güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz. Vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için çok önemlidir vize başvurunuzda bu detaya dikkat etmelisiniz.
 
Burundi vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak ve başvurunuzun detaylarını öğrenmek için +90 282 255 50 38 numaralı telefonumuzdan tekirdag@eagvs.com e-postamız üzerinden bizlere ulaşarak Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı ile vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

 
Burundi vize başvurusunda bulunan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı detaylar vardır. Burundi seyahatçileri seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırmalıdır bunun yanı sıra AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıkların oldukça yoğun olduğu ülkeye giriş için bu hastalıklar içinde aşı yaptırmalı ve aşı kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekir. Vize başvurusunda bulunan kişiler ayrıca seyahatleri boyunca da aşı kartlarını yanlarında taşımak zorundadır. 
Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm prosedürleri aşağıda başlıklar altında bulabilirsiniz.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuzda gerekli olan evraklar Burundi’ye seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evraklar kısaca başvuru durumunuza göre değişebileceği den vize başvurunuz için istenilen gerekli olan belgelerin tamamını danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz ve vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen belgeleri hazırlamanız sırasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vizeniz için gerekli olan belgeler hazır olduğunda ise belgelerinizi bize kontrolümüz için ulaştırmanız gerekmektedir. Belgelerinizi isterseniz kargo ile bize gönderebilirsiniz isterseniz de size en yakın şubemize gelerek belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilir bu kontrolün amacı başvurunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmamasıdır. Başvuru belgeleriniz kontrol edildikten sonra sizin de onayınız ile Burundi seyahatiniz için vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi seyahatiniz için vize almanız ve vize başvuru ücreti ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuzun ücreti pasaportunuza ve seyahat durumunuza bağlı olarak değişebilir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Başvuru ücretinizi dilerseniz sizlere en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz veya dilerseniz EFT/ havale yolu ile vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurunuz için ülke prosedürleri gereği biyometrik veri sunumunda bulunmanıza gerek yoktur. Burundi vize başvurusunda bulunan kişilerden geçerli bir sebep olmadığı sürece veri sunumu talebinde bulunmaz.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun bu aşamasında başvurunuzun sonuçlanma süreci devreye girer. Vizenizin sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız sizler için rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığında pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da kargo yolu ile pasaportunuzun size ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Vize başvurunuz olumsuz sonuç almış ise yani reddedilmiş ise başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri bir dahaki başvurunuz için saklamanız gerekmektedir vize başvurunuzun neden reddedildiği bir sonraki vize başvurunuz için oldukça önem arz etmektedir.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Tekirdağ

 
Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler biyometrik veri sunumunda bulunmazlar bu sebeple Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmaları gerekmez. Ek olarak Burundi vize başvurunuz için hazırladığınız evrakların ve formaların onay prosedürünü uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerçekleştirecektir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Tekirdağ

 
Burundi vizesinin genel olarak çıkış süresi tüm vizeler için 15 gündür. Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleri bu süreyi değiştirebilir ayrıca pasaportunuz ve seyahat nedeniniz de belirtilen sürede değişime neden olabilir. Vizeniz belirtilen süreden birkaç gün önce çıkabilir veya belirtilen süreden birkaç gün geç çıkabilir. Vizenizin çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı ile Burundi vizesi için Tekirdağ ve çevresinden yapacağınız başvurunuz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için +90 282 255 50 38 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir seyahatiniz doğrultusunda kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.