x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 02 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Burundi Vize Başvurusu, Edirne

Sayın Ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilere kolay bir şekilde ve detaylı olarak ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfa devamında, Edirne ilimiz başta olmak üzere Edirne Merkez. Lalapaşa, Enez, Keşan, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü, Havsa, ilçeleri ve komşu illeri olan Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul dan yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri bulabilir vize başvurunuzun detaylarını inceleyebilir ve tüm bilgilere güncel ve ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
Edirne ilimizden, çevre il ve ilçelerinden Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapacağınız Burundi vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ayrıca seyahatiniz için gerekli prosedürleri öğrenmek isterseniz +90 (850) 241 02 07 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

 
Burundi seyahatleri için Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Tanzanya, Kenya, Uganda ve Ruanda vatandaşları vize almak zorunda değillerdir ancak Umuma Mahsus(bordo), Diplomatik (siyah), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorundadır.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

 
Burundi Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz hem gerekli evraklar açısından hem de vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tamamı seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim gösterebilmektedir. Burundi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli olan evrakların tamamını güncel ve detaylı olarak aşağıda vize kategorileri içinde bulabilirsiniz. 
 
 
Burundi vize başvurunuzda gerekli olan evraklar içinde seyahatinize uygun detayları sormak ve kaliteli danışmanlık hizmeti almak için +90 (850) 241 02 07 numaralı telefonumuzdan veya edirne@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

 
Burundi vize başvurunuzu yaparken gerekli prosedürler ve aşamalar sizleri bekler. Vize başvurunuz için gerekli olan en önemli detaylardan biri aşıdır, ülke özellikle AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıkların oldukça çok olduğu bir yerdir bunun için Burundi seyahatinde bulunacak kişilerin seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı ve bulaşıcı hastalıklara karşı aşı yaptırmaları gerekmektedir. Seyahatçiler aşı kartlarını da seyahatleri boyunca yanlarında bulundurmak zorundadır.
Burundi vize başvurunuz için diğer tüm prosedürleri ve istenilenleri aşağıda dört başlık altında bulabilirsiniz.
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi seyahatiniz için istenilecek, gerekli olan evraklar başvuru durumunuza yani pasaportunuza ve seyahat nedeninize bağlı olarak değişim göstermektedir. Vize başvurunuz için gereken belgelerin tamamını size uygun bir şekilde öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçmelisiniz. Gerekli evraklarınızı hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yol gösterecek ve her konuda yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğu anda belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo aracılığı ile hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere gönderebilirsiniz. Burundi Vize başvuru belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilecektir. Belgelerinizin kontrole dilmesinin sebebi vize başvurunuzda herhangi bir sorun oluşmasının önüne geçmektir. Burundi seyahatiniz için hazırlamış olduğunuz belgeler kontrol edildikten sonra onayınız ile birlikte vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi vize başvurunuzun ücreti seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim gösterebilmektedir. Vize başvuru ücretinizin detaylarını belirtilen telefon numaramızdan veya mail adresimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ödemesini ise EFT/ havale yoluyla yapabileceğiniz gibi size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı olarak da yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi seyahatçileri, vize almak için veri sunumunda bulunmak mecburiyeti içinde değildir. Burundi vize almak isteyen kişilerden veri sunumu talebinde bulunmayan bir ülkedir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren başvuru sürecinizi takip ettiğimiz gibi başvurunuzun sonuçlanma sürecinizi de takip ederiz. Uzman ekip arkadaşlarımız vizenizin sonuçlanma sürecini yakından incelerler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu isterseniz bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de kargo yolu ile pasaportunuzun size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Burundi Vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuzun neden reddedildiğini öğrenmek ve bir dahaki başvurunuz da gerekli olması açısından vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri saklamanız oldukça önemlidir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Edirne

 
Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler pasaportları ve seyahat durumları fark etmeksizin talep edilmedikçe veri sunumunda bulunmazlar bu sebeple Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmaları da gerekmemektedir. Vize başvurunuz için hazırladığınız belgelerinizi EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatacaktır. Vize süreciniz bu aşamada sorunsuz devam edecektir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Edirne

 
Burundi vizenizin çıkış süresi başta seyahat nedeninize ve pasaportunuza daha sonra Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişmektedir. Belirtilen durumlar dışında Burundi vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için 15 gündür ancak aksi durumlar belirtilen sürede birkaç gün gecikmeye neden olabilir veya birkaç gün erken çıkmasını sağlayabilir. Burundi vizenizin çıkış süresi için daha detaylı ve güncel bilgilere danışman arkadaşlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Edirne ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz dahilinde gerekli tüm bilgilere daha detaylı ulaşabilmek için +90 (850) 241 02 07 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresinden bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES