x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 65

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru , Gaziantep

Değerli Ziyaretçilerimiz, Gaziantep ilimiz ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için merak ettiğiniz her şeyi tüm detayları ile bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Gaziantep sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, en başta Gaziantep ilimiz ile birlikte Gaziantep Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ilçelerimiz ve Urfa, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman gibi komşu illerimizden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için aradığınız tüm bilgileri güncel ve ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz +90 (342) 255 50 65 numaralı telefonumuzdan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adreslerimiz üzerinden Euroasia Global Visa Services ile iletişime geçebilirsiniz.


Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?


Burundi vizesi Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması zorunlu olduğu bir vizedir. Yalnızca Burundi çevresinde bulunan Uganda, Ruanda, Tanzanya, Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Kenya ülkeleri vatandaşları Burundiye girişlerinde vize almazlar.


Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar


Sevgili Burundi seyahatçileri, Burundi vize başvurunuz için gereken evraklar pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre değişim göstermektedir. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize geçmeye özen göstermelisiniz, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önem arz eden bir detaydır. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tamamı aşağıda vize kategorileri içinde bulunmaktadır detaylara kategoriler içinden göz gezdirebilirsiniz.

Burundi vize başvurunuz kapsamında sizden istenilen yani gerekli olan evraklar içerisinde merak ettiklerinizi sormak ve Euroasia Global Visa Services ayrıcalıkları ile danışmanlık hizmeti almak için +90 (342) 255 50 65 numaralı telefonumuzdan veya gaziantep@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep


Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler burundi seyahatleri için ülke talebi doğrultusunda seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı olmalıdır. Bunun yanında AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda aşı vurulması gereken kişilerin aşı kartları tüm Burundi seyahatleri boyunca yanlarında bulunmalıdır. Ülkenin aşı talebinde bulunma sebebi çok fazla bulaşıcı hastalığın bulunduğu bir yer olmasıdır seyahatçilerin buna karşılık önlem almasını ister.
Burundi vize başvurunuz için önem arz eden detayları ve gerekli prosedürleri aşağıda dört başlık altında bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz için gerekli olan belgeler seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre farklılık yaşayabilmektedir. Vize başvurunuzda sizden istenen belgeleri öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli olan belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere  yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda bizler belgelerinizi vize başvurunuz ve belge kontrolünüz için talep ederiz. Burundi vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri dilerseniz size en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilirsiniz dilerseniz de hazırlamış olduğunuz belgelerinizi kargo ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Vize başvuru belgeleriniz EAGVS uzmanları tarafından başvurunuz esnasında herhangi bir sıkıntı çıkmaması eksiklik görülmemesi için dikkat ile kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten ve başvurunuz için  tam anlamıyla hazır olduğunda ise sizinde onayınız ile Burundi vize başvurunuz gerçekleştirilir. 
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi vize başvurunuzda ödemeniz gereken ücret tıpkı ve belgelerinizde olduğu gibi pasaport ve seyahat durumunuza bağlı olarak değişim gösterebilir. Başvuru ücretinizin miktarını danışman arkadaşlarımız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi EFT/ havale yoluyla ödeyebileceğiniz gibi size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurunuz için gerekli prosedürler arasında veri sunumu yoktur. Burundi vize başvurunuzda gerekli bir durum olmadığı sürece veri sunumunda bulunmazsınız ülke vize başvurusu yapan kişilerden böyle bir istekte bulunmaz.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvuru sürecinizin devamında vize başvurunuzun sonuçlanma süreci vardır. Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşalrımız sizler için düzenli olarak kontrol ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığında pasaportunuzu teslim almanız gerekmektedir. Pasaportunuzun kargo ile size gönderilmesini isteyebileceğiniz gibi bulunduğunuz noktaya en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim de alabilirsiniz. Burundi vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuz için hazırlamış olduğunuz tüm evrakları,  belgeleri ve formları bir sonraki başvurunuz için önemli olacağından saklamanız oldukça önemlidir. 


Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Gaziantep


Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler gerek görülmedikçe biyometrik veri sunumunda bulunmazlar bu nedenle Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmalarına da gerek yoktur. Vize başvuru belgelerinizin onayını da uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerçekleştirecek sizi bu zahmetten kurtaracaklardır.


Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Gaziantep


Burundi vizenizin çıkışı belirli nedenlerden ötürü belirtilen süreden birkaç gün önce olabilir veya belirtilen süreden birkaç gün sonrasında çıkabilir. Burundi vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için gündür ancak pasaportunuz, seyahat sebebiniz, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günleri yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sürede değişime sebep olabilir. Vizenizin çıkış süresi için daha detaylı bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
EAGVS Gaziantep şubesi ile yapacağınız Burundi vize başvurunuz için daha fazla bilgi almak için +90 (342) 255 50 65 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir uzman arkadaşlarımız sayesinde kaliteli danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';