x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 04

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Adana

Sevgili Euroasia Global Visa Services ziyaretçilerimiz, Adana ilimiz ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için kaliteli ve güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.
 
Adana ilimiz en başta yer almakla birlikte, Adana Kozan, İmamoğlu, Karataş, Seyhan, Pozantı, Sarıçam, Yüreğir, Karaisalı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ, Çukurova, Ceyhan, Saimbeyli ilçelerimiz ve Osmaniye, Kahramanmaraş, İçel, Kayseri, Niğde ve Hatay gibi çevre illerimiz üzerinden yapacağınız Burundi vize başvurularınız için tüm bilgileri açıklayıcı ve seyahatinize uygun olarak bulabilir sorularınıza cevaplar alabilirsiniz.
 
Burundi vize başvurunuz için uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak sizlere en uygun şekilde vizeyi değerlendirmek için +90 (322) 245 01 04 numaralı telefonumuzdan ya da adana@eagvs.com e-posta adresimizden mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Burundi ziyaretinde bulunacak Uganda, Ruanda, Tanzanya, Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Kenya vatandaşları vize almak zorunda değillerdir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport türü fark etmeksizin Burundi ziyaretleri için vize almak zorunluluğu içindedir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

 
Değerli ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurularınızda prosedür gereği sizden istenilen belgeleriniz pasaportunuza ve seyahat nedeninize bağlı olarak değişebilmektedir. Seyahatiniz gereği alacağınız vizenizde gerekli olan belgeleri aşağıda maddeler içerisinde güncel ve açıklayıcı olarak takdirinize sunulmuştur.
Ek olarak, vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize göre seçmeniz oldukça önemlidir, vizenizi seyahatinize uygun seçmeniz vize başvurunuzun onaylanması, olumlu sonuç almasını sağlar. 
 
 
Adana ve çevresinden Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli evrakları yukarıda bulabilir daha detaylı bilgi almak isterseniz +90 (322) 245 01 04 numaralı telefonumuzdan ya da adana@eagvs.com e-posta adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana

 
Burundi seyahatiniz için ülke sizlerden belirli isteklerde bulunur. Vize başvurunuzu yaparken seyahat planınıza uygun olarak seyahatinizden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı da aşı yaptırmalısınız ülke bulaşıcı hastalıkların oldukça yoğun olduğu bir yerdir ve ziyaretçilerinden önlem almalarını talep etmektedir. Burundi seyahatiniz boyunca da aşı kartınız mutlaka yanınızda olmalıdır. Burundi vize başvurunuzun geriye kalan tüm prosedürleri detaylı ve net olarak aşağıda başlıklar altında sizlere sunulmuştur.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurularında gerekli olan belgeler başvuru yapan kişin seyahat nedenine ve pasaportuna göre değişim gösterir. Bunun yanında kişinin belirli nedenleri de belgelerde eklere sebebiyet verebilir. Vize başvurunuzun süreç devamında başvurunuz için talep edilen belgeleri hazırlamanız vardır bu süreçte uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vizeniz için gerekli belgeler hazır olduğunda belgelerinizi bizlere kargo ile gönderebilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgeler başvurunuz için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle kontrol edilmektedir. Belge kontrolünüz başvurunuzda sıkıntı çıkmaması için çok önemlidir. Vize başvuru belgeleriniz kontrol edildikten sonra sizin de onayınız ve bilginizle birlikte Burundi vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi seyahatiniz doğrultusunda ödemeniz gereken ücret pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre değişim yaşar. Bu nedenler kapsamında vizeniz için ödemeniz gereken ücreti danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ücretini ödemek için isterseniz size en yakın şubemize bizzat gelerek ücretinizi nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yolu ile başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurunuzun gerekli prosedürleri arasında biyometrik veri sunumu talebi yoktur. Herhangi bir soruna bağlı biyometrik veri sunumunuz ülke tarafından istenmediği sürece Burundi seyahatiniz için biyometrik veri sunumunda bulunmak zorunda değilsiniz.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun son kısmında vize başvurunuzun sonuçlanması ile pasaportunuzu teslim almanız gerekir. Vize başvurunuzun sonuçlanma süreci EAGVS firmamızın uzman ekip arkadaşları tarafından dikkatle günlük ve rutin olarak takip edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de kargo ile pasaportunuzun tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuz kapsamında hazırlamış olduğunuz belgeleri saklamanız gerekmektedir. Vize başvuru belgelerinizi saklamanız vize başvurunuzun neden reddedildiğini bilmek için ve bir sonraki başvurunuz için oldukça önemlidir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Adana

 
Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler gerek görülmedikçe vize başvuruları doğrultusunda Büyükelçiliğe gidip veri sunumunda bulunmazlar. Ülke vize almak isteyen kişilere bu bakımdan kolaylık sağlamış kişileri zorlamamıştır. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri, evrakları uzman ekip arkadaşlarımız Ankara Burundi Büyükelçiliğinde sizler için onaylatacak vize sürecinizde sizlere destek olacaklardır.

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Adana

 

Burundi vizesi çıkış süresi seyahat nedeninize, pasaportunuza ayrıca da Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişim gösterir. Vizenizin çıkışı bu durumlar haricinde 15 gün olarak belirtilmiştir. Belirtilen gün tüm vizeler için geçerlidir ancak aksi durumlar süreyi birkaç gün erken ya da geç olarak değişime uğratabilir.
Burundi vizenizin çıkış süresini vizenize göre öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services firmamız aracılıkları ile Adana ve çevresinden yapacağınız vize başvurunuzda tüm bilgileri daha detaylı öğrenmek ve vize başvuru sürecinizde danışmanlık hizmeti almak için adana@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';