x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Burundi Vizesi, Ankara

Değerli ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz için gereken tüm bilgileri ihtiyacınız doğrultusunda bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfa devamında, Burundi yolculuğunuz için başvuru yapacağınız vizenizde başta Ankara ilimiz olmakla birlikte Ankara Sincan, Kalecik, Mamak, Karacaören, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Beypazarı, Çankaya, Keçiören, Altındağ, Akyurt, Çamlıdere, Temelli, Etimesgut, Gölbaşı, ilçelerimiz ve Eskişehir, Konya, Çankırı, Bolu gibi komşu illerimiz üzerinden tüm vize başvurularınızda gerekli olan evrakları, yapmanız gerekenleri güncel ve detaylı bir biçimde bulabilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Burundi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli olan her şey için sayfamıza göz gezdirebilirsiniz ayrıca vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (312) 963 05 37 numaralı telefondan veya ankara@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Burundi vize başvurusunda bulunan Tanzanya, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Uganda, Ruanda ve Kenya vatandaşları seyahatleri için vize almak zorunda değildir. Ancak Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Burundi seyahatleri için vize almak zorundadır.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Burundi seyahatiniz için gerekli olan evraklar pasaportunuza ve Burundi’ye gidiş durumunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü aşağıda vize maddeleri içerisinde size uygun bir biçimde bulabilirsiniz ayrıca vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahat durumunuza uygun olarak seçmelisiniz, vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için çok önemlidir. Burundi seyahatiniz için gerekli olan tüm evrakları aşağıda vize maddeleri içinde güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz.
 
  • Burundi Turistik Vizesi
  • Burundi Ticari Vizesi
  • Burundu Aile/ Arkadaş Ziyareti Vizesi
Burundi seyahatiniz doğrultusunda gerekli olan evraklar hakkında daha detaylı bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Ankara şubemize +90 (312) 963 05 37 numaralı telefonumuzdan ya da ankara@eagvs.com e-posta adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Burundi vize başvurunuzda sizleri çok uğraştıracak prosedürler yoktur. Yalnızca ülke Afrika kıtasında bulunur ve kıtanın tamamı bulaşıcı hastalıklara ev sahipliği yapmaktadır bunun için Burundi vize başvurusunda bulunan herkes Burundi seyahatleri öncesi Sarıhumma aşısı yaptırmalıdır ve bulaşıcı hastalıklara karşı diğer koruyucu aşıları olduğuna dair aşı kartınızı da vizesinde beyan etmelidir. Burundi vize başvurunuz için gerçekleştirmeniz gereken tüm prosedürleri aşağıda dört madde içinde bulabilirsiniz.
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi seyahatiniz için hazırlamanız gereken belgeler Burundi’ye gidiş sebebinize ve pasaportunuza göre değişebilmektedir. Seyahatiniz için gerekli olan belgelerin hepsini danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek seyahatinize ve pasaportunuza uygun olarak öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak belgeleriniz için yol göstereceklerdir. Gerekli olan belgelerinizin tümü hazır olduğunda belgelerinizi teslim etmek için isterseniz size en yakın şubemize gelebilir belgelerinizi elden teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleriniz bizlere ulaştığı anda vize başvurunuzda herhangi bir sorun çıkmaması ve belgelerinizde eksiklik görülmemesi için belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle ve dikkatle kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra vize başvurunuz onayınız doğrultusunda gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi seyahatiniz için ödemeniz gereken ücret Burundi’ye neden gittiğinize yani vizenize ve pasaportunuza göre değişmektedir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebileceğiniz gibi size en yakın şubemize gelerek de öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ücretini ödeme kısmında ise EFT/ havale ile ödemenizi yapabilirsiniz veya size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. 
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurusunda bulunan vatandaşlar biyometrik veri sunumunda bulunmak zorunda değillerdir. Ülke vize alımlarında bu prosedür yoktur. Başvuruda bulunan bireyler vize başvuru süreçlerinin bu kısımlarını zahmetsiz atlatacaklardır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süresi devreye girmektedir. Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız sizler için günlük takip edeceklerdir. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığında ise pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımızdan teslim alabilirsiniz veya kargo ile pasaportunuzun tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuzu yaparken hazırlamış olduğunuz belge ve formları saklamanız bir dahaki vize başvurunuz açısından oldukça önemlidir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Ankara

Burundi vize başvurusunda bulunan bireyler biyometrik veri sunumunda bulunmayacağından dolayı Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmak zorunda değildir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerinizin onaylatma işlemini de uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerçekleştireceklerdir. Vize başvuru süreciniz zahmetsiz bir şekilde ilerleyecektir.

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Ankara

Burundi vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 15 gün belirtilmiştir lakin belirli durumlar bu sürede değişime neden olabilir. Pasaportunuz, Burundi’ye gidiş sebebiniz, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günleri belirtilen vize çıkış süresini birkaç gün erteleyebilir veya birkaç gün erken çıkmasına vesile olabilir. Vize çıkış süreniz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services ile başvuru yapacağınız Burundi vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak ve başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (312) 963 05 37 numaralı telefonumuzdan veya ankara@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir dilediğiniz tüm bilgilere detaylı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES