x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 19

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com - ask@eagvs.com

Burundi Vizesi, İstanbul

Sevgili ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgilere kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfamızın devamında; başta İstanbul ilimiz olmak üzere İstanbul Pendik, Güngören, Fatih, Eyüp, Kartal, Büyükçekmece, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Küçükçekmece, Maltepe, Şişli ilçelerimiz ve Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Kırklareli, Yalova gibi çevre illerimizden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli bütün bilgi ve prosedürleri güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services ile yapacağınız Burundi vize başvurularınız için danışmanlık hizmeti almak ve vize başvurunuzun detaylarını öğrenmek isterseniz +90 (212) 963 50 19 numaralı telefonumuzdan ya da help@eagvs.com ve ask@eagvs.com e-posta adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Ruanda, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Tanzanya, Uganda, ve Kenya vatandaşları Burundi’ye girmek için vize almak zorunda değillerdir. Ancak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaport fark etmeksizin vize almak zorundadır yani Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri Burundi’ye giriş yapmak için vize almak zorundadır. Ayrıca seyahatçiler aşı kartlarını da seyahatleri boyunca yanlarında bulundurmalıdır.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

 
Burundi vize başvurunuzda gerekli olan evrakların tamamı Burundi’ye gidiş nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak değişir. Burundi seyahatiniz için gereken evrakları aşağıda vize kategorileri içinde detaylı ve açıklayıcı bir biçimde bulabilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan evraklar belirtilen durumlar haricinde de değişim gösterebildiğinden daha detaylı bilgi sahibi olmak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için dikkat edilmesi gereken bir durumdur. 
 
 
Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı ile vize başvurunuz için gerekli olan evraklar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz help@eagvs.com ve ask@eagvs.com e-posta adreslerimizden veya +90 (212) 963 50 19 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

 
Burundi vize başvurunuzda yapmanız gereken her şeyi aşağıda dört madde içinde bulabilirsiniz. Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler Burundi seyahatlerinden en az 10 gün önce sarı humma hastalığına karşı aşı yaptırmalıdır bununla birlikte AIDS ve Hepatit gibi hastalıklara karşı da aşı yaptırmış olmalı ve kişi aşı kartını seyahati süresince yanında bulundurmalıdır.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz için gerekli olan belgeler başvurunuzda belirli kriterler dolayısıyla değişim gösterebilir. Burundi’ye seyahat nedeniniz ve pasaportunuz vize başvurunuzda gerekli olan belgelerin değişmesine sebep olan kriterlerdir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri güncel ve detaylı olarak öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Gerekli olan belgeleriniz hazır olduğu anda belgelerinizi bizlere kargo ile ulaştırabilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek hazırladığınız belgeleri danışman arkadaşlarımıza teslim edebilirsiniz. Vize başvuru belgeleriniz başvurunuzda bir sorun çıkmaması, eksiklik görülmemesi için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle incelenir. Başvuru belgeleriniz başvurunuz için tamamen hazır olduğu anda onayınız ile Burundi seyahatiniz için vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuz için gerekli olan ücreti öğrenmek için danışman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ve Burundi’ye seyahat nedeninize bağlı olarak değişir. Vize başvurunuzun ödemesini isterseniz sizlere en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yoluyla vize başvurunuzun ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurunuzda biyometrik veri sunumu prosedürü yoktur. Vize başvurusunda bulunan kişiler bu sebep ile biyometrik veri sunumunda bulunmaz.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma süresi başlar. Burundi vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız sizler için takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzun kargo ile size gönderilmesini talep edebilirsiniz ya da dilerseniz bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerinizi bir sonraki vize başvurunuz için saklamanız önemlidir saklamış olduğunuz belgeler başvurunuzun neden reddedildiğini açığa kavuşturmak ve bir daha aynı problemi yaşamamak açısından gereklidir.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - İstanbul

Burundi vize başvurunuzun hiçbir aşamasında Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Ülke biyometrik veri sunumu talebinde bulunmaz ve vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları da uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatır. Burundi vize alımı bu bakımdan zahmetsiz bir sürece sahiptir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - İstanbul

Burundi vize başvurunuzun çıkış süresi Ankara Burundi Büyükelçiliğinin tatil günlerine, yoğunluk durumuna, Burundi’ye seyahat nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Burundi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzun çıkış süresi tüm vizeler için 15 gün olarak belirtilmiştir ancak belirli aksi durumlar bu süreyi birkaç gün öne çekebilir veya birkaç gün erteleyebilir. Vizenizin çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services ile yapacağınız Burundi vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak, seyahatiniz doğrultusunda daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak isterseniz +90 (212) 963 50 19 numaralı telefonumuzdan ya da help@eagvs.com ve ask@eagvs.com e-posta adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES