x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 13

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Trabzon

Sevgili Euroasia Global Visa Services ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurularınızda sizler için gerekli tüm bilgileri net bir şekilde bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfa devamında, Burundi ziyaretiniz için başvuruda bulunacağınız vizeniz için Trabzon ilimiz başta olmakla birlikte Trabzon Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Düzköy, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı ilçeleri ve Gümüşhane, Bayburt, Rize, Giresun gibi komşu illerinden sizler için vize başvurunuza dair tüm bilgileri bulabilir vize sürecinizin akışına göz gezdirebilirsiniz.
 
Orta Afrika' nın belirgin ülkelerinden biri olan Burundi ziyaretiniz kapsamında yapmış olacağınız vize başvurunuz hakkında danışmanlık hizmeti almak ve vizeniz doğrultusunda bilgi almak için +90 (462) 215 60 13 numaralı telefonumuzdan veya trabzon@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almaya mecburdur ancak Burundi gibi Orta Afrika ülkeleri olan Uganda, Ruanda, Tanzanya, Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Kenya vatandaşları Burundi’ye girebilmek için vize almak mecburiyetinde değillerdir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Burundi Vize başvurunuzda sizden istenilen evraklar başvuru durumunuza yani pasaportunuza ve seyahat nedeninize bağımlı olarak farklılık gösterebilir. Ayrıca vize başvurularınızda kişisel bazı nedenleriniz de ek evraklar gerektirebilir. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evrakları sizler için vize maddeleri içinde toparladık ve sayfamızın devamında sizlere sunduk. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun bir biçimde seçmeye dikkat etmelisiniz bu detay vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için gerekli bir detaydır.
Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri maddeler içinde inceleyebilirsiniz.
 
 
Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evraklar içerisinde merak ettiklerinizi sormak ve kişisel nedenlerinize uygun Burundi vize başvuru evraklarınızı öğrenmek için Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemize +90 (462) 215 60 13 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresimizden bizler ile irtibata geçebilir vize başvurunuzda uzman danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Değerli Burundi seyahatçileri vize başvurunuz için gerekli olan tüm prosedürleri ve vize sürecinizin akışını aşağıda bulabilirsiniz bunun yanı sıra Burundi ziyaretçilerinden belirli isteklerde bulunan bir ülkedir. Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı aşı olmalıdır ayrıca seyahatlerinden en az 10 gün öncesi de Sarıhumma aşısı olmak zorundalardır. Burundi bulaşıcı hastalıkların sık görüldüğü ve yaygın olduğu bir ülke olduğu için ziyaretçilerinin bu konuda önlem almasını ister, ziyaretçiler Burundi seyahatleri boyunca da aşı kartlarını mutlaka yanlarında taşımalıdır.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuzda gerekli olan belgeler istisnai durumlar dışında tamamen pasaportunuza ve seyahat nedeninize bağlıdır. Bu nedenler sizden istenilen gerekli olan belgelerde de değişime sebebiyet verir. Burundi Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri belirtilen telefon numaramızdan ve e-posta adresimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz başvurunuz için hazır olduğunda bizlere teslim etmenizi isteriz. Vize başvuru belgelerinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek bizzat elden teslim edebilir dilerseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz Burundi vize başvuru belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle ve dikkatle kontrol edilmektedir. Bu kontrolün amacı vize başvurunuzda herhangi bir aksama yaşanmaması içindir. Başvuru belgelerinizin kontrolü tamamlandığında tarafınızın da bilgisi ile Burundi vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuz dahilinde ödemeniz gereken ücret vize alma nedeninize ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Vize başvurunuzun ücretini EAGVS danışman arkadaşlarımız ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Burundi vize başvuru ücretinizi bulunduğunuz bölgeye en yakın şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartı ödeyebilir veya EFT/ havale yolu ile de ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler aksi bir durum olmadığı müddetçe veri sunumunda bulunmazlar. Ülke ziyaretçilerinden böyle bir istekte bulunmazken vize başvurusu yapan kişiler bu aşamada Ankara Burundi Büyükelçiliğine gitmek zorunda değillerdir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvurunuzu yaptıktan sonra uzman ekip arkadaşlarımız günlük kontrollerle başvurunuzun sonuçlanmasını takip ederler. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı anda pasaportunuzu bizlere verdiğiniz adres bilgilerinize göre adresinize kargo ile sizlere gönderebiliriz ya da dilerseniz en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu bizzat elden teslim alabilirsiniz. Ancak vize başvurunuz reddedilmiş ise bu aşamada vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tümünü bir sonraki başvurunuz için ve vizenizin reddini öğrenebilmemiz için saklamanız gerekmektedir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Trabzon

 
Burundi ziyaretiniz için vize başvurularınızda biyometrik veri sunumu olmadığında bu noktada Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanız gerekmez. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belge, evrak ve formların onaylatma prosedürünü ise uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerçekleştirecek vize akışınızı devam ettireceklerdir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Trabzon

 
Burundi vizesinin çıkışı tüm vizeler için 15 gündür. Ancak sizlerin Burundi’ye gidiş nedeni, pasaportunuz, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve ayrıca tatil günleri belirtilen vize çıkış süresinde değişime neden olan belirli sebeplerdir. Bu sebepler doğrultusunda vize çıkışınız birkaç gün erken çıkabilir veya birkaç gün geç çıkabilir. Vize çıkış süreniz için daha fazla bilgi edinmek isterseniz danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemizden gerçekleştireceğiniz vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Vize başvurunuz için daha fazla bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (462) 215 60 13 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir bilgili ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES