x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Bodrum

Değerli ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuzun detaylarını net bir şekilde bulabileceğiniz sizlere yol gösteren Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Başta Bodrum olmak üzere Aspat, Turgutreis, Akyarlar, Gümbet, Bitez, Karaincir, Gümüşlük, Yalıkavak ilçelerimiz ve Aydın, Denizli, Burdur ve Antalya gibi çevre illerimizden yapacağınız Burundi vize başvurunuzun detaylarını bulabilir, vize prosedürlerine ve gerekli olan tüm belge, evraklara göz gezdirebilirsiniz.
 
Euroasia global Visa Services ayrıcalıkları ile Burundi vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak ve başvuru detaylarınızı ayrıntılı öğrenmek için +90 (252) 275 01 07 numaralı telefonumuzdan veya bodrum@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

 
Uganda, Ruanda, Tanzanya, Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Kenya vatandaşları Burundi ziyaretleri için vize almak zorunda olmayan vatandaşlardır. Ancak ülke Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Burundi seyahatleri için vize almasını talep etmektedir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

 
Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evraklar başta seyahat nedeninize daha sonra pasaportunuza bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenler ve aksi durumların değişime neden olabileceği evrakları aşağıda vize kategorileri içinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun seçmeye özen göstermelisiniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için oldukça önemli bir durumdur. 
 
 
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemiz aracılığı ile Burundi vize başvurunuz için gerekli evraklar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilmek için +90 (252) 275 01 07 numaralı telefondan ya da Bodrum@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz dahilinde danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bodrum

 
Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler bazı detaylara önem vermeli ve ülke isteklerini öğrenmelidir. Burundi vize başvurusunda bulunan bireyler seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarı Humma aşısı olmalıdır ayrıca AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı da aşı yaptırmalı ve aşı kartlarında bu aşıları olduğuna dair bilgi verildiğine dikkat etmelidirler. Vize başvurusunda bulunan kişiler Burundi gezileri boyunca da aşı kartlarını yanlarında taşımak zorundadır. Burundi Orta Afrika’da en çok bulaşıcı hastalığın bulunduğu ülkelerden biridir ve gezginlerin dikkat etmesi gerekmektedir. Burundi vize başvurunuzun akış sürecini aşağıda başlıklar altında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurusunda bulunan kişilerden istenilen belgeler kişinin seyahat nedenine ve pasaportunun türüne bağlı olarak değişim yaşar. Belgeleriniz bu durumlar dışında belli başlı kişisel nedenlerinize bağlı olarak da değişebilmektedir. Vize başvuru belgelerinizin tamamını danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yol gösterecek, bilgi verecek ve yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi uzman ekip arkadaşlarımızın kontrol etmesi için ve vize başvurunuzun yapılması için bize teslim etmeniz gerekir. Hazırladığınız vize başvuru belgelerinizi dilerseniz kargo ile bizlere gönderebilirsiniz dilerseniz de en yakın şubemize gelerek belgelerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Belgelerinizi uzman ekip arkadaşlarımız başvurunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmaması ve eksiklik görülmemesi için kontrol ederler. Belge kontrolünüz yapıldıktan sonra onayınız ile Burundi vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vizeniz için yapmanız gereken ödeme miktarı sizlerin Burundi’ye gidiş nedeniniz eve pasaportunuza bağlı olarak farklılık gösterir. Burundi vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ödemesini yapmak için EFT/ havale yolunu kullanabilirsiniz ya da sizlere en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurunuzun bu aşamasında Ankara Burundi Büyükelçiliğinde veri sunumunuzu gerçekleştirmenize gerek yoktur. Ülke başvuru yapan kişilerden veri sunumu talep etmemektedir. Bu aşamada gerek duyulmadıkça vize başvuru süreciniz veri sunumu prosedürünüz olmadan devam etmektedir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra başvurunuzun sonuç alma süreci başlar. Bu süreç uzman ekip arkadaşlarımız tarafından takip edilecektir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de kargo ile belirttiğiniz adrese pasaportunuzun gönderilmesini talep edebilirsiniz. Başvurunuz reddedilmiş ise bir sonraki başvurunuzda sorun yaşamamak için ve başvurunuzun neden reddedildiğini saptayabilmek için hazırlamış olduğunuz belgelerinizi saklamanız gerekmektedir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Bodrum

 
Burundi vize başvurusunda bulunan kişiler Ankara Burundi Büyükelçiliğinde veri sunumunda bulunmayacağından şahsen Büyükelçilikte de bulunmak zorunda değildir. Vize başvuru belgelerinizin tamamını uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mevkilerde onaylatacaktır.

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Trabzon

 
Burundi’ye gidiş nedeniniz, pasaportunuz, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günleri belirtilen vize çıkış süresinde değişime neden olan belirli sebeplerdir. Belirtilen durumlar vize çıkışınız birkaç gün erken veya birkaç gün çıkmasına neden olabilir. Vize çıkış süreniz hakkında daha fazla bilgi almak ve vize başvurunuzda belirtilen aksi durumlarınıza benzer durumlarınızı sormak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Bodrum şubemiz ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için kaliteli hizmet almak vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemize +90 (252) 275 01 07 numaralı telefonumuzdan ya da bodrum@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';