x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu

Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Murat AKSU

Adres: ASC Hukuk Harmancı Giz Plaza Kat: 15 34410 Levent   Şişli/İSTANBUL

Posta Adresi:  PK  34410   Şişli/İSTANBUL

Telefon: +90 212 284 98 82

Faks: +90 212 284 98 83

E-posta Adresi: murat.aksu@aschukuk.com

 

Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğunun Görevleri

İstanbul ve bölgesine hizmet veren Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğunun Türkiye’de diplomatik yetkisi bulunmamaktadır. Onursal Fahri Konsolosluk görevini yürüterek Türkiye ile Burundi arasında ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi yönünde çaba sarf etmektedir.

Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu, İstanbul ve çevre illerinde yaşayan Burundi vatandaşlarına konsolosluk himayesi sağlayarak, pasaport yenilenmesi, nüfus cüzdanı çıkarılması, evlilik, doğum ve ölüm sonrası yapılması gereken işlemler konusunda, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin kendisine verdiği yetki dahilinde yardımcı olmaktadır.

İstanbul ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ile Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Burundi vize başvuru işlemleri için Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu'ndan hizmet alabilirler

Burundi’ye turistik, ticari, çalışma ya da uzun süreli ikamet amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler, İstanbul Burundi Fahri Konsolosluğu  ile irtibata geçmeleri halinde  kendilerine yardımcı olunmaktadır.

 

Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İstanbul ve çevresinde tam teşekküllü Burundi Konsolosluğu bulunmadığı için konsolosluk işlemleri Burundi İstanbul Fahri konsolosluğu aracılığıyla yürütülmektedir.

İstanbul ve çevresindeki Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, İzmit, Yalova, Düzce, Bilecik, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir illerinde ikamet eden Türk vatandaşları ile Türkiye’de geçici oturum iznine sahip Burundi vatandaşları, Burundi ile ilgili konsolosluk işlemlerini İstanbul Burundi Fahri Konsolosluğu aracılığıyla gerçekleştirebilirler 

 

Burundi İstanbul Fahri Konsolosluğuna Nasıl Gidilir?

 

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES