x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 40 21

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Konya

Sevgili ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services ile yapacağınız Burundi vize başvurunuz doğrultusunda gerekli prosedürleri ve aşamaları bulabileceğiniz vize başvuru sürecinizi öğrenip inceleyebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfa devamında, başvurunuz için Konya ilimiz başta olmakla beraber, Konya Ahırlı, Akören, Akşehir, Cihanbeyli, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Kadınhanı, Ilgın, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Altınekin, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, , Taşkent, Tuzlukçu, Yunak, Yalıhüyük ilçelerimiz ve komşu illeri Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Karaman, Niğde, Aksaray, Mersin gibi illerden yapacağınız Burundi vize başvurunuzun aşamalarını ve başvurunuz için sizden istenen her şeyi detaylı olarak bulabilirsiniz.
 
Burundi vize başvurunuz dahilinde daha fazla bilgi edinmek ve vize başvurunuz için uzman danışmanlık hizmeti almak için konya@eagvs.com e-posta adresinden posta yolu ile ya da +90 (332) 225 40 21 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak iletişim sağlayabilirsiniz.
 
Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?
 
Burundi vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup Diplomatik (siyah), Hususi (yeşil) Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi herkesin almak zorunda olduğu vizedir. Ancak Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Tanzanya, Kenya, Uganda ve Ruanda ülkeleri vatandaşları Burundi seyahatleri için vize almazlar.

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 

Burundi vize başvurunuz için gerekli evraklarınız pasaportunuza ve seyahat durumunuza göre farklılık gösterebilir. Vize başvurusunda bulunurken vizenizi seyahatinize uygun seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Burundi seyahatiniz için yapmış olacağınız vize başvurunuz için ülkenin kişilerden talep ettiği tüm evrakları aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz.
 
 
Sevgili ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services kalitesi ile yapacağınız, Burundi vize başvurunuz doğrultusunda aklınıza takılan her soruyu sormak ve vize başvurunuzda gerekli olan evraklar hakkında daha detaylı güncel bilgi sahibi olmak için +90 (332) 225 40 21 numaralı telefondan veya konya@eagvs.com e-posta adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Burundi vize başvurunuz için belirli prosedürler sizleri karşılamaktadır. Burundi bulaşıcı hastalıkları yoğun olarak bulunduran bir ülkedir. Burundi seyahatçilerinin bu durumdan etkilenmemesi için prosedür gereği olarak da seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarı Humma aşısı yaptırması gerekir. Bunun yanında AIDS, Hepatit gibi hastalıklar içinde aşı yaptırması gereken kişiler aşı kartlarını Burundi ziyaretleri boyunca yanlarında taşımak zorundadır.
Burundi vize başvurunuz için istenilen tüm aşamaları sizler için dört madde altında hazırladık ve aşağıda sizlerin takdirine sunduk. Aşağıda verilen bilgilere göz gezdirebilir vize sürecinizi öğrenebilirsiniz.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz için sizden istenilen belgelerin tamamı başta seyahat nedeninize daha sonra pasaportunuzun türüne göre değişim gösterir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tamamını danışman arkadaşlarımız aracılığı ile güncel ve belirtilen durumlarınıza uygun öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlama aşamanız da EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak belge hazırlama süreciniz de size destek olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda, belgelerinizi isterseniz kargo ile bizlere gönderebilirsiniz isterseniz de bizzat şubemize gelerek belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeler uzman ekip arkadaşlarımız tarafından vize sürecinizde bir sıkıntı çıkmaması için kontrol edilir. Belgelerinizin tamamı kontrol edildikten sonra bir sorun olmayacağı kesinleştirilir ve tarafınıza bilgi verilir. Tarafınızın onayı ile Burundi ziyaretiniz için vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret başvuru durumunuza yani pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre farklılık gösterir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz, belirtilen sebeplere uygun olarak arkadaşlarımız sizler için vize başvuru ücretinizi hesaplayacaktır. Vize başvuru ücretinizi ödeme aşamanızda ise ödemenizi EFT/ havale yolu ile gerçekleştirebilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek kredi kartıyla veya nakit olarak başvuru ücretinizin ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi ziyaretçileri almak durumunda oldukları vizeleri için biyometrik veri sunumunda bulunmazlar. Vize başvurusunda bulunan kişiler herhangi bir sorun olmadığı sürece kısaca ülke talebi olmadan Burundi ziyaretleri için veri sunumu prosedürünü gerçekleştirmezler.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvurunuzu yaptıktan sonra vizenizin sonuçlanma süreci devreye girer. Bu süreç uzman ekip arkadaşlarımız tarafından rutin olarak kontrol edilir ve sürekli tarafınıza vize başvurunuza dair bilgi sunulur. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz veya kargo ile pasaportunuzun size gönderilmesini isteyebilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuzun neden reddedildiğini bilmemiz ve bir sonraki başvurunuzda zorluk çekmemeniz açısından vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri saklamanız önemlidir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Konya

 
Burundi vize başvurunuz için biyometrik veri sunumunda bulunmayacağınızdan Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tamamını uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatacak ve vize işlemlerinizi sürdüreceklerdir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Konya

 
Burundi vizenizin çıkış süresi tüm vizeler için 15 gün olarak belirtilmektedir. Ancak Ankara Burundi büyükelçiliğinin tatil günleri yoğunluk durumu ve sizin Burundi’ye seyahat nedeniniz ayrıca da pasaportunuz bu sürede değişim yaratabilir. Vizeniz size belirtilen tarihten birkaç gün erken çıkabilir veya birkaç gün geç çıkabilir. Burundi vizesi çıkış süreleri hakkında daha detaylı ve durumunuza uygun bilgiye sahip olmak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services kalitesi ile Konya ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilere daha detaylı sahip olmak ve samimi bir danışmanlık hizmeti almak için konya@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere mail atabilir ya da +90 (332) 225 40 21 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';