x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 61

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Bursa

Değerli ziyaretçilerimiz, Bursa ilimizden ayrıca çevre il ve ilçelerinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz dahilinde gerekli olan tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfa devamında, Bursa ilimiz başta olmak ile birlikte Bursa Osmangazi, Nilüfer, Çekirge, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Büyükorhan, Yıldırım, Kestel, Mudanya, Yenişehir ilçelerimiz ve Konya, Çankırı, Bolu Eskişehir, Yalova gibi komşu illerimizden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm evrakları, yapmanız gerekenleri ve sizden istenilenleri bulabilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Burundi vize başvurunuz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bursa@eagvs.com e-posta adresinden veya +90 (224) 322 01 61 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.
 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Burundi vize başvurusunda bulunan Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Burundi’ye giriş yapabilmek için vize almak zorundadır. Ülke pasaport ayrımı yapmaksızın tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize almasını talep eder. Uganda, Ruanda, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Tanzanya ve Kenya vatandaşları ise Afrika ülkesi olan Burundi’ye girişlerinde vize almak zorunda değildir.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

 
Burundi vize başvurunuz da gerekli olan evraklar seyahat durumunuza ve pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvurusunda bulunan kişi için belgelerini belirleyici durumlar değişiklik gösterebilir. Burundi vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeye dikkat etmelisiniz, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemli bir detaydır.
Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evrakları güncel ve detaylı olarak aşağıda vize maddeleri içinde bulabilirsiniz.
 
 
Burundi seyahatiniz için gerekli olan evraklar içinde sormak istedikleriniz varsa evrak hazırlama aşamasın da yardım ve destek almak isterseniz +90 (224) 322 01 61 numaralı telefondan veya bursa@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

 
Burundi vize başvurusunda bulunan tüm bireyler ülkeye girişlerinden en az 10-15 gün önce sarıhumma aşısı yaptırmış olmalıdır bunun yanında AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı da aşı yaptırmış olmalı ve Burundi seyahatleri boyunca aşı kartlarını yanında bulundurmalıdır.
Burundi vize başvurunuzun tüm prosedürlerini aşağıda dört madde içinde bulabilirsiniz.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz da gerekli olan belgeler belirli nedenlerden dolayı farklılık gösterir. Bu durumlar Burundi’ye gidiş nedeniniz ve pasaportunuz olabilir. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evrakları danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak yol göstereceklerdir. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz hazır olduğunda ise belgelerinizi teslim etmek için dilerseniz size en yakın şubemize gelebilir belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo yolu ile belgelerinizi bizlere yollayabilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırladığınız belgeler bize ulaştığı anda vize başvurunuz için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Belgelerinizin vize başvurunuzda herhangi bir sorun çıkmaması açısından kontrolü ardından onayınız ile birlikte Burundi vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ve seyahat sebebinize bağlı olarak değişim yaşar. Vize başvuru ücretinizi öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi ödemek için isterseniz bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yoluyla vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurusunda bulunan kişilerden biyometrik veri sunumu istemez. Vize başvurusunda bulunan tüm bireyler bu aşamada veri sunumunda bulunmazlar. 
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi seyahatiniz doğrultusunda vize başvurunuzun sonuçlanma süreci uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımız aracılığıyla elden teslim alabilirsiniz ya da kargo ile pasaportunuzun size gönderilmesini isteyebilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tümünü saklamalısınız. Belgeleriniz vize başvurunuzun neden reddedildiğini açığa kavuşturmak için oldukça önemlidir.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Bursa

 
Burundi vize başvurunuzda biyometrik veri sunumunda bulunmayacağınız için Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Burundi vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belge ve formların onayını ise uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mercilerde gerçekleştirecektir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Bursa

 
Burundi vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için 15 gündür ancak pasaportunuz, seyahat nedeniniz, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günleri vize çıkış sürenizi etkileyebilir. Vize çıkışınız belirtilen süreden birkaç gün önce gerçekleşebilir veya birkaç gün geç çıkabilir. Vize çıkış süreniz hakkında daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services ayrıcalıkları ile Bursa ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz +90 (224) 322 01 61 numaralı telefonumuzdan ya da bursa@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES