x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 04 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Burundi Vize İşlemleri, İzmir

Sayın ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz, vize başvurunuz için gerekli olan evrak ve belgeleri detaylı bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfa devamında, vize başvurunuz için başta İzmir ilimiz olmakla birlikte İzmir Bayındır, Bergama, Aliağa, Bornova, Beydağ, Buca, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Gaziemir, Kemalpaşa, Menderes, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Çiğli, Torbalı, Tire, Balçova, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferihisar, Çeşme, Kınık, Karşıyaka gibi çevre ilçelerden ve Balıkesir, Manisa, Aydın gibi komşu illerden yapacağınız Burundi vize başvurunuz için yardımcı tüm bilgileri bulabilir vize başvurunuzun detaylarını inceleyebilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services hizmet ayrıcalığı ile vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak için +90 (232) 335 04 28 numaralı telefonumuzdan ve izmir@eagvs.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

 
Burundi vizesi Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak mecburiyetinde olduğu bir vizedir. Yalnızca Afrika ülkesi olan Burundi için Uganda, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Tanzanya, Ruanda ve Kenya vatandaşları Burundi seyahatleri için vize almak mecburiyetinde değillerdir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evraklar, Burundiye seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre farklılık gösterebilmektedir. Vize başvurunuzda gerekli evrakların tamamını sizler için vize maddeleri içerisinde toparladık ve aşağıda sizlere sunduk. Ek olarak, vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için vize başvurunuzu seyahatinize uygun olarak yapmanız oldukça önemlidir.
 
 
Burundi vize başvurunuz için gerekli olan evraklar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ve seyahatine uygun vizeyi öğrenmek için +90 (232) 335 04 28 numaralı telefonumuzdan ya da izmir@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Burundi, tüm Afrika ülkeleri gibi salgın hastalıkların oldukça yaygın olduğu bir ülkedir bu sebeple Burundi vize başvurusunda bulunan tüm bireyler seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırmalıdır. Ayrıca ülke vize başvurusunda bulunan bireylerden Hepatit ve AIDS gibi hastalıklara karşı da aşı yaptırmış olduğu belirtilen aşı kartını talep etmektedir. Burundi seyahatinde bulunacak kişiler seyahatleri boyunca aşı kartlarını yanlarında bulundurmalıdır.
Vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi sizler için dört başlık altında derledik ve aşağıda takdirinize sunduk. Vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri ayrıntılı bir biçimde aşağıda bulabilirsiniz.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz için gerekli olan belgeler başvuru durumunuza göre değişmektedir. Bu durumlar seyahat sebebiniz ve pasaportunuz olabilir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tamamını danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ülke vizesi için istenilen belgelerinizi hazırlarken EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır bu sayede vize başvuru belgelerinizi hazırlamanız kolaylaşacaktır. Vize başvuru belgeleriniz tamamen hazır olduğunda belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz veya kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeler, vize başvurunuz esnasında herhangi bir yanlışlık ve eksiklik olmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra onayınız ile birlikte Burundi vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücretiniz başta seyahat durumunuza daha sonra pasaportunuza göre değişmektedir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Başvuru ücretinizi ödemek için ise dilerseniz size en yakın şubemize gelebilir ödemenizi nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yoluyla vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi, vize başvurusunda bulunan bireylerden biyometrik veri sunumu talep etmemektedir. Ülkenin böyle bir talebi olmadığından bu aşamada vize başvuru sürecinizi etkileyen bir durum yoktur.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun bu aşamasında vize başvurunuzun sonuçlanması ile pasaportunuzu teslim almanız gerekmektedir. Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız günlük düzenli olarak takip etmektedir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlanmış ise pasaportunuzu teslim almak için size en yakın şubemize gelebilirsiniz veya kargo ile pasaportunuzun size gönderilmesini talep edebilirsiniz. Burundi için yapmış olduğunuz vize başvurunuz reddedilmiş ise vize başvurunuzun neden reddedildiğini öğrenmek için başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri saklamanız oldukça önemlidir bir sonraki başvurunuz içinde belgeleriniz mutlaka saklanmalıdır.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - İzmir

izmir@eagvs.com bulunan bireyler biyometrik veri sunumu gerçekleştirmeyeceği için Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmak zorunda değildir. Ek olarak Burundi seyahatiniz için hazırlamış olduğunuz evrak ve belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli yerlerde onaylatacak ve vize sürecinizi devam ettirecektir. 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - İzmir

Burundi vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 15 gündür ancak pasaportunuz, seyahat nedeniniz, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günleri bu sürede değişime neden olabilir. Belirtilen durumlar vize çıkışınızın birkaç gün erken çıkmasına ya da birkaç gün geç çıkmasına neden olabilir. Vizenizin çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Burundi vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve vize başvurunuz hakkında merak ettiklerinizi sormak için +90 (232) 335 04 28 numaralı telefonumuzdan ya da izmir@eagvs.com  e-posta adresimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';