x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 45

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Antalya

Değerli ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri bulabileceğiniz her zaman güncel ve anlaşılabilir vize yazılarımızın bulunduğu Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.
 
EAGVS Antalya şubesi olarak Başta, Antalya ilimiz olmakla birlikte Antalya Muratpaşa, Aksu, Akseki, Finike, Demre, Döşemealtı, Gazipaşa, Elmalı, Serik, Kaş, Kemer, Manavgat, Konyaaltı ve Alanya ilçelerinden ve Muğla, Isparta, Konya gibi çevre illerden yapacağınız Burundi vize başvurunuzun tüm detaylarını bulabilir vize başvuru aşamalarını inceleyebilirsiniz.
 
Burundi vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak ve vizeniz için gerekli bilgilere daha detaylı sahip olmak için +90 (242) 255 01 45 numaralı telefonumuzdan veya antalya@eagvs.com e-posta adresimizden bizlerle iletişime geçebilir vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Uganda, Ruanda, Tanzanya ve Kenya vatandaşları Burundi seyahatleri için vize almak zorunda değildir. Burundi bu ülke vatandaşlarından vize talebinde bulunmaz.  Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Burundi’ye girebilmek için vize almak zorundadır.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 

Burundi vize başvurunuzda gerekli olan evraklar seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre farklılık gösterir. Başvuru durumunuza göre farklılık gösteren belgelerinizi öğrenmek için aşağıda sizler için derlediğimiz vize maddelerine göz atabilirsiniz. Burundi Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun seçmeye de dikkat etmelisiniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için önemli bir detaydır.
 
 
Burundi vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak için +90 (242) 255 01 45 numaralı telefondan veya antalya@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir vize başvurunuzun detaylarını da öğrenebilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Burundi, vize talebinde bulunan kişileri fazla zorlamayan prosedürlere sahip bir ülkedir. Ülkenin vize alımlarında en çok önem verdiği kısım sağlıktır. Burundi bulaşıcı hastalıkların yoğun görüldüğü bir bölge olduğu için vize başvurusunda bulunan kişilerden AIDS, Hepatit ve Sarıhumma gibi hastalıklar için seyahatlerinden en az 10 gün önce aşı yaptırmasını ister. Vize başvurusunda bulunan Burundi seyahatçileri aynı zamanda seyahatleri boyunca aşı kartlarınızın da yanlarında bulundurmak mecburiyeti içindedir. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan bilgilere yaz devamında dört başlık altında bulabilirsiniz.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuz için gerekli olan evraklar seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Vize başvurunuz için sizden istenilen, gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız gerekli ve talep ettiğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Burundi vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tamamını hazırladığınızda belgelerinizi dilerseniz bizlere kargo aracılı ile ulaştırabilirsiniz dilerseniz de bulunduğunuz noktaya en yakın şubemize gelerek hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere teslim edebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız başvurunuzda bir sıkıntı çıkmaması için detaylı bir şekilde kontrol ederler. Belgeleriniz kontrol edildikten ve bir sorun olmadığı saptandıktan sonra sizin de bilginizle Burundi vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi seyahatiniz için alacağınız vizenizin ücreti Burundi’ye gidiş nedeninize ve pasaportunuza gören değişir. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücreti danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ödemesini ise isterseniz EFT/  havale yoluyla yapabilirsiniz ve isterseniz size en yakın EAGVS Antalya şubemize gelerek vize başvuru ücretinizi nakit olarak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurunuz için biyometrik veri sunumunda bulunmanıza gerek yoktur. Bu aşamada başvuru yapan kişiler ayrıca bir durum olmadığı sürece vize başvuruları için biyometrik veri sunumunda bulunmazlar.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Burundi vize başvurunuzun sonuçlanma süreci uzman ekip arkadaşlarımız tarafından günlük rutin olarak takip edilmektedir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ile pasaportunuzu teslim almanız gerekir. Pasaportunuzun size kargo ile gönderilmesini talep edebilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz. Vize başvurunuz reddedilmiş ise vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri saklamanız gerekmektedir. Başvuru belgelerinizi saklamanız neden başvurunuzun reddedildiğini öğrenmek için ve bir sonraki başvurunuz da sıkıntı yaşamamanız için oldukça önem arz etmektedir.

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi - Antalya

Burundi vize başvurunuzun hiçbir aşamasında Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Ülke başvuru yapan kişilerden biyometrik veri sunumu istemez ve vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakların tamamını uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mercilerde onaylatır.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar - Antalya

Burundi vizenizin çıkış durumu pasaportunuza, seyahat sebebinize ve Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluğuna ayrıca da tatil günlerine bağlı olarak değişebilir. Burundi vizesinin çıkış süresi tüm vizeler için 15 gün olarak belirtilmiştir. Belirtilen bağlı durumlar bu sürede birkaç gün değişime neden olabilir vizeniz erken çıkabilir veya birkaç gün geç çıkabilir. Vizenizin çıkış süresi için daha detaylı bilgilere danışman arkadaşlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 
Afrika ülkelerinden biri olan Burundi seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmeti almak ve vize sürecinizi öğrenip kolaylaştırmak için +90 (242) 255 01 45 numaralı telefondan veya antalya@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';