x
Burundi

Vize İşlemleri

Burundi

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Burundi Vize Başvuru, Balıkesir

Sevgili ziyaretçilerimiz, Burundi vize başvurunuz için tüm prosedürleri, aşamaları ve detaylı bilgileri bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Balıkesir sayfamıza hoş geldiniz.
 
Sayfamızın devamında, en başta Balıkesir ilimiz bulunmakla birlikte Balıkesir Bandırma, Altıeylül, Burhaniye, Ayvalık, Bigadiç, Edremit, Balya, Susurluk ve Karesi ilçelerimizin yanı sıra çevre illerimiz olan Manisa, Bursa, Kütahya ve Çanakkale’den yapacağınız Burundi vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri vizenize uygun şekilde bulabilirsiniz.
 
Euroasia Global Visa Services farkı ile vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (266) 225 50 03 numaralı telefonumuzdan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 

Burundi Vizesi Kimlere Gerekir?

Burundi vizesi Diplomatik (siyah), hususi (yeşil), Umuma Mahsus (bordo) ve Hizmet (gri) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olduğu vizedir. Yalnızca Burundi vize başvurusunda bulunan Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Tanzanya, Kenya, Uganda ve Ruanda vatandaşları Burundi seyahatleri için vize almak zorunda değillerdir yani Burundi’ye vizesiz giriş yapabilirler.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Burundi vize başvurunuz için sizden istenilen, gerekli olan evraklar pasaportunuza ve Burundi’ye seyahat sebebinize göre değişebilmektedir. Burundi vize başvurunuzda gerekli olan evrakların tümü aşağıda vize kategorileri içinde detaylı ve güncel olarak mevcuttur. Vize başvurunuzu seyahatinize uygun olarak yapmanız yani seyahatinize uygun vize ilerek vize başvurunuzu gerçekleştirmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önemlidir. 
 
 
Burundi vize başvurunuz için istenilen evraklar içinde merak ettiklerinizi sormak ve seyahatiniz için danışmanlık hizmeti almak için +90 (266) 225 50 03 numaralı telefondan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir kaliteli hizmet alabilirsiniz.
 

Burundi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Balıkesir

Burundi vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi aşağıda maddeler içinde güncel bir şekilde bulabilirsiniz. Burundi seyahati planlayan kişiler seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmak zorundadır ayrıca ülke vize talebinde bulunan tüm vatandaşlardan aşı kartı talep etmektedir. Bulaşıcı hastalıkların oldukça yaygın olduğu ülkeye girecek olan vatandaşlar aşı kartlarında yanlarında bulundurmalıdır. Ülkenin en yaygın bulaşıcı hastalıkları AIDS ve Hepatittir.
 
  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Burundi vize başvurunuz için gerekli olan belgeler seyahat durumunuza ve pasaportunuza göre farklılık gösterebilmektedir kısaca her birey farklı belge hazırlığı yapmaktadır. Seyahatiniz için gerekli olan belgelerin tamamını danışman arkadaşlarımız ile belirtilen telefon numarası ve e-posta adresi üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Burundi vize başvuru belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi dilerseniz kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz dilerseniz de bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek hazırlamış olduğunuz vize başvuru belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgelerin tamamını vize başvurunuzda herhangi bir yanlışlık ve eksiklik olmaması açısından uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra vize başvuru süreciniz onayınız ile başlatılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Burundi vize başvuru ücretiniz Burundi’ye neden gittiğinize ve pasaport türünüze göre değişim yaşar. Vize başvuru ücretinizi öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Burundi vize başvuru ücretinizi ödemek içinse isterseniz size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yoluyla vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Burundi vize başvurusunda bulunan hiçbir bireyden veri sunumu talep etmez bu sebep ile Burundi vize başvurusunda bulunan bireyler bu aşamada veri sunumu gerçekleştirmeyeceklerdir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yaptıktan sonra son aşamanız vize başvurunuzun sonuçlanmasıdır. Vize başvurunuzun sonuç alma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız sizler için takip edeceklerdir. Burundi Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu teslim almanız gerekir. Pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek bizden teslim alabilirsiniz veya kargo ile pasaportunuzun size gönderilmesini talep edebilirsiniz. Vize başvurunuz red sonucu almış ise vize başvurunuzun neden reddedildiğini anlamak ve bir dahaki başvurunuzda sorun yaşamamak için vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerinizi saklamanız önemlidir.
 

Burundi Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Balıkesir

 
Burundi vize başvurunuzda biyometrik veri sunumunda bulunmayacağınız için Ankara Burundi Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatacak ve vize başvuru sürecinizi devam ettireceklerdir.
 

Burundi Vizesi Kaç Günde Çıkar, Balıkesir

Burundi vize başvurunuzun çıkış süresi pasaportunuza, Burundi’ye gidiş nedeninize, Ankara Burundi Büyükelçiliğinin yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişebilir. Vizeniz belirtilen tarihten birkaç gün önce çıkabilir ya da belirtilen tarihten birkaç gün sonrasında çıkabilir. Burundi vize çıkış süresi tüm vizeler için 15 gün olarak belirtilmiştir. Vize çıkış süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.
 
Balıkesir ve çevresinden yapacağınız Burundi vize başvurunuza dair daha detaylı bilgi sahibi olmak, prosedürler hakkında bilgi edinmek ve yardım almak için +90 (266) 225 50 03 numaralı telefonumuzdan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Burundi ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';