x
Belçika

Vize İşlemleri

Belçika

Belçika Vize Randevusu 2020

E.Ç. 30/06/20, 16:35
Belçika Vize Randevusu 2020 yılı itibariyle nerden alınıyor? İzmit’te ikamet ediyorum. Belçika’ya bir aile-akraba ziyaretinde bulunmak istiyorum ama vize randevu başvurumu nereye yapmam gerekiyor? Vize başvuruları için genel anlamda bir gecikme söz konusuymuş sanırım doğru mu? Benim ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Şu an hali hazırda işsizlik maaşı almaya başladım. Sigortamda İŞKUR tarafından ödeniyor. Bu durumda vize başvurumu yapabiliyor muyum? Ne gibi evraklar hazırlamam gerekiyor. Hali hazırda bir kurumla ilişiğim olmadığı için vize başvurusu için çalışma evrakları hazırlayamayacağım. Bu sorun teşkil ediyor mu? Konu hakkında geri dönüşlerini sağlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Belçika Vize Randevusu konusunda aşağıda sorularınızı cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız veya cevaplayamadığımız bir konu olursa lütfen bize geri dönüşlerde bulunmayı unutmayınız. Belçika ülkesinin, Türkiye Cumhuriyetinde vize başvurularını değerlendirsin diye yetkilendirdiği resmi temsilcisi; Belçika İstanbul Başkonsolosluğu’dur. Konsolosluk vize başvurularını kendi de aldığı gibi genel anlamda vize başvuruları için randevular alınsın diye başvuru sahiplerini Yetkili Servis Birimlerine yönlendirmektedir. Yetkili Servis Birimlerinden verilen randevular yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Randevular bazen başvuru yapıldığı günden bir hafta sonrasına bazen de iki hafta, yoğun dönemlerde ise bir ay sonrasına verilebilmektedir.

Belçika Vize Randevusu Nasıl Alınır

Belçika Vize Randevusu Nasıl Alınır sorusuna gelince, vize randevuları Yetkili Servis Birimleri aranarak veya resmi web siteleri aracılığıyla başvuru yapılarak alınabilir. Tarafımız da müşterilerimiz adına dilerlerse randevularını alabilmektedir. Zaten hali hazırda 2015 yılı ve sonrasında herhangi bir Schengen ülkesinden vize almışsanız, vize başvurusu için parmak izi vermişseniz sizin ekstrem durumlar haricinde Konsolosluğa veya Yetkili Servis Birimine gelmenize gerek kalmadan vize işlemlerinizi bizler yapabiliyoruz. Evraklarınızın incelenmesi, başvuru dosyanızın incelenmesi, randevunuzun alınması ve diğer işlemler tarafımızdan yapılabilmektedir.

Belçika Vize Randevu 2020 yılı başlıklı yazımızda siz değerli müşterilerimizi konu hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Umuyoruz konu hakkında sizlere yardımcı olabilmişizdir. Konu hakkında veya farklı konularda sizlere yardımdı olmamızı istiyorsanız eğer bize dilediğiniz zaman kurumsal hatlarımız üzerinden veya direkt olarak müşteri temsilcilerimizi destek talep edebilirsiniz. Vize başvurularında sürecin sadece evrak hazırlamakla kalmadığını gerekli diğer mesuliyetlerin de yerine getirilmesi gerektiğini unutmamanızda fayda var. Konu hakkında bizleri arayın.

Abdullah Tunç

(0212) 963 27 24

ask@eagvs.com

Belçika Vize Randevusu 2020

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES