x
Belçika

Vize İşlemleri

Belçika

Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

U.L. 30/06/20, 16:46
Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar konusunda ‘’ Belçika Hükümetinin Türkiye’de yetkilendirdiği Belçika İstanbul Başkonsolosluğunun işaret ettiği gerekli evraklar listesi referans alınmalıdır. ‘’ diye bir bilgilendirmede bulundular ama doğru mu? Ben Belçika’ya turistik bir vize başvurusunda bulunacağım. Vize başvuru yapabilmem için ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Vize başvurusu konusunda her kişi kendi çalışma durumuna göre mi evrak hazırlamak durumunda? Ben şu an hali hazırda öğrenci olarak devam etmekteyim. Öğrencilerin hazırlaması gereken evraklar konusunda ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Geri dönüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Belçika Vize Evrakları konusunda tarafımıza ulaştığınız, danıştığınız için çok teşekkür ederiz. Belçika Hükümetin işaret ettiği evrak listesi için dilerseniz Konsolosluğun Yetkili Servis Biriminden, dilerseniz de bizim kendi web sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Belçika Hükümetinin resmi temsilcisi olan Belçika İstanbul Başkonsolosluğu evrak listesini diğer Schengen ülkelerinin belirlediği evrak listelerine benzer olarak hazırlamıştır. Yani hazırlayacağınız evraklar aşağı yukarı, diğer Schengen ülkeleriyle aynı evraklardır.

Belçika Vize Başvurusu Evrakları

Belçika Vize Başvurusu Evrakları için siz öğrenci olarak kendinize bir sponsor belirlemek durumundasınız. Size sponsor olacak kişi birinci derece yakın bir akrabanız olmak durumundadır. Sponsor olacak kişi evliyseniz eşiniz evli değilseniz anne veya babanız olmak durumundadır. Anne veya babanız veya eşiniz siz kendi çalışma evraklarınızı sunamayacağınız için size sponsor olurlar. Sponsor olurken de çalışma evraklarını sunmak durumundadırlar.  Ne tür evraklar hazırlanacağı konusunda sponsor olacak kişilerin çalışma durumları referans alınmalıdır.

Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar konusunda ne tür evraklar hazırlanacağı, sürecin nasıl işlediği ve diğer konular hakkında size detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Konu hakkında farklı sorularınız varsa eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu arada nerde ikamet ettiğinizi yazmamışsınız. İkamet ettiğiniz il, İkamet ettiğiniz ilde Yetkili Servis Birimi olup olmaması yönünden önemlidir. Vize başvurusu için 2015 yılından itibaren herhangi bir Schengen ülkesinden vize almamışsanız daha önce, muhtemelen parmak izi vermek için size en yakın Servis Birimine gitmeniz gerekecek. Detaylı bilgiler için bizi arayın.

Abdullah Tunç

(0212) 963 27 24

ask@eagvs.com

Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES