x
Belçika

Vize İşlemleri

Belçika

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 07 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Belçika Vize Başvuru, Edirne

Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi tarafından hazırlanan, Belçika Vize Başvurularına dair bilgilendirmeler içeren sayfamıza hoş geldiniz.

EAGVS Edirne şubemiz aracılığı ile Belçika’da dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerinde danışmanlık alabilir, sorunsuz ve zahmetsizce vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ofisimiz aracılığı ile aşağıda iletmiş olduğumuz gerekçelere uygun vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

• Belçika Konferans Vizesi
• Belçika Kültürel ve Sportif Faaliyet Vizesi
• Belçika Kısa Süreli Öğrenim ve Staj Vizesi
• Belçika Transit Vizesi

Belçika Vizesi Kimlere Gerekir? Edirne

Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaportlarının 180 gün içinde 90 günü geçmeyen seyahatlerinde vize almaları gerekmezken, Geçerli bir Shengen vizesine sahip olmayan Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin Belçika seyahatleri öncesinde bir Shengen vizesi almaları gerekir.

Başka ülkeden alınmış Shengen vizenizin Belçika seyahatinizde kullanılabilmesi için, vizenizin çok girişli olması, vize geçerlilik süresinin devam etmesi ve konaklama gün sayısınca yeterli olması gerekir. Bu koşullara sahip olmayan bireylerin Belçika seyahatleri öncesince vize almaları gerekir. 

Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023- Edirne

Vizeniz için gerekli olan belge listeleri, seyahatinizin gerekçesine, konaklama sürenize, mesleki detaylarınıza ve ikamet ettiğiniz şehre göre farklılık göstermektedir. Sizin için gerekli olan belgeleri öğrenmek için +90 (850) 241 07 72 numaralı telefonumuzu arayabilir, edirne@eagvs.com adresimize mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu işlem için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez.

Uzmanlarımız aracılığı ile gerekli belge listelerine ek olarak, belgelerin en hızlı ve zahmetsizce nasıl temin edileceğini öğrenebilirsiniz. 

Belçika Vize Başvuru Aşamasında Şahsen Gelmek Gerekir Mi? Edirne

Belçika vize başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için parmak izinizin alınmış olması gerekir. 2016 tarihinden sonra alınmış bir Shengen vizenizin olması halinde, parmak izinizin alınması olması nedeniyle şahsen gelmeden, gerekli belgeleri tarafımıza ulaştırarak vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2016 tarihinden sonra alınmış herhangi bir Shengen vizenizin olmaması halinde başvuru aşamasında hazır bulunmanız ve Biyometrik veri beyanını tamamlamanız gerekir. Bu aşamada bir temsilcimiz size eşlik ederek, hızlı ve sorunsuzca parmak izi verme işlemini tamamlamanız için yardımcı olmaktadır. 

Belçika Vizesi Kaç Günde Çıkar? Edirne

Belçika vizesi için yapılan başvuruların karara bağlanma süresi genellikle 8-15 iş günüdür. Ek belge talep edilmesi, resmi tatil günleri ve dönemsel yoğunluklar da gözetildiğinde vize başvurunuzun seyahatinizden 30 gün önce yapılmış olmasını önermekteyiz. 

Belçika Vize Başvuru Formu 2023

Belçika vize başvurularının en önemli belgesi Belçika Vize Başvuru Formudur. Bu formun online doldurulması, ardından çıktı alınıp imzalanarak diğer gerekli belgelerin arasında eklenmelidir. İngilizce dilinde olan bu form doldurulurken, Türkçe karakter kullanılmamalı, İngiliz alfabesine uyarlanarak bilgi girişi sağlanmalıdır.

Bu belge üzerinde yapılan eksik ya da hatalı bilgi girişi, başvurunuzun reddedilmesine ya da geç sonuçlanmasına neden olabilir.

Şubemiz tarafından hazırlanan dosyalara ilişkin başvuru formları, uzmanlarımızca hazırlanmaktadır. 

Zaman kaybetmeden Belçika vize başvurunuzun gerçekleştirmek ve firmamızın uzmanlığı ile sorunsuz bir başvuru süreci geçirmek için bizleri araya bilir, mail atabilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Belçika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';