x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Vize Başvurusu, İstanbul

Ş. Torgut 23/11/18, 17:54
Yunanistan’a arkadaşlarım ile turistik seyahat etmeyi istiyorum. Arkadaşımın aracı ile seyahat etmek istiyoruz kendisinin 5 yıllık shcengen vizesi var. Ben nasıl bir başvuru yapmam gerekiyor? Teşekkürler,
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Şahin Bey Merhaba,

Arkadaşınız ile yapacağınız seyahat için Yunanistan Turistik Vizesi için başvurmanız gerekir. Yunanistan turistik vize için gerekli olan belge listesini, yunanistan vize ücretini, ortalama vize sonuçlanma gününü ve diğer bilgileri içeren mailimizi tarafınıza gönderdik.

Ek olarak, 24 Eylül 2014 Tarihinden sonra alınmış bir shegen vizesine sahip olmanız halinde, parmak izi vermeniz gerekmeyeceğinden şahsen gelmeden sadece ihtiyaç duyulan belgeleri İstanbul Şubemize kargolamanız yeterli. Tüm işlemler yetkililerimizce tamamlanmakta. 

Selami 

 

Ahm 05/01/19, 06:56
Arabamız ile ailece Yunanistan,a turistik gezi yapmak istiyoruz. Biz İstanbul Şile de yaşıyoruz. Serbest meslek ile uğraşmaktayım. Ailem derken eşim ve dokuz yaşında öğrenim gören bir çocuğum var. Biz ailece yurt dışına daha önce bir kaç kez çıkmış bulunmaktayız. Almanya da iki sene boyunca futbol oynamışlığım vardır. En son Almanya ya 2015 bahar ayında ailece ziyarette bulunduk. Bu sebepten dolayı tarafıma gerekli bilgilerin verilmesini arz ederim. Saygılarımla
T. Demirel 10/01/19, 15:05
Merhaba, Ben Tuğba, 23 yaşında üniversite mezunuyum.Interrail(tren ile)ile 15 gün sürecek bir Avrupa turu yapmak istiyorum.Başlangıç olarak İstanbul’dan Yunanistan’a otobüsle gideceğim.Yolculuğuma Yunanistan’dan tren ile devam edeceğim.Yunanistan için vize almam gerekiyor ve ilk defa vize alacağım.Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İlk olarak sormak istediğim birkaç soru var; -Yunanistan için alacağım vize gideceğim diğer AB üye ülkelerinde geçerli olacak mı?(Yani Schengen gibi) -İlk defa vize alan biri olarak 15 günlük bir vize verilir mi? -Yunanistan vizesi için en geç kaç gün önceden başvuru yapmalıyım? -Gereken evraklar internette yazanlarla aynı mı?
ö. Gedik 04/03/19, 11:25
Merhaba, Ben Türk vatandaşıyım yeşil pasaport sahibiyim, eşim ve üvey kızım Rus vatandaşı, bu yaz 10 günlük bir tur planlıyorum. Kendi otomobilimizle gitmek istiyoruz. Aileme Vize almak için neler yapmam gerekli ? Teşekkürler.
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES