x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır 2021
H.G. 08/01/21, 10:19 Cevabı Görüntüle
Merhaba Yunanistan'da kız arkadaşımı ziyaret edeceğim. Yunanistan vizesi nasıl alınır 2021? Ben üniversite öğrencisiyim, bana babam sponsor olacak. Babam ise şirket sahibidir. Kız arkadaşım ile uzun zaman virüsten dolayı görüşemiyoruz. Aramızda ufak bir söz yapmayı planlıyoruz. Bunun için ben ne yapabilirim yani önümüzdeki 1-2 ay içerisinde Atina'ya gitme şansım nedir? Hazırlamam gereken evrak ve ücretler hakkında da bilgi alabilirsem bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yunanistan Vize Başvurusu 2021
G.T. 07/01/21, 08:51 Cevabı Görüntüle
Merhabalar. Ben Yunanistan'a bazı ticari faaliyetlerde bulunmak üzere seyahat etmek istiyorum. Yunanistan vize başvurusu 2021 nasıl yapılır? Malum pandemiden dolayı süreki yenilikler duyuyoruz haberlerde, ancak kaçının vizeler için geçerli olduğunu bilemiyorum. Yunanistan şirketinden aldığım davetiyenin belirli bir formatı var mı yoksa kaşeli imzalı dilekçe mail atsalar yeterli olur mu? Ben şirket çalışanıyım, daha önce satışı yapılan bazı makinelerin uygunluğunu kontrol edeceğim. Birkaç toplantıya katılıp hemen döneceğim. Ortalama 1 haftalık bir seyahatten söz ediyorum. Vereceğiniz bilgilerden ötürü teşekkür ederim.
Yunanistan Turistik Vize 2021
A.Y. 06/01/21, 10:53 Cevabı Görüntüle
İyi günler. Yunanistan'a uzun süredir düşündüğüm bir seyahat planım var. Buna göre antik kentleri sırasıyla gezmek istiyorum. Yunanistan turistik vize 2021 nasıl alınır? Seyahatim tek başıma olacak ve ben bazı firmalara uzaktan yazılımsal olarak destek sağlıyorum. Karşılığında ise yüklü ücretler alabiliyorum. Bazı yerler ile dönemsel veya bitmiş iş sözleşmelerim mevcut. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir ve süreç nasıl ilerliyor detaylar hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önce hiç vize almadım. Bu yüzden bir danışmana kesinlikle ihtiyacım olacak. Teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi 2021
M.E. 04/01/21, 12:25 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Yunanistan vizesi 2021 nasıl alınır? Ben şirket sahibiyim ve ticari olarak gitmeyi planlıyorum. Seyahatim 20-27 Ocak tarihlerinde 1 haftalığına olacak. Oradan alacağım ticari davetiyemin bir formatı olacak mı yoksa standart dilekçe şeklinde kaşeli-imzalı olsa olur mu? Yanımda bir çalışanım da gelecek, kendisi için yazacağımı çalışma yazısının formatından da bahsetmenizi rica ediyorum. Benim 2018 yılında almış olduğum ilk Yunanistan vizem mevcut, çalışanımın daha önce sadece Bulgaristan vizesi var. Bunlar vizeye etki eder mi? Tüm işlemleri siz mi takip ediyorsunuz? Sağladığınız detaylı dönüş için şimdiden ekibinize teşekkür ederim.
Yunanistan Vize İşlemleri
Ö. Özer 21/11/19, 15:08 Cevabı Görüntüle
Ben iş sözleşmesi kapsamında bazı kurumsal şirketlere dışarıdan danışmanlık sağlamaktayım. Turistik olarak Yunanistan’a ve birkaç schengen ülkesine gideceğim. Son schengen vizemi 2019 yılı Ekim ayında 3 aylık olarak almıştım ve parmak izimi o sıra almışlardı. Yunanistan’da 4 gün kalacağım, İtalya’da 2 gün kalacak şekilde seyahat planlaması yapmaktayım. Dönüşüm İtalya’dan direkt olacak. Buna dair otel ve uçak rezervasyonları da sunacağım. Yunanistan vize işlemleri için yapmam gerekenler, hazırlamam gereken evrak ve ücret bilgisi ile ilgili bilgi alabilir miyim? Önceki vize başvurumda zorlanmıştım ve Euroasia’yı bana arkadaşım önerdi, danışmanlığınız neleri kapsamaktadır? Teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021
U.T. 05/01/21, 12:24 Cevabı Görüntüle
İyi günler. Yunanistan'da bulunan kuzenimi ziyaret edeceğim. Uzun zamandır görüşemiyoruz. Orada birlikte kalıp gezip pc oyunları oynuyoruz ve yazılım üzerine sohbetler ediyoruz. Kendisi zaten tek yaşıyor ve büyük bir firmada yazılımcı olarak çalışıyor. Yunanistan vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı için nelerdir? Oradan alacağım davetiyenin bir formatı var mıdır? Daha önce birlikte İtalya'da buluştuk, bu yüzden Yunanistan evrakları hakkında bilgim yok. Vize almakta şu an bir problem var mı konsolosluk izin veriyor mu başvurulara? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Yunanistan Vize Ücreti 2021
N.E. 04/01/21, 17:13 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Önümüzdeki dönemlerde pandemi yoğunluğunun azalması ve vizelerin tamamen açılması ile başvuru yapmayı planlıyorum. Yunanistan vize ücreti 2021 ne kadar? Bu vize ücretine başvuru merkezi ücreti dahil midir? Seyahat sağlık sigortası ne kadar? Toplamda size ne kadar ödeme yaparsam bu detaylar ile uğraşmak zorunda kalmam? Vize ücretleri çok değişken mi ben ücretler konusunda çok titiz bir insanım, bana detaylarıyla dönüş yapacağınızdan şüphem yok. Emekliyim ve turistik olarak seyahat etmek istiyorum, son vizemi 2017 Eylül ayında 12 günlük almıştır. Dönüşleriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunar iyi seneler dilerim.
Yunanistan Vize 2021
D.A. 04/01/21, 13:47 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vize 2021 almak için hangi evraklar gerekir? Ben turistik olarak Atina ve Selanik gibi kültürel şehirleri gezmek ve müzelerini ziyaret etmek istiyorum. Seyahatimi eşimle beraber Nisan-Mayıs ayları için planlıyoruz. Pandemiden dolayı şimdi başvuru yapamıyoruz farkındayım ama gelecek tarih için başvuru yapma şansımız var mı peki? Sonuçta 3-4 ay var daha. Eğer yapabiliyorsak biz eşimle ikimizde emekliyiz ve daha önce çokça schengen vizemiz bulunmaktadır. Olumlu olacaksa Abd ve İngilitere vizelerimiz de bulunmaktadır.. Hazırlamamız gereken evraklar nelerdir bize iletme şansınız var mı? Bizler başvuru merkezi vs uğraşmak istemiyoruz daha önceden hep kendimiz yapardık ama malum virüsten dolayı dışarı çıkmıyoruz pek. Siz bizim adımıza bu işlemleri takip ediyor musunuz? Cevabınızı bekliyorum efendim, teşekkür ederim.
Yunanistan Schengen Vizesi
Tuğçe 12/12/19, 14:35 Cevabı Görüntüle
Merhaba, geçen sene Yunanistan Schengen vizesi almışlığım. Kısa süreli on günlük bir vize verildi. Ben de duyumlarımdan dolayı oradan başka ülkeye geçmedim iki gün kalarak geri döndüm. Şimdide önümüzdeki baharda Yunanistan Schengen vizesine başvurmaya hazırlanıyorum. Yaklaşık üç yıldır aynı yerde çalışıyorum, istenen tüm evrakları toparlarım yine ve birikimlerimde mevcut.

Ben Yunanistan vizem ile ilk olarak İsviçre'ye giriş yapacağım ve İsviçre'den erkek arkadaşımı da ziyaret ederek kendisiyle İtalya'ya geçeceğim. İsviçre de bir veya iki gün kalabilirim. İtaya'da daha çok gezmek istiyorum. Tüm bunlara göre daha önce Yunanistan Schengen vizem olduğu için ve uzun süreli çalışan olduğum için vizemi rahat alacağımı umuyorum ama İsviçre'ye gidiyor olmam bir sorun teşkil eder mi? Otel rezervasyonu yapmayacağım çünkü arkadaşım ailesiyle yaşıyor ve onlarda kalıp ertesi gün seyahat edeceğiz tekrar. Bunu bir şekilde belirtmemin yolu var mı? Vize başvuru daha önce ben kendim yapmıştım şuan biraz tedirginim, sizinle çalışmak istiyorum. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi Kaç Para
K.A. 12/01/21, 09:23 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Yunanistan'a seyahat edeceğim. Seyahatim Ağustos ayında olacak, ben de şimdiden araştırmalara başlamak istedim. İleri tarihli seyahatim için şimdiden başvuru yapabiliyor muyum? Yunanistan vizesi kaç para 2021? Yunanistan'a gittikten sonra diğer schengen ülkelerine geçebilir miyim? Asıl amacım İspanya'ya gitmek. Yunanistan kolay vize verdiğini duyduğum için böyle bir yöntem istiyorum. Buna göre Yunanistan'da kaç gün kalmam gerekir? Ben çalışanım, bilgisayar mühendisiyim, bu ilk vizem olacak. İlgili detaylar için şimdiden teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
K.K. 08/01/21, 16:10 Cevabı Görüntüle
Merhaba. Ben konsolosluğa özel olarak mail ilettim. Başvuru yapabilir miyim diye? Ocak ayının son zamanlarında seyahat etmek istiyorum. Orada yarım kalan bir ticari işim vardı bunu tamamlamam lazım. Ticari davetiyemde geldi zaten. Yunanistan vizesi kaç günde çıkar 2021? Bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum, eğer konsolosluk vize başvurumu yapabileceğimi kabul ederse elimizden gelen en hızlı şekilde dosyamı hazırlayıp vizemi çıkartmam lazım. Bu yüzden onlar onaylayana kadar güvenebileceğim bir yer arıyorum. Ben şirket sahibiyim ve daha önce çokça schengen vizelerim mevcuttur. Yanıtlarsanız memnun olurum. İyi günler dilerim.
Yunanistan Vize Randevusu 2021
F.A. 07/01/21, 09:54 Cevabı Görüntüle
Yunanistan turistik vizesine Haziran ayı için başvuru yapacağım. Yunanistan vize randevusu 2021 nasıl alınır? Freelance olarak çalışıyorum, daha önce çalıştığım yer ile kısıtlamalar başlayınca iş sözleşmesi kapsamında yeniden çalışmaya başladım. Bu bana bir sorun yaşatır mı? Bu durumu dilekçemde anlatmalı mıyım? Ayrıca vize ücreti ne kadar? Ben başvurumu Ben başvurumu salgının azalacağını düşündüğümden Mayıs ayında yapmak istiyorum. Randevu alabilmem için illa sizden mi almam gerekir yoksa konsolosluklardan alabilir miyim? O şekilde evrakları toplayıp size getirebilir miyim yine de? Bu benim ilk schengen vizem olacağından dolayı parmak izi mi siz mi alıyorsunuz konsolosluk mu? Dönüş yapar mısınız?
Yunanistan Vize Fiyatları 2021
K.F. 05/01/21, 11:07 Cevabı Görüntüle
Selamlar. Yunanistan vize fiyatları 2021 ne kadar? Yeni yıl için ücretlerde bir değişiklik oldu mu? Ben, eşim ve kızım ile beraber seyahat edeceğim, kızım 8 yaşında. 2021 Haziran ayı için turistik olarak seyahat etmeyi düşünüyoruz. Bu durumda kızım için ücret ne olacak? Bizim daha önce schengen vizelerimiz var ama kızımın yok, kendisinin gelmesine gerek var mı yoksa sizler başvuru sürecini yönetiyor musunuz? Ben ve eşim şirket çalışanıyız, kızım öğrenci. Son bir sorum daha olacak: Biz şimdiden Haziran ayı için vize başvurusu yapabilir miyiz?
Yunanistan Vize
E.S 20/04/20, 14:59 Cevabı Görüntüle
Eşimle ayrıyım ve 10 yaşındaki çocuğum ile birlikte Yunanistan’a gezmeye gitmek istiyoruz. Benim geçen sene almış olduğum schengen vizem mevcut oradaki görevli bana yeniden gelmeme gerek olmadığını söylemişti. Bu durum hala geçerli mi çünkü yanımda oğlum da olacak? Yunanistan vize başvuru ücretleri artmış sanırım ben ve oğlum için vize ücretleri nedir, ne kadar masrafımız olacak? Bir de ben sigortalı çalışanım, oğlum ise öğrenci, ikimiz içinde hazırlamamız gereken evrakları paylaşırsanız sevinirim. İlginiz için teşekkürler.
Yunanistan Vize Başvurusu
M. Alptekin 13/12/19, 10:18 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vize için başvuru sürecini merak ettim
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES