x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Tekirdağ

K.Ş. 11/06/20, 13:47
Merhaba, Romanya Vizesi Tekirdağ ilinden başvuru yapmak istiyoruz bu mümkün mü? Buradan kendi şahsi aracımızla Rusçuk üzerinden Bükreş’e gitmeyi planlıyoruz. Bunu için sadece Romanya vizesi almamız yeterli oluyor mu? Bulgaristan sınırlarından da geçeceğimiz için, Bulgaristan’dan da transit vize almamız gerektiği söyleniliyor doğru mu? Burada evraklarımızı hazırlarken ne gibi evraklar hazırlamamız gerekiyor? Araçla gideceğimiz için aynı zamanda Bulgaristan’la da ilgili evraklarda hazırlamamız gerekiyor sanırım. Doğru mu? Başvurumuzu Tekirdağ’da bir yere mi yapacağız yoksa başka bir ile mi gitmemiz gerekiyor? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederiz. Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Tekirdağ Romanya Vize işlemleri içim üzülerek belirtmek istiyoruz ki başvuru merkezi barındırmayan bir ildir. Tekirdağ ilinden başvuru yapacak kişiler, başvurularını İstanbul ilinde bulunan Romanya İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden yapmak durumundadır. Kurumumuz Romanya vize işlemleri konusunda danışmanlık veren, bireyler adına işlemlerini yürüten bir kurumdur. Bu işlemleri yaparken öncelikle tarafımıza müşterilerimiz tarafından gönderilecek evrakalr talep edilir ve bu evraklar talep edilirken müşterilerimizin çalışma durumları göz önünde bulundurulur.

Romanya Vize İşlemleri Tekirdağ

Romanya Vize işlemleri Tekirdağ ilinde ikamet eden müşterilerimiz adına yapılacaks eğer, öncelikle müşterilerimizin web sayfamızdan veya direlt müşteri temsilcilerimize ulaşarak kendi çalışma durumlarına göre hazırlaması gereken evrakları hazırlaması ve tarafımıza ulaştırması gerekmektedir. Müşterilerimiz hazırladıkları evrakları tarafımıza yolladıktan sonra, bizler; Onlar adına online ortamda, Romanya Yetkili Kurumlarının İşaret ettiği web portal üzerinden online başvuru formlarını doldurur, düzenlediğimiz evraklarını taratarak sisteme yükler ve Konsolosluktan randevu bekleriz.

Romanya Vize Başvurusu Tekirdağ ilinden yapılmışsa ve başvuru merkezinden vize alınmışsa, tekrar Bulgaristan Transit Vize alımına gerek yoktur. Vize başvuru yaparken dilekçede Bulgaristan üzerinden gidileceği belirtilmiş ve araçla gidileceği söylenmişse eğer, Konsolosluk zaten ona göre bir vize verir.

Romanya Vizesi Tekirdağ başlıklı yazımızda umuyoruz sizlere yardımcı olabilmişizdir. Bu arada şunu da belirtmekte fayda var; Yapılacak olan vize başvurularında, randevu günü başvuru sahiblerinin de muhakkak Konsoloslukta olması gerekmektedir. Farklı konularda sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

(0212) 963 50 15

Romanya Vizesi Tekirdağ

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES