x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Edirne

J.F. 11/06/20, 14:01
Romanya Vizesi Edirne üzerinden başvuru yapılarak alınabilecek bir vize çeşidi midir? Romanya’ya bir aile akraba ziyaretinde bulunacağız ama öncesinde vize işlemlerimizi ne şekilde yapacağımızı bilmiyoruz. Romanya’ya eşim ve 2 yaşındaki çocuğumla, arabamızla seyahat edeceğiz. Vize başvurusunu hangi ilden yapmamız gerekiyor? Ne gibi bir prosedür izlenmesi gerekiyor? Ne tür işlemler yapılması gerekiyor? Konu hakkında genel hatlarıyla bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler ilginiz için.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Edirne Romanya Vizesi için başvuru yapacağınız il ise eğer, şunu bilmenizde fayda var; Edirne’den Romanya ülkesi için vize başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız, başvurularını Romanya İstanbul Başkonsolosluğu aracılığıyla yapmak durumundadır. Bizler Romanya turistik, ticari, aile ve akraba ziyaretleri vizeleri konusunda destek olan bir danışmanlık vizesiyiz. İstanbul’daki konsolosluk üzerinden yapacağınız vize başvurusu için öncesinde durumunuzu ( çalışma durumunuzu) gözden geçirmeli ve çalışma evraklarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Çalışma evraklarınızı hazırladıktan sonra tarafımıza kargo yoluyla veya kendiniz ulaştırabilirsiniz. Evraklarınız tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemeler yapılır ve işlemleriniz başlatılır.

Romanya Vize İşlemleri Edirne

Romanya Vize İşlemleri Edirne ikametli kişiler için yapılacaksa eğer, Romanya Konsolosluğunun işaret ettiği randevu günü, başvuru sahipleri şahsen Konsoloslukta hazır bulunmak durumundadır. Romanya Konsolosluğu başvuru sahiplerini her defasında Konsoloslukta görmek isteyen Konsolosluklardandır. Evraklarınızı hazırlarken araba ile seyahat edeceğiniz için ayrıca seyahat edeceğiniz araçla ilgili evrakları hazırlamanız gerektiğini unutmayın. Bu evraklar; Araç yeşil sigortası, aracı kullanacak kişinin  ehliyet fotokopisi ( Yeni, çipli ehliyet olmalıdır. ), araç ruhsatı ve benzeri evraklardır.

Romanya Vize Başvurusu Edirne ili başvuruları için her bir birey için ayrı ayrı evrakların, dosyaların hazırlanması gerekmektedir. Başvuru sahipleri kendi evraklarını temin edemiyorsa eğer, kendilerine birinci derece akrabaları sponsor olacaksa eğer, kendi dosyalarını sunarken; kendilerine sponsor olacak kişilerin evraklarını sunmak durumundadırlar. Konsolosluk kendi finansal kaynaklarını sunamayan bireylerden muhakkak kendilerine sponsor olacak kişilerin evraklarını sunmalarını beklemektedir. Finansal kaynaklar sunulmuyorsa eğer dosyalar sağlıklı değerlendirilmez.

Romanya Vizesi Edirne ili başvuruları için dilediğiniz zaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Kurumsal hatlarımız aracılığıyla yapacağınız destek talepleri tarafımızdan itinayla yapılmaktadır. Farklı konularda soru ve önerileriniz için bizlere danışabilirsiniz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

(0212) 963 50 15

Romanya Vize İşlemleri Edirne

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES