x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Reddi 2022

C.B. 07/04/21, 13:26
Merhaba öncelikle kolay gelsin. Romanya turistik vizem ret olmuş. Şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, muhtemelen otel rezervasyonlarımdan dolayı sıkıntı olmuş olabilir. Bana Romanya vizesi reddi 2022 hakkında nasıl bir yardımınız dokunabilir? Sizce bu vize reddine itiraz etmeli miyim? Yeni başvuru yapmak istersem bunun için de yardımcı oluyor musunuz? Ben seyahat sağlık sigortası yapmak istemedim ve bu şekilde işleme alınmasını rica ettim, bir de sanırım evraklarda eksiklerim olmuş biraz orada sorun çıkartan biri gibi görünmüş olabilirim. Bu yüzden sizden destek alsam daha iyi olacak benim için. Ben öğrenciyim bana baba sponsor oluyor, kendisi şirket sahibi bu yüzden hazırlamam gereken evrakları da detaylı bir şekilde yazarsanız sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Romanya turistik vizeleri için ülke uzmanlarımız tarafından sizlere öğrencilerin hazırlaması gereken evrak listesi detayları mail olarak iletilmiştir. Tüm evraklarınızı ofislerimizde müşteri temsilcileriniz ile inceleyebilirsiniz.

Romanya Vizem Ret Geldi

Dosyanızı bizler aynı gün başvuru için hazırlıyoruz ve eksikleriniz varsa bunların tamamlanması için birlikte organize oluyoruz. Seyahat sağlık sigortası zorunlu bir evraktır, bu evrakı sunmadan başvuru yapılması uygun değildir. Romanya vize ret sürecinde vize reddi konusu için hizmet sağlamıyoruz ancak yeni bir başvuru düşünüp dilekçelerinizde ve evraklarınız destek olmamızı isterseniz yakından çalışabiliriz.

Otel rezervasyonu konsolosluklar tarafından incelenebilmektedir. Bu yüzden geçerliliği olan bir rezervasyon ve uçak bileti sunmanız daha iyi olacaktır. Redde nasıl itiraz edeceğiniz veya itiraz hakkı olup olmadığı size verilen mektupta yazıyor olması gerekmektedir.

Babanız şirket sahibi olduğu için şirket evrakları, şahsi evrakları ve detaylı sponsor yazısı ile birlikte evrakları yeniden hazırlaması gerekir. Romanya vizesi ret için ülke uzmanlarımız ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Size iletilen evrak listesini hazırlayarak bizlere kargo veya elden teslim edebilirseniz hızlıca başvurunuzu hazırlayabiliriz. Başvurunuzu ve pasaport teslimini şahsen yaptığınızı unutmayın.

Romanya vizesi reddi 2022 için tüm süreçte birlikte hareket ederek ülke uzmanlarımız ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Romanya dahil birçok ülke için vize işlemlerinde yardımcı olduğumuzu unutmayın. İyi seyahatler dileriz

Romanya Vizesi Reddi 2022.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';