x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Kaç Para 2022

B.S. 01/04/21, 22:00
Romanya vizesi alacağım, bu schengen vizesi olmuyor sanırım değil mi? Romanya vizesi kaç para 2022 yılı için bir güncelleme geldi mi? Ben Bursa’da ikamet ediyorum vize başvurumu hangi şehirden yapmalıyım? Çalışan olduğum için bana bu anlamda hazırlayacağım evrakları yollama şansınız var mıdır? Size ödeyeceğim danışmanlık ücreti ve sigorta ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Online başvuru yapmaya çalıştım ama sistemi pek anlamadım, açıkçası pek de güvenemedim yanlış bir şey yapmak istemem, bu yüzden sizinle çalışmak istiyorum. Müşteri temsilcileriniz ile birebir görüşsem daha iyi olacak gibi. Bana yardımcı olursanız mutlu olurum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Bursa’da ikamet eden bireyler Romanya için vize başvurularını Ankara’dan yapmak zorundadır. Romanya Ankara Büyükelçiliği vize başvurularında tur bileti de isteyebilmektedir.

Romanya 2022 İçin Vize Ücreti Nedir?

Romanya vize ücreti 80€’dur. Konsolosluk ücreti haricindeki masraflar giriş bilgileriniz ile paylaştığınız mail adresinize gönderimi sağlanmıştır. Tüm evraklarınızı bizlere kargo veya elden teslim edebilirsiniz. Başvurunuz Ankara üzerinden değerlendirileceği için buradan yapılan başvurularda elçilik tur bileti isteyebilir.

Romanya’ya vize kaç para için danışmanlık hizmetimiz ve seyahat sağlık sigortası ücreti masrafları ayrıdır. Danışmanlığımız genel olarak, dosyanızı kabul ederek 1-2 iş günü içerisinde eksikleri tamamlayarak online başvuruya hazırlamaktır. Online e-vize portalı üzerinden çoğu evraklarınız sistemlerine yüklenir ve sonrasında başvuru formu doldurularak çıktı alınır. Online başvuruda istenmeyip somut olarak istenen evraklar da randevu verilecek olan güne kadar tamamlanması beklenir.

Randevular genelde 1-2 hafta içerisinde verilmekte olup bu durum konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmektedir. Başvurudan sonra 6-7 iş gününde başvurular sonuçlanıyor ancak yine de başvuru zamanı çıkış süresi hakkında tahmini bilgi alınması iyi olabilir. Romanya’ya vize almak kaç para? Her danışmanlık firması kendisine has ücretlendirmesi bulunabilir, bizler konsolosluk masrafı ve detay masrafları kalem kalem size ileterek durumu daha iyi anlamanızı istiyoruz. 5 kişi ve fazlası gruplar için indirimler de yapabilmekteyiz.

Romanya vizesi kaç para 2022 için detaylı soru ve bilgiler için ülke uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Vize başvurusuna ve pasaport teslimine şahsen gelmeniz gerektiğini unutmayın, iyi günler dileriz.

Romanya Vizesi Kaç Para 2022

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES