x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Gaziantep

A.L. 11/06/20, 14:16
Romanya Vizesi Gaziantep ili için ne şekilde alınmaktadır? Biz Gaziantep’de ikamet etmekteyiz. Önümüzdeki ay içerisinde şirket sahibimiz Romanya’daki iş ortağımızla ticari iş görüşmeleri yapmak için Romanya’ya seyahat edecekler. Konu hakkında ne gibi bir prosedür izlememiz gerekiyor? Ne tür işlemler yapmamız gerekiyor? Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? İşverenimiz yani şirket sahibimiz daha önce Romanya’ya hiç seyahat etmediler. Şimdiye kadar gidip gelen hep sigortalı çalışanlarımızdı ve işlemlerini burada ki bir acenta üzerinden yapıyorduk. Şirket sahibimiz için ne gibi bir prosedür izlememiz gerektiğini bilmiyoruz maalesef. Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Gaziantep Romanya Vize konusunda işlemlerinizi yürütebileceğiniz bir başvuru merkezine ne yazık ki sahip değildir. Romanya Vizesi için Gaziantep ilinden başvuru yapacaksanız eğer, işlemlerinizi Ankara’da bulunan Ankara Romanya Büyükelçiliği üzerinden yapmanız gerekmektedir. Yapılacak olan vize başvurusu öncesi aynı sigortalı çalışanınıza hazırladığınız gibi ( öncesinde işlem yaptığınız için biliyorsunuzdur. ) bu sefer de şirket sahibiniz için evrak hazırlamak durumundasınızdır. Romanya Konsolosluğu başvuru sahiplerinden vize başvurularını almadan önce, kişilerden evraklarını hazırlamalarını istemektedir. Evrakları hazırlamadan önce tarafımızı arayabilir, durumunuzla ilgili en detaylı evrak listesini tarafımızdan edinebilirsiniz.

Romanya Vize İşlemleri Gaziantep

Romanya Vize İşlemleri Gaziantep  ikametli şirket sahibiniz için sağlıklı bir şekilde tarafımızdan yürütülür. Evraklarınız tarafımıza ulaştıktan sonra, tarafımızdan incelenir ve başvuruya hazır hale getirilir. Çalışma evraklarınız, seyahat sağlık sigortası, otel rezervasyonları, vize talep dilekçesi ve benzeri evraklar ile desteklenerek tarafımızdan tamamlanır. Daha sonra Konsolosluğun işaret ettiği web portal üzerinden online başvuru formunuz doldurulur ve evraklarınızın her biri taratılarak sisteme yüklenir. Konsolosluğun vize işlemleri için işaret ettiği prosedür tas tamam uygulanmalıdır.

Romanya Vize Başvurusu Gaziantep ilinden yapılamadığını yukarıda belirtmiştik. Başvurunuz Ankara’dan yapılacaktır ve Konsolosluğun verdiği randevu günü başvuru sahibi ( Şirket sahibiniz ) Konsoloslukta hazır bulunmalıdır. Konsolosluk ne yazık ki her defasında başvuru sahiplerini Konsoloslukta hazır görmek ister.

Romanya Vizesi Gaziantep başlıklı yazımızda genel hatları ile size bilgiler vermeye çalıştık. Farklı konularda soru ve önerileriniz için lütfen bizlere ulaşın.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

(0212) 963 50 15

Romanya Vizesi Gaziantep

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES