x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Başvuru Formu

İ.O. 10/10/23, 14:18
Romanya vize başvuru formunu online olarak doldurdum ancak aynı forma bir daha ulaşamıyorum. Form bittikten sonra aradan 3 hafta geçti ve randevum hala gelmedi, form üzerinde bir hata yapmış olabilirim diye düşünüyorum. Aynı forma tekrar nasıl ulaşabilirim veya bu formu yeniden doldursam bir sorun olur mu? Aynı form iki kere gözükmüş gibi olacak. Romanya vize başvuru formu doldurma için bana verebileceğiniz detaylar var mıdır veya benim adıma bu işlemleri siz devralabiliyor musunuz? Bu işlemler için ödeme gereken ücret ne kadardır? Bana vereceğiniz detayı bilgilerden ötürü teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Vize başvuru için ihtiyacınız olan evrak bilgileri detaylarına ulaşabilmeniz için sizlere bir link iletiyoruz. Buradaki gerekli evrakları toparlayarak bizlere kargo veya ofisimize elden teslim edebilirsiniz. Bizlere ulaştıktan sonra hızlıca planlama yaparak başvuru için organize olabiliriz. Randevuların ortalama 3-4 hafta sonrasına verildiğini ve seyahat planlamanızı en az 2 ay sonra olacak şekilde yapmanızı önermekteyiz.

Romanya vize başvuru formu, online formunuz bittikten sonra başvuru formunu indir butonundan formu somut olarak almanız gerekmektedir, eğer bunu yapmayıp sistemi onaylayıp kapattıysanız artık eski forma ulaşamazsınız. Yeni formunuzu doldurup yeniden randevu talep etmiş olacaksınız. Randevu ulaştıktan sonra hazırlanması gereken evraklar ve form ile birlikte somut başvuruya gidilecektir.

Romanya vize başvurusu için Euroasia Gvs hizmet bedeli 70€’dur. Dosyanız incelenir, formlarınız doldurulur, eksikler giderilir ve randevu gününde sizi karşılayarak dosyanızı size teslim ederiz. Romanya başvurularında hem başvuru hem de pasaport teslimi şahsen yapılmaktadır. Sizin adınıza bir başkası veya acente başvurunuzu yapamaz. Bizler bu konuda sadece danışmanlık vermek üzere bulunmaktayız. Bu yüzden sizden işlemlerinizi devralıp hazırlıklarınızı sizin adınıza yapabiliriz ve başvuru gününde konsolosluk görevlisi dosyanızı alırken konuya hakim olmuş olursunuz.

Romanya vize formu doldurulmuş örnek sizlere temsilciniz tarafından iletilmiş olup bu örnekten hareket ederek formunuzu yeniden tamamlayabilirsiniz. Euroasia Gvs Romanya dahil vize isteyen neredeyse tüm ülkeler için etkileşim halinde ve danışmanlığını sürdürmektedir.

Bizlere 0212 963 03 43 nolur hattımız veya ask@eagvs.com kurumsal mailimizden ulaşabilirsiniz.

E.Ö 11/10/23, 11:50

Romanya vize dosyamızı hazırladık ancak başvuru için gerekli olan online formda sıkıntı yaşıyoruz. Romanya vize başvuru formu hakkında bilgi alabilir miyim veya bizler adına bu formu doldurmanızı istersek, sizlere ne kadar ödemem gerekmektedir? Ayrıca evraklar hakkında da bilgi alabilirsem sevinirim. Romanya vize evrakları için de yardımcı olmanızı rica ederim. Tüm süreç ile siz başından sonuna ilgili oluyor musunuz? Bizler Bursa’da ikamet ediyoruz ancak başvurumuzu İstanbul’dan yapmak için organize olmak istiyorum.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 11/10/23, 11:52

Romanya vize başvuru formu doldurulması konusunda uzman temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Vize başvurunuz için gerekli evrak listesi ve ücret bilgisi hakkında teklifimiz sizlere sms yolu ile gönderilmiştir. İçerisindeki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz bu evrak listesinde, çalışan kişiler için gerekli şirket ve şahsi evrak bilgileri yer almaktadır.

Romanya vize süreciniz ile başından sonuna bizler ilgilenmekteyiz. Dosyanızı bizlere kargo veya elden teslim edişinizden itibaren süreç başlamış olur ve planı yaparız. Online başvuru formlarınız doldurulur ve verilen vize randevu gününe göre de dosyanızdaki eksiklik veya güncellikleri kontrol ederiz.

Romanya konsolosluklarında bölge ayrımı kuralı olduğundan Bursa ikametli başvuru sahipleri başvurularını Ankara’dan yapmak zorundadır. Ankara’dan yapılan başvurular için elçilik turistik başvurularda tur bileti satın alınmasını zorunlu tutmuştur. Romanya başvuruları yapıldıktan sonra genelde İstanbul’dan 10-20 gün arasında, Ankara’dan ise 1-3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Vizenizin onay veya ret durumu tamamen konsolosluk kararına bağlıdır. Bizler evraklarınızın doğru ve anlaşılır biçimde sunmanız için destekte bulunuyoruz.

Romanya vize formu doldurulmuş örnek sizlere mail olarak iletilmiştir, başvurunuzu kendiniz organize etmek isterseniz eğer buradaki bilgileri dikkate alabilirsiniz. Romanya vizesi ve vize isteyen tüm ülkelerin vize prosedürleri ile yakından ilgilenmekteyiz. Bizlere 0212 963 03 43 nolu telefon numaramız ve ask@eagvs.com mailimizden ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES