x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar 2023

U.T. 11/10/23, 10:22
Romanya’ya seyahat etmek için bir tur firması ile anlaştım ancak kendileri vize işlemleri için destek sağlamıyormuş. Bu yüzden vize destek acentelerine ulaşmaya çalışıyorum. 15 Ocak’ta seyahat etmeyi planlıyorum, buna göre evraklarımı size ne zaman teslim etmem gerekir? Emekli olduğum için çalışma evrakları koymuyoruz sanırım, bana evrak listesi de iletebilirseniz eğer dosyamı tam bir şekilde size getirebilirim. Tur firmasına ait hangi belgeleri temin etmem gerekir? Vize danışmanlık ücreti ne kadar? Romanya turistik vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Size birkaç arkadaşımı daha yönlendireceğim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Romanya vize başvurunuz için emeklilerden istenen evrak ve ücret bilgisi detaylarına sizlere ilettiğimiz teklif linki üzerinden kontrol edip geri dönüşlerinizi sağlayabilirsiniz. Romanya vize başvuru süreçleri için hizmet bedelimiz 70€’dur. Dosyanız bize ulaştığı zaman başvuru ücretini de rica etmekteyiz.

Romanya vizeleri için ortalama 1-2 aylık süreç yeterli olacaktır. Ancak dosyanızı bize ulaştırabildiğiniz kadar erken ulaştırın ki randevunun verilmesi gecikmesin. Konsolosluk yoğunluğuna göre randevular dar veya geniş aralıklar ile verilebilmektedir. Romanya turist vizesi için gerekli evrakları ofisimize elden veya kargo yolu ile teslim edebilirsiniz. İletişim halinde olduğunuz uzman temsilcimiz sizler ile organizasyonu sağlayacak ve evraklarınız geldikten sonra detaylı inceleyerek geri dönüşlerini sunacaktır. Vize evraklarınız için tur organizasyonuna ait, tüm ulaşım, konaklama ve gezi rotasına ait detaylar bulunmalıdır.

Başvuru günü ve saatinde Romanya Konsolosluk önünde sizi karşılayacak olan dış operasyon temsilcimiz hazır dosyanızı teslim ederek yönlendirme yapacaktır. Başvuru yapıldıktan sonra konsolosluk harcı olan 80€ en yakın anlaşmalı bankaya yatırılır. Başvurular genelde 15 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Seyahat planına göre vizeleriniz tek girişli veya çok girişli olarak verilebilmektedir. Pasaport teslimine ve başvuru yapmaya şahsen gelmeniz gerektiğini unutmayınız. Romanya makamlar vize danışmanlık acenteleri ile doğrudan çalışmazlar. Bizler sadece dışarıdan vize konusunda yeterli tecrübeye sahip olduğumuz için danışmanlık vermekteyiz.

Romanya turistik vize evrakları ve tüm vize isteyen ülkelere ait gerekli evrak listelerine 0212 963 03 43 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';