x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vizesi Adana

E.Ş. 13/06/20, 13:16
Merhaba, Romanya Vizesi Adana ilinden alınabiliyor mu? Adana’da ikamet ediyoruz ve mümkün mertebe en kısa sürede şahsi aracımızla Bulgaristan üzerinden Romanya’ya seyahat etmek istiyoruz. Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerimiz Romanya İkinci Lig kulüplerinden bir takımla yapacağımız futbol müsabakasını izlemek üzere Romanya’ya seyahat edecekler. Elimizde orada ki kulüpten gelen bir davetiye mektubu var. Ayrıca bir evrak edinmemiz gerekiyor mu? Buradan ( Adana’dan ) başvurumuzu yapabiliyor muyuz? Biraz araştırdım ve edindiğim bilgilere göre başvurumuzu Ankara’dan yapmamız gerekiyormuş. Doğru mu? Yöneticilerimizin de Ankara’ya gitmeleri gerekiyor mu? Konu hakkında detaylı bilgileri vermenizi ve genel anlamda bir özet geçmenizi rica edeceğim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Adana Romanya Vize konusunda aşağıda sorularınız cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız veya cevaplayamadığımızı düşündüğün bir konu olursa lütfen bizlere geri dönüşlerde bulunmayı unutmayınız. Yapacağınız geri dönüşlerin bizler için çok değerli olduğunu unutmamanızda fayda var. Geri dönüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Sayın İlgili; Romanya Vize İşlemleri Adana ili üzerinden sadece web portal üzerinden online başvuru formunu doldurmanıza olanak sağlayan bir vize çeşididir. Online başvuru formunun doldurulmadan önce muhakkak kişilerin durumuyla ilgili gerekli evrak listesinin temin edilmesi ve kişilerin durumlarının referans alınıp ilgili evrakların hazırlanması gerekmektedir. Evrakların başvuru formu doldurulmadan önce hazırlanmasının sebebi, başvuru formu doldurulduktan sonra kişiler için hazırlanan evrakların taratılarak sisteme yüklenmesidir.

Romanya Vize Başvurusu Adana

Romanya Vize Başvurusu Adana ilinden yapacağınız başvuru için tarafımızı arayabilir gerekli evrak listelerini talep edebilir ve konu hakkında gerekli tüm detayları edinebilirsiniz. Başvurunuz, Adana’da yetkili bir servis merkezi olmadığı için; Size en yakın il olan Ankara ili üzerinden yapılabilmektedir. İşlemlerinizin tarafımızdan sağlıklı yürütülmesi için öncelikle kişilerin evraklarını tarafımıza kargo yapmanız gerekmektedir. Evraklarınız tarafımıza ulaştıktan, incelemeleri yapıldıktan sonra online başvuru formunuz doldurulur ve evraklarınız taratılarak sisteme yüklenilir ve Konsolosluğun onayına sunulur. Daha sonra ise ilgili Konsolosluktan randevu maili ( Kişiyi hangi gün ve tarihte Konsolosluğa beklediklerine dair mail ) beklenilir.

Romanya Vizesi Adana başlıklı yazımızda sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu. Farklı konularda soru ve önerileriniz için bizlere ulaşın.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

(0212) 963 50 15

Romanya Vizesi Adana

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES