x
Romanya

Vize İşlemleri

Romanya

Romanya Vize Randevusu 2022

M.Ü. 10/03/21, 23:46
Merhabalar ben Romanya vize randevusu 2022 için size başvurmam gerektiğini düşündüğüm için yazdım. Turistik amaçlı seyahat etmeyi planlıyorum. Ancak otel ve uçak biletimi bir kampanyadan faydalanıp 2 hafta sonrasına daha ucuz bir şekilde satın aldım. Bu yüzden hemen başvuru yapmam lazım yetişmesi için. Ben şirket çalışanıyım, hazırlamam gereken evraklar, ücret ve randevular hakkında bilgi rica ediyorum. Tüm evraklarımı nereye yollamam gerekir, ben Gebze’de ikamet ediyorum isterseniz ofisinize gelebilirim. Randevular hemen veriliyor mu, bizim randevu gününü seçme şansımız var mı? Ben çalıştığım için her gün müsait olamayabiliyorum, bu yüzden birlikte uygun bir güne randevu oluşturabiliyor muyuz? Bana dönüş yapmanızı bekliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Romanya vizesi randevu işlemleri hakkında bizler de yardımcı olabiliyoruz. Randevular konsolosluk tarafından online kayıt işlemlerinde verilen maile yönlendirilmektedir. Gerekli evrakların yüklemeleri tamamlandıktan sonra form doldurulur ve sisteme onay verilerek incelemeye gönderilmiş olur.  

Romanya İçin Vize Randevusu Almak

Online sisteme onay verildikten sonra konsolosluk eğer ek bir evrak istemeyecekse randevuları 1 hafta içerisinde kayıtlı bulunan mailinize gönderir. Bu randevunun veriliş süresi veya randevu günü işlem yoğunluklarına göre değişmektedir. Bazen çok hızlı bir şekilde randevunun geldiğini bazense geciktiğini tecrübe etmekteyiz.

Randevuları istenilen zaman için bizim seçme şansımız yoktur. Konsolosluk müsait boşluğa göre atama yapmaktadır. Acil durumlar veya gecikmeler için konsolosluğa mail atılarak izin istenebilir.

Romanya vizesine randevu almak için dosyanızı bizlere kargo veya elden teslim edebilirsiniz. Eksik evrak yok ise hızlıca işlemlere başlanır ve aynı gün online başvurunuz tamamlanır, ardından gelen randevu size bildirilir.

Çalışan kişiler için istenilen evrak listesi ve detayları tarafımıza iletmiş olduğunuz telefon ve maile gönderimi sağlanmıştır. Romanya vize ücreti 80€’dur. Seyahat sağlık sigortası, danışmanlık hizmeti ücretleri bundan bağımsızdır. 5 kişi ve üstü gruplarda danışmanlık hizmetimizden indirim sağlayabilmekteyiz.

Romanya vize randevusu 2022 hakkında detaylar için müşteri temsilcilerimiz ile doğrudan görüşebilir veya ofisimizde yüz yüze iletişim kurabilirsiniz. Romanya haricinde Schengen, Afrika, Abd, İngiltere ülkeleri ile de ilgilendiğimizi unutmayın. İyi günler dileriz.

Romanya Vize Randevusu 2022

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';