x
Pakistan

Vize İşlemleri

Pakistan

Pakistan Vizesi için Gerekli Evraklar

A.A 30/09/20, 15:34
Pakistan vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Gebze'de kurumsal bir firmayız. firmamız mühendisleri ve firma yönetim kurulumuzdan birkaç kişi Pakistan’a gitmesi gerekiyor başvuru yapabilir miyiz? Onları gelmesi zorunlu mu bana vekalet verseler ben onların adına yapabilir miyim başvuruyu?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Pakistan’a Türkiye’den seyahat etmek isteyen kişilerin öncelikle seyahat amaçlarına göre vize türleri belirlenir. Türkiye’den genellikle ticari olarak seyahat edilmektedir. Pakistan Başkonsolosluğu bir süre önce turistik vize başvurularını kaldırdı yalnızca Pakistan’dan satın alınmış tur programı varsa grup olarak turistik vize başvurusu kabul etmektedir. Pakistan’a ticari olarak seyahat edecek yolcularımızın sadece Pakistan’dan ticaret odası onaylı davetiye ile başvuru yapmaları gereklidir. Pakistan vizesi gerekli belgeler size gelen davetiyeye göre EAGVS temsilcilerimize ile iletişime geçtiğinizde tarafınıza detaylı olarak iletilecektir. Başvuru için evraklarınızı hazırlarken kullanabileceğiniz konsolosluk talep ettiği vize talep dilekçesi formatlarını tarafınıza iletebiliriz. Gerekli evrakları kişilerin çalışma pozisyonlarına göre hazırlandığı için temsilcilerimizle görüştüğünüzde kendilerinin durumlarını paylaşabilirseniz size uygun evrakları iletilebiliriz.

Pakistan vize başvurularında Pakistan vizesi evrakları hazırladıktan sonra tarafımıza kargo veya kurye yoluyla iletebilirsiniz. Başvuruları EAGVS Visa Global Services üzerinden işleme aldırmanız durumunda noter onaylı vekâlet gerekli değildir. EAGVS olarak başvurunuzu işleme aldırma ve sonuçlandığında teslim almada kurumumuz konsoloslukta akredite olarak tam yetkilidir.  Başvurular için konsolosluk randevu alınmadan ilk iş gününe başvurunuz işleme alınmaktadır. Sonuçlanma süreleri konsolosluğun inisiyatifinde olarak 4/5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Sonuçlandığında kurumuz tarafından teslim alınır ve tarafınıza kargo veya kurye hizmeti ile göndermekteyiz. Başvurularda, sonuçlanması süresine kadar konsolosluk gerekli görmediği sürece başvuran kişilerin şahsen gelmesi gerekmemektedir. Türkiye’den başvurularda genellikle yabancı uyruklu oturum sahibi olan kişileri görüşmeye çağırabilir. Çağırması durumlarında da temsilcilerimiz konsoloslukta sizleri karşılamaktadır.

Pakistan vize başvurularınız için sizin veya yetkilileriniz gelmesine gerek kalmadan tüm işlemlerinizi tarafımızdan tamamlayabilirsiniz. Bizler hazırlamanız gereken evrakları mail olarak tarafınıza iletiyoruz. Öncelikli olarak davetiyeleriniz kontrol edilmesi için tarafımıza iletebilirsiniz. Gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

pakistan vizesi için gerekli evraklar

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES