x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi Bodrum

E.B 16/09/19, 12:05
Merhaba Mısır vizesi Bodrum başvuru merkezinden alınır mı? Bazı vizelerimizi buradan alabiliyoruz ama Mısır’a ilk defa gideceğiz nasıl olur neler yapılır bilmiyoruz tur satın aldık. Biz emekli bir grubuz her yıl böyle gezilerimiz oluyor bu yıl mısıra gideceğiz. Mısır turistik güncel vize evrakları nelerdir acaba ve hizmet ücretiniz ne kadar?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Emre Bey,

Mısır vize başvurularınız için öncelikle seyahatlerinizin dönüş tarihlerinden itibaren altı ay geçerli ve karşılıklı iki boş sayfasının olması gereklidir. Mısır’ın turistik bölgelerini seyahatlerde genellikle turla seyahat etmek isteyen yolcularımızın tur firmasından satın almış olduğu tur belgeleriyle birlikte Mısır vize işlemleri Bodrum üzerinden işleme aldırabilir. Turu satın aldığınız firmadan turunuzun tüm detaylarını, ödeme makbuzları, uçak biletleri ve tur planınızı istemeniz gerekmektedir. Mısır vizelerinde 45 yaş ve üzeri kişilerin başvurularında otel ve uçak biletleri satın alınmış istediği için sizlerde tur belgelerinizi ödeme dekontlarıyla birlikte işleme alınır.

mısır vizesi bodrum

Mısır Vize Başvurusu Bodrum

Mısır vize başvurusu Bodrum bölgesinden genellikle emeklilerin turistik olarak tercih ettikleri Mısır için vize başvurularında yaşlarından dolayı hiç sorun yaşamadan vizeleri alınabiliyor.

Emeklilerin Hazırlaması gereken evraklar;

  • Emekli Belgesi
  • Pasaport, kimlik fotokopisi
  • Biotmetrik 3*5-4*5 ölçülerinde fotoğraf
  • Tur belgeniz
  • Vize talep dilekçesi

Bu temel evraklar dışında konsolosluk ek evrak talebinde bulunabilir. Sonuçlanma süreleri 3 iş günüdür ancak yine de konsolosluğun inisiyatifinde olduğu seyahatinize en geç 2 hafta kala bir sürede işleme aldırmanızı tavsiye ediyoruz. Mısır turistik vizeleri 3 aylık tek girişli olarak standart vize verildiği için seyahatinize yakın tarihte işleme aldırabilirsiniz. Bodrum Mısır vize işlemleriniz için şahsen gelmenize gerek kalmadan tüm bu evraklarınızı eksiksiz olarak bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. İstanbul Mısır başkonsolosluğundan başvurular işleme alınır ortalama 3 iş gününde sonuçlanmaktadır.

Mısır vize ücretleri;

 

Turistik

Ticari

Mısır Konsolosluk Harcı

170 TL

270 TL

 

Yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibi 45 yaş üzeri olduğunuz için başvuru günü ödemeleriniz yapılacaktır.

Mısır vizesi Bodrum ikametli kişilerin başvuruları için bizim hizmet bedelimiz, örnek dilekçe ve güncel evrak listesi için bizlere ulaşın.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';