x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi Edirne

S.N 17/08/19, 12:57
Mısır vize Edirne şehrinden alınıyor mu? Biz buradan Yunanistan vizemizi alıyoruz. Bulgaristan alıyoruz ama bu baharda tatil için Mısır’a gitmek istiyorum. çok girişli turistik vize başvurusu yapmak istiyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Selen Hanım,

Mısır’a turistik amaçlı seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi kişilerin pasaport süreleri seyahat dönüş tarihlerinden itibaren en az altı ay geçerli ve karşılıklı iki boş sayfasının olması gerekmektedir.  Edirne Mısır vize başvuruları için konsolosluğun iki temsilciği dışında başvuru merkezi aracı kurumlar üzerinden diğer şehirlerden başvuru işleme almamaktadır. Başvurular için mutlaka İstanbul Mısır Başkonsolosluğu veya Ankara Mısır Büyükelçiliği üzerinden yapılmaktadır.

mısır vizesi edirne

Mısır Vize İşlemleri Edirne

Mısır vize işlemleri Edirne şehri ikametli kişilerin başvuru için hazırlamış oldukları evrakları en yakın temsilcilik olarak İstanbul Mısır Başkonsolosluğundan işleme alınmaktadır. Mısır’a turistik olarak seyahat etmek isteyen yolculardan konsolosluk eğer 45 yaş altında iseniz ilk aşamada evraklar konsolosluğa sunulup onay bekleme süreci başlatılmaktadır. Sonuçlanma süreleri Mısır Hükümeti tarafından soruşturmaya girdiği için minimum da 2 ay sürebilir ancak bu soruşturmaya bağlı olarak belirlenir. Bu süre içerisinde sizden otel veya uçak bileti satın almanız gerekmez onayı gelmeden alınan otel ve uçak biletlerini konsolosluk dikkate almaz. Hükümetten vize onayınızın geldikten sonra sizden otel rezervasyonu ve uçak bileti istenir.

Mısır vize başvurusu Edirne

Mısır vize başvurusu Edirne ve Trakya bölgesinde başvurularda konsolosluk gerekli görülmediği sürece mülakat, parmak izi veya herhangi bir işlem için şahsen çağırmamaktadır. Turistik Mısır vizelerinde Mısır konsolosluğu vize türleri arasında sadece ticari vizelerde çoklu giriş imkânı sunmaktadır. Turistik vizelerde standart vize uygulaması olan tek girişli vize verilmektedir. Çok girişli vize alınabilmesi için en az 3 adet Mısır ticari vize almış olmanız gereklidir. Bu şartlar yeni vize başvurunuz için ticari davetiyeniz çok girişli talep edilmişse çok girişli alabilirsiniz.

Mısır vize Edirne ilinden turistik seyahatlerinizin için firmanızdan ve sizin şahsi olarak hazırlamanız gereken evraklar, örnek dilekçeler ve tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve işlemlerinizi şahsen gelmenize gerek kalmadan başlatmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

mısır vizesi edirne2

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';