x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi Gaziantep

B.E 26/09/19, 12:44
Merhaba Mısır vizesi Gaziantep ili başvuru merkezi neresidir? Firmamız İstanbul merkezli olup, Gaziantep’te ki i ocaklarında çıkarttığı Olivin mineralini ihraç etmektedir. Mısır'daki müşterilerimiz Olivin Minerali ithal etmek için bizden fiyat teklifi istiyorlar. Operasyon ve maliyet çalışması yapmak adına seyahat etmemiz gerekiyor. Vize işlemleri, fatura ve menşe belgesi tasdik işlemlerinin süresi ve fiyatlandırılması konusunda bilgi vermenizi rica ederiz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Berker Bey,

Mısır’a ticari olarak seyahat etmek isteyen yolcularımızın öncelikle seyahat dönüşlerinden itibaren geçerli olacak Umuma Mahsus (Bordo) pasaportlarının en az altı ay geçerli olması gerekmektedir. Pasaport sürelerinizin kontrolünü sağladıktan sonra Mısır’da iletişimde olduğunuz firma ya da kişilerden davetiye isteyebilirsiniz. Gaziantep Mısır vize işlemleri için davetiyenin orijinali zorunlu değildir davetiyeniz mail ortamın firmanın ıslak imzalı kaşeli antetli kağıtları sizin bilgilerinizin yazacağı davetiye yeterli olacaktır. Davetiyeler sizi davet etme amaçları, davet ettikleri firma isimleri, pasaport numaraları ve vizenin giriş sayısını belirtmeleri gereklidir.

mısır vizesi gaziantep

Mısır Vize İşlemleri Gaziantep

Mısır vize işlemleri Gaziantep üzerinden başvurularda eğer çoklu girişli bir vize istiyorsanız mutlaka karşı tarafa belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca çok girişli vize alabilmeniz için en az 3 adet Mısır ticari vizesi alıp kullanmış olmanız gerekmektedir. Mısır ticari vizelerde sonuçlanma süreleri diğer tüm vize türlerinde olduğu gibi kişilerin yaş durumlarına göre belirlenir. Eğer grubunuzda 45 yaş altı kişiler var ise kendilerinin başvurularını planladığınız seyahatten en az üç ay öncesinde işleme aldırmanızı tavsiye ediyoruz.

Mısır vize başvurusu Gaziantep konsolosluk üzerinden tasdik işlemlerinde fatura menşei belgelerinizi Euro1 belgeleri ile birlikte noter onaylı çeviri yapılmalıdır. Çeviri işlemlerinden sonra mutlaka Gaziantep Valiliği belgenizi onaylamalıdır. Bu onay işlemlerinden sonra İstanbul Mısır Başkonsolosluğu veya Ankara Mısır Büyükelçiliğinden tasdik işlemleriniz yapılabiliş. Tasdik işlemleri için İstanbul veya Ankara valiliği onayı gereklidir.

Mısır vizesi Gaziantep ili için Euroasia temsilcileriniz tasdik ve vize işlemlerinde sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan tamamlamada yetkili aracı kurumdur. Tasdik işlemleri için Mısır vize uzmanlarımız adına noterden vekâlet çıkartmanız zorunludur bu vekâletin yanında işlemlerinizi yapabilmemiz için birkaç dilekçe hazırlamanız gerekmektedir. Bu örnek dilekçe ve vekâlet örneklerini tarafınıza mail olarak iletebiliriz. Tasdik işlemlerinde konsolosluk sayfa başına ücret alır, fiyatların belirlenmesi için evraklarınızı taratıp mail atabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';