x
Kuveyt

Vize İşlemleri

Kuveyt

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 23

Eposta

evize@eagvs.com

Kuveyt Vize Başvuru , Trabzon

Değerli ziyaretçimiz, Trabzon şubemizce hazırlanan Kuveyt Vize Süreçlerine dair bilgiler içeren sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Trabzon, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Rize, Baykurt, Artvin, Tokat, Samsun, Sinop, Kastamonu, Amasya, Tokat, Kastamonu illerimizde yaşayan yolcularımızın Kuveyt Vizesi İşlemleri, vize ücreti bilgileri, gerekli evrak listeleri gibi sorularını yanıtlamaya çalışacağız. Şubemizle iletişime geçmek için +90 (212) 963 50 23 numaralı telefon arayabilr, evize@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.

Kuveyt Vizesi klasik vizelerden farklıdır ve pasaporta basılmaz. Barkotlu, üzerinde pasaport detaylarınızı ve vize bilgileri barından PDF şeklinde online bir doküman olarak düzenlenir. Ülkeye girişte sınır görevlileri bu belgenin çıktısına kaşe vurarak size ülkeye kabul ederler.

Kuveyt vizeleri düzenlendiği andan itibaren 30 gün geçerlidir ve tek girişli olarak düzenlenir. Bu nedenle ülkeye bir kere giriş yapıldığında vize geçerliliğini yitirir. Ülkeden çıkış yapmanız halinde yeniden giriş yapabilmek için yeniden vize almanız gerekir.

Kuveyt Vizesi, ülkeye giriş yapıldığını andan itibaren yolcuya 90 gün konaklama hakkı tanır. 90 günlük sürenin aşılması durumunda ağır para cezaları uygulanmakta ve yaptırımlar devreye alınmaktadır.

Kuveyt Vizesi Kimlere Gerekir? Trabzon

Türkiye Cumhuriyeti resmi pasaportları olan Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri Kuveyt’e yapacakları 90 günü aşmayan yolculuklar için vizesiz olarak Kuveyt’e giriş yapabilirler. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi tüm bireylerin ise aşağıdaki gerekçelere sahip yolculukları için Kuveyt E-Vizesi almaları gerekir.

Yukarıdaki listede bulunmayan Kuveyt Çalışma Vizesi ve Kuveyt Aile Birleşimi Vizesi gibi Ulusal vize başvurularının ise doğrudan Kuveyt Temsilcililerine iletilmesi gerekir.

Kuveyt E-Vizesine Başvuru Nasıl Yapılır? Trabzon

Kuveyt elektronik vize başvurusu oldukça pratik ve zahmetsizdir. Elektronik ortamlarda ilerletilen bir sürece sahip olması nedeniyle şahsen gelmeniz gerekmeden, pasaportunuzu gönderemeden, dünyanın neresinde olursanız başvuru yapabilirsiniz. Başvuruların değerlendirilme sorumluluğu diğer vizelerdeki gibi ülke temsilcilikleri olan Kuveyt Ankara Büyükelçiliği ya da Kuveyt İstanbul Başkonsolosluğu üzerinde değil, Kuveyt içerisinde bulunan Göçmenlik Ofisindedir.

Kuveyt vizesi edinmek için yapmanız gereken tek şey, seyahat gerekçenize uygun şekilde ihtiyaç duyulan belgeleri kurumsal Whatsapp hattımıza ya da evize@eagvs.com adresine göndermeniz vize ücretini ödemeniz.

Ardından uzmanlarımız vize başvurunuzu oluşturacak ve değerlendirilmesi için Kuveyt Göçmenlik Ofisine iletecektir. Değerlendirmenin tamamlanmasının arından oluşan vizeniz, PDF formatına dönüştürülür vize mail ortamında size gönderilir. Bu belgenin çıktısının alarak pasaportunuzla birlikte anınızda bulundurmanız ülkeye giriş yapabilmeniz için yeterlidir.

Kuveyt E-Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Trabzon

Kuveyt vizesi alabilmek için ihtiyaç duyulan tek evrak Pasaportunuzdur. Pasaportunuzun datapage olarak isimlendirilen resminizi barındıran (2.Sayfa) sayfanın resimli olarak taratılması ve evize@eagvs.com adresine mail atılması yeterlidir. Pasaportunuzun son 10 yıl içinde alındığından ve en az 6 daha geçerliliğe sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Uzmanlarımız görüntünün net, okunaklı olduğundan ve gerekli özelliklerine sahip olduğundan emin olduktan sonra işleminizi başlatıyor olacaklar.

Klasik vizelerde olduğu gibi SSK Dökümü, Banka Ekstresi, Seyahat Sigortası, Biyometrik Fotoğraf, Şirket Belgeleri gibi belgeler, Türk vatandaşlarından istenmez. Farklı bir ülkenin pasaportuna sahipseniz +90 (212) 963 50 23 numaralı telefondan, pasaport detaylarınıza göre evrak listesi talep edebilirsiniz.

Kuveyt E-Vize Ücreti, Trabzon

Kuveyt vizesi için herhangi bir konsolosluk harcı söz konusu değildir. Bu nedenle herhangi bir harç, konfirmasyon bedeli ya da sigorta bedeli gibi ücretlendirmeler talep edilmez. Sadece sunduğumuz hizmetin karşılığı olarak 150 TL+KDV danışmanlık bedeli almaktayız. Bu ücreti banka hesaplarımıza transfer edebileceğiniz gibi, online olarak kredi kartıyla ödeyebilir ya da ofislerimizi ziyaret ederek nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt E-Vizesi Kaç Günde Çıkar? Trabzon

Kuveyt vizesi için yapılan başvurular oldukça hızlı sonuçlanır. Yapılan başvuruların çok büyük bir kısmı ilk 24 saatte sonuçlanırken, dönemsel yoğunluklar, teknik sorunlar ya da resmi tatil günleri gibi durumlar bu süreyi 3 iş gününe kadar uzatabilir. Vizenin 30 gün boyunca geçerli olması sebebiyle, Kuveyt’e yolculuk yapmak isteyen yolcularımız gecikme yaşamadan vizeleri edinebilmelerini için seyahat tarihinden 7 gün öncesinde başvurularını tamamlamalarını önermekteyiz.

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubemiz aracılığı ile zaman sorunsuz, zahmetsiz ve hızlıca Kuveyt Vizesi edinmek için +90 (212) 963 50 23 numaralı telefondan bize ulaşabilir, evize@eagvs.com adresine mail atabilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kuveyt Vize Başvurusu Kayseri

Kuveyt ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';