x
Kuveyt

Vize İşlemleri

Kuveyt

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 23

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Kuveyt Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçimiz, Tekirdağ ve çevre bölgelerden yapılmak istenen Kuveyt Vize Başvuruları için gerekli bilgilendirmeleri içeren sayfamıza hoş geldiniz.

Sizler için hazırladığımız bu sayfada, Kuveyt vizesine Tekirdağ’dan nasıl başvuru yapılacağı, hangi belgelerin gerekeceğini, vize başvuru ücretine ait detayları ve vizenin çıkış süresi gibi temel bilgileri bulabilirsiniz.

+90 (282) 255 50 38 numaralı telefondan ve  evize@eagvs.com mail adresinden ulaşabileceğiniz Tekirdağ E-Vize Birimimiz, Marmaraereğlisi, Muratlı, Çorlu, Hayrabolu, Ergene, Süleymanpaşa, Malkara, Çerkezköy, Kapaklı, Şarköy ve Saray ilçelerinin tamamına ve Kırklareli ilindeki yolcularımız başta olmak üzere, tüm Türkiye’ye hizmet sunabilmektedir.

Kuveyt Vizesi Kimlere Gerekir? Tekirdağ

Kuveyt hükümeti ve Türkiye hükümetlerinde yapılan anlaşma uyarınca, Resmi pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Kuveyt’e kısa süreli turistik, ticari ya da aile ziyareti gibi gerekçelerle yapacakları yolcuklar için vizeye gerek duymamaktadır. Bu kapsamda Siyah, Gri ya da yeşil pasaport sahibi vatandaşlarımız vizesiz olarak Kuveyt’e seyahat edebilirler. Umuma mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın ise vize almaları gerekir. Bu vize Kuveyt Uluslararası Havalimanından talep edilebileceği gibi, yolculuk öncesinde de pratik ve sorunsuzca alınabilir. 

Özellikle Kuveyt havaalanında sorun yaşama ya da vakit kaybetme riskini göze almak istemeyen yolculuklarımız için EAGVS Tekirdağ şubemiz, Kuveyt vizelerini hızlıca sonuçlandırıp yolcularımıza genellikle aynı gün ulaştırmaktadır.

Kuveyt E-Vizesine Başvuru Nasıl Yapılır? Tekirdağ

Kuveyt Vizesi, klasik vizelerden farklı olarak pasaporta yapıştırılmayan bir vizedir ve barkotlu özel bir dokümandan oluşur. Pek çok ülkenin aksine Kuveyt vize başvuruları Kuveyt Ankara Büyükelçiliği ya da İstanbul Kuveyt Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmek yerine, doğrudan ülke sınırları içinde bulunan Kuveyt Göçmenlik Ofisi tarafından işleme alınır. Bu nedenle pasaportunuzun fiziksel olarak hiçbir yere ulaştırılması ya da kargolanması gerekmez.

Online ortamda başvurular yapılacağı ve elektronik bir belge türetileceği için, dünyanın neresinde olursanız olun, gerekli belgeleri sadece mail atarak vize başvurunuzu başlatabilir, son derece hızlı bir şekilde vizenizi edinebilirsiniz.

Kuveyt E-Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Tekirdağ

Kuveyt ve Türkiye hükümetleri vize işlemlerini hızlandırmak için yürüttükleri çalışmaların sonucunda, gerekli olan evrakları minimize etmiş ve sadece pasaport görüntüsü ile vize alınabilir duruma getirmişlerdir. Bu nedenle Kuveyt vizesi almak isteyen Türk vatandaşlarının pasaportlarının ikinci sayfalarını (Resmin bulunduğu Sayfa) taratarak evize@eagvs.com adresine mail atmaları yeterli olmaktadır. Bunun dışında herhangi bir mesleki belge, banka hesap dökümü, fotoğraf ya da seyahat sigortası gibi hiçbir belge gerekmeden vizenizi almaktayız.

Kuveyt E-Vize Ücreti, Tekirdağ

Kuveyt E-Vizesi için herhangi bir konsolosluk harcı gerekmediğinden, vize ücreti sadece hizmet bedelimiz olan 36 Euro'dur.. Bu ücreti uzmanlarımızın sizlere ileteceği banka hesaplarına TL ya da döviz olarak iletebilir, online olarak kredi kartınız ile ödeyebilir ya da ofislerimize elden ulaştırabilirsiniz. Sürecin hiçbir aşamasında bu ücretin dışında ek herhangi bir tutar talep edilmez.

Kuveyt E-Vizesi Kaç Günde Çıkar? Tekirdağ

Pasaport görüntünüzün ofisimize ulaşmasını hemen ardından vakit kaybetmeden başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır. Online sistemler aracılığı ile başlatılan Kuveyt Elektronik Vize talebi, genellikle aynı gün sonuçlanmakla birlikte, nadiren 3 güne kadar uzayabilir. Bu süre zarfında sonuçlanan vizeniz, uzmanlarımızca PDF formatına dönüştürülecek size mail ortamında iletilir. Herhangi bir sorun yaşamamak için yolculuğunuzdan 3 gün önce vize talebini gerçekleştirmenizi önermekteyiz.

Kuveyt vizesi oluşturduğu tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerlidir ve ülkeye giriş tarihinden itibaren 90 günlük bir konaklama hakkı tanır. Bu nedenle seyahatinizden en erken 30 gün önceye kadar başvuru yapılabileceğini hatırlatmak isteriz.

EAGVS Tekirdağ şubemiz aracılığıyla Kuveyt Elektronik Vizesine başvurmak için +90 (212) 963 50 23 numaralı telefonumuzu arayabilir, evize@eagvs.com adresine mail atabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kuveyt Vizesi Başvurusu Tekirdağ

Kuveyt ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';